Pixel 6 Únik ceny Pro zahŕňa promo predobjednávku v Nemecku

Google sa skutočne neohýbal, aby udržal svoj nadchádzajúci telefón Pixel pod pokrievkou. Koniec koncov, početné úniky to už odhalili, takže sa zdá, že spoločnosť sa rozhodla aj tak len zviezť na vlne. Nielenže už odhalil, čo Pixel 6 a Pixel 6 Vyzeralo by to Pro, ale tiež nerobilo problém oznámiť, kedy budú úplne odhalené. Teraz už zostáva len oficiálne potvrdenie, napríklad podrobnosti o cenách, ktoré znejú naozaj dobre.

Povesti o Pixeli 6Cenovky spoločnosti vyrastali ako prvé v Európe a táto posledná opäť pochádza z tohto regiónu. Tentoraz informácie unikli od nemeckého predajcu Saturn a chýbajú informácie o Pixeli 6 Pro, obsahuje jednu ďalšiu informáciu, ktorá spôsobuje, že niektorí fanúšikovia Pixel si želajú, aby žili v krajine.

Potvrdzuje sa skorší únik, Pixel 6 sa v Nemecku predáva za 649 EUR, teda zhruba 749 USD. To však nemusí byť jeho cena v USA, pretože iné faktory by mohli zvýšiť cenu až na 799 dolárov. Zaujímavé je, že Saturn bude spájať slúchadlá Bose 700 s Pixelom 6 počas predobjednávkového obdobia ušetríte 279,99 EUR alebo 379 USD v USA.

Únik nespomína Pixel 6 Pro, ale ak tých 649 EUR za Pixel 6 má pravdu, potom by ten kvalitnejší model mohol stáť aj 899 EUR. Opäť, odhliadnuc od priamych konverzií, maloobchodná cena v USA by mohla dosiahnuť až $1099, čo dáva oba na rovnakú úroveň ako iPhone 13 a iPhone 13 Pro Max.

Promo obdobie prezrádza aj dôležitý dátum. Google už potvrdil, že Pixel 6 bude oznámené 19. októbra, ale nie kedy bude skutočne odoslané. Vzhľadom na to, že akcia končí 27. októbra, môže to znamenať, že Pixel 6 a Pixel 6 Pro bude k dispozícii na priamy nákup týždeň po debute.