Pixel 6 Profesionálne praktické videá odhaľujú zaujímavé detaily

Teraz to Apple odhalila svojho šampióna v smartfónoch na nasledujúcich 12 mesiacov, verní Androidu sa pravdepodobne pripravujú na to, čo by mohlo byť najpozoruhodnejším telefónom Google za posledné roky. Na základe únikov informácií a fám, Pixel 6, najmä Pixel 6 Pro sa odkloní od trendu Pixel za posledných päť rokov od prvého telefónu navrhnutého spoločnosťou Google. To je celkom zrejmé na vzhľade, ale existuje aj veľa ďalších zmien vo vnútri aj zvonku, ktoré teraz odhaľuje alebo potvrdzuje možno prvé praktické video Pixel. 6 Pro.

Aby bolo jasné, zariadenie zobrazené na videu je ranou výrobnou jednotkou. Toto je Tech Today Brandon Lee vysvetľuje, že logo na zadnej strane, ktoré zjavne nie je logom Google, je toho dôkazom a že konečný produkt môže mať niekoľko vylepšení, ktoré vylepšia dizajn. To nám však stále dáva predstavu o tom, čo môžeme očakávať o niekoľko týždňov, a to z hľadiska vzhľadu telefónu a do určitej miery aj jeho vnútorných častí.

Pixel 6 Zadná strana Pro je veľmi lesklá a sivá/čierna dvojfarebná kombinácia je prevažne sivá. Na rozdiel od všetkých predchádzajúcich telefónov Pixel má ďalšia vlajková loď spoločnosti Google obrazovku, ktorá sa ohýba do strán, podobne ako mnohé dnešné špičkové telefóny. Pán Lee poznamenáva, že telefón je takmer podobný Galaxy Veľkosť S21 Ultra, ako je možné vidieť na jednej fotografii, ktorá ju umiestňuje vedľa seba, čo vyzerá ako Pixel 4a XL.

Ďalšie video obsahuje niekoľko fotografií telefónu vrátane časti stránky s nastaveniami a snímky obrazovky aplikácie CPU-Z. Ten posledný odhaľuje toľko diskutovaný makeup Pixelu 6 Procesor Tensor od Pro, čo potvrdzuje skôr neuspokojivé špekulácie, že jeho dve jadrá „strednej vrstvy“ sú jadrá Cortex-A76 a nie novšie Cortex-A78. Našťastie sú tu skutočne dve jadrá Cortex-X1 na spustenie vecí na vrchole.

O Pixeli môže byť tiež diskusia 6Nezvyčajný dizajn, no stále je to čerstvá zmena oproti takmer monotónnej sérii telefónov Pixel. Bude však zaujímavejšie vidieť jeho skutočný výkon, keďže to bude prvýkrát, čo Google vloží svoj vlastný procesor do telefónu. Samozrejme nebudú chýbať porovnania s Apple’s čipy A a M, takže optimalizácie spoločnosti Google založené na umelej inteligencii budú lepšie zodpovedať úlohe.