Pixel 6 pád obchodu pred vydaním a najdôležitejšia 5G hláška

Google vydal Pixel 6 na predobjednávku dnes a s tým aj rýchly zmätok. Ak by ste chceli kúpiť Pixel 6 alebo Pixel 6 Pro z obchodu Google Store alebo cez Google Fi, tu, v deň predbežného vydania, ste nemali šťastie – oba obchody zlyhali. Ak ste sa pokúšali kúpiť Pixel s podporou mmWave-UW 6 mimo zmluvy, čakalo vás ďalšie prekvapenie.

Pochúťka 5G

Keď Google odhalil Pixel 6 dnes sa nezaoberali množstvom podrobností o pokrytí zariadenia 5G. Je to preto, že nie je dôvod na rozruch okolo pokrytia, ku ktorému väčšina ľudí aj tak čoskoro nebude mať prístup. Ale tu je dohoda: Existujú dve verzie oboch Pixel 6 a Pixel 6 Pro, konkrétne s pokrytím mmWave/Ultra Wideband 5G.

Model GB7N6 je Pixel 6 s pokrytím 5G Sub 6 GHz. Model G9S9B je Pixel 6 s pokrytím 5G Sub 6GHz A 5G mmWave. Model GLUOG je Pixel 6 Pro s pokrytím 5G Sub 6 GHz a model G8VOU je Pixel 6 Pro s pokrytím 5G Sub 6Ghz A 5G mmWave.

Ak chcete Google Pixel 6 (nie Pro) s mmWave 5G, budete POTREBOVAŤ model G9S9B. Tento model G9S9B je možné zakúpiť LEN cez Verizon, AT&T alebo v obchode Google Store.

Google Store nefunguje

Od 1: 23:00 centrálneho času 19. októbra 2021, Google (alebo konkrétnejšie Made By Google Twitter účet) navrhol, že obchod Google Store „spadol“ počas Pixelu 6 Udalosť spustenia. Zástupca spoločnosti Google povedal, že sa „ospravedlňuje a pracuje na tom“ a pokračoval, že „dá vám vedieť, keď to bude zálohované“.

POZRITE SI TIEŽ: Náš Pixel 6 a 6 Profesionálne praktické

o 2:01:01 centrálneho času v ten istý deň, oficiálny Google Fi Twitter účet povedal, že „náš obchod Fi sa počas Pixelu zrútil 6 Spustiť.“ Povedali tiež, že sa „ospravedlňujú a pracujú na tom“ a „dajú vám vedieť, keď to bude zálohované“.

Medzitým Amazon-hostovaný obchod Google Store mal (a stále môže mať) Google Pixel 6 vo svojich 128 GB a 256 GB iteráciách v Sorta Seafoam, Kinda Coral a Stormy Black za 599 USD. Dátum vydania tohto zariadenia je 28. októbra 2021.

Amazon uvádza aj Pixel 6 Pro, ale nezobrazuje dostupnosť od spoločnosti Google. Predajcovia tretích strán v súčasnosti žiadajú absurdné ceny za zariadenie, ktoré ešte nebolo zverejnené. Oficiálny dátum vydania pre Google Pixel 6 Pro je tiež 28. októbra 2021. Zostaňte okolo SlashGear pre našu úplnú recenziu oboch Pixel 6 a Pixel 6 Pro – už čoskoro!