pixel 3ÔÇ×Smrte─żn├í chybaÔÇť sp├┤soben├í chybami fotoapar├ítov tret├şch str├ín m├┤┼że by┼ą opraven├í v decembrovej aktualiz├ícii

Minul├Ż mesiac sme nahl├ísili, ┼że Pixel 3 a 3 Pri pou┼ż├şvan├ş fotoapar├ítu mal server XL preru┼íovan├Ż probl├ęm s aplik├íciami tret├şch str├ín. T├ş, ktor├ş sa stretli s t├Żmto probl├ęmom, dostan├║ ÔÇ×z├íva┼żn├║ chybuÔÇť alebo podobn├ę upozornenie, preto┼że fotoapar├ít v aplik├ícii nefunguje, ─Źo je probl├ęm, ktor├Ż by v t├Żchto aplik├íci├ích zostal aj po re┼ítarte. Aj ke─Ć to nebolo zasiahnut├ę v┼íetky, boli sme svedkami spr├ív o tom, ┼że probl├ęm bol vyrie┼íen├Ż pre mnoh├Żch ned├ívnou decembrovou korekciou.

V ur─Źitom kontexte sa tento konkr├ętny probl├ęm vyskytol pri pou┼ż├şvan├ş fotoapar├ítu prostredn├şctvom aplik├ície tretej strany na zariaden├ş Pixel 3 alebo 3 XL (a mo┼żno aj niektor├ę star┼íie jednotky Pixel). Napr├şklad, ak ste sa pok├║sili nasn├şma┼ą fotografiu v Snapchat alebo Instagram, uv├ştal by v├ís ─Źierny displej a nejak├í varianta spr├ívy ÔÇ×sa ned├í pripoji┼ą k fotoapar├ítuÔÇť alebo ÔÇ×kamera zaznamenala z├íva┼żn├║ chybuÔÇť. Re┼ítartovan├şm by kamera mohla znova fungova┼ą v aplik├ícii Fotoapar├ít Google, ale aplik├ície tret├şch str├ín, akon├íhle bud├║ ovplyvnen├ę, by spr├ívanie d├┤sledne sp├║┼í┼ąali.

Hrs┼ą ─żud├ş v prim├írnom vl├íkne podpory pre probl├ęm tvrd├ş, ┼że probl├ęm pretrv├íva, ale existuje mnoho ─Ćal┼í├şch spr├ív o probl├ęme, ktor├ę boli vyrie┼íen├ę. ┼Żiadny z na┼íich p├┤vodn├Żch tip├ítorov, ktor├ş sa stretli s t├Żmto probl├ęmom, sa zatia─ż s├ím o sebe nedok├ízal ubezpe─Źi┼ą, ale v decembri o bezpe─Źnosti Pixel do┼ílo k trochu nejednozna─Źnej a potenci├ílne uplatnite─żnej korekcii:

pixel 3ÔÇ×Smrte─żn├í chybaÔÇť sp├┤soben├í chybami fotoapar├ítov tret├şch str├ín m├┤┼że by┼ą opraven├í v decembrovej aktualiz├ícii 1

Je to zlo┼żit├Ż odkaz, ale bez ├║radn├ęho potvrdenia – spolo─Źnos┼ą Google v poslednej dobe ost├íva tvrdo a zm├Ątene ml─Źa┼ą s v├Ą─Ź┼íinou pixelov. 3s├║visiace probl├ęmy – zost├ívame v limbe z├íplaty Pixel. Na z├íklade objemu predbe┼żn├Żch spr├ív to zd├í by┼ą opraven├Ż, ale nem├┤┼żeme si by┼ą ist├ş.

Kontaktovali sme spolo─Źnos┼ą Google kv├┤li potvrdeniu alebo koment├íru, ale e┼íte sme nedostali odpove─Ć v ─Źase uverejnenia. Zvy─Źajne sa vyh├Żbame ot├ízkam v ┼ít├Żle blogspamu na koment├íre na┼íich ─Źitate─żov, ale s to─żk├Żmi z v├ís majite─żov pixelov, ktor├Żch by ste sa chceli op├Żta┼ą: Ak ste na zariaden├ş Pixel mali probl├ęmy s fotoapar├ítom ÔÇ×smrtiaca chybaÔÇť, bolo to pre v├ís to prav├ę najnov┼íia aktualiz├ícia?