Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pip Tweak prin├í┼ía Apple Watch In┼ípirovan├í obrazovka nab├şjania pre iPhone

Pip Tweak prin├í┼ía Apple Watch In┼ípirovan├í obrazovka nab├şjania pre iPhone 1

Ak ste Apple Watch potom by ste mali by┼ą obozn├ímen├ş s u┼żito─Źnou obrazovkou nab├şjania, ktor├í pou┼ż├şvate─żovi zobrazuje u┼żito─Źn├ę inform├ície. Nov├Ż vyladenie ├║tek z v├Ązenia s n├ízvom Pip prin├í┼ía pre iPhone podobn├║ obrazovku nab├şjania.

Ke─Ć je nain┼ítalovan├Ż program Tweak Tweak, pou┼ż├şvatelia dostan├║ obrazovku nab├şjania neust├íle, ke─Ć je ich iPhone pripojen├Ż k nap├íjaniu. Obrazovka Pip nab├şjania zobrazuje u┼żito─Źn├ę inform├ície, ako je stav nab├şjania zariadenia, aktu├ílny ─Źas, d├ítum, nasleduj├║ci ─Źas budenia a aktu├ílne percento nab├şjania.

Spravidla sa od pou┼ż├şvate─żov vy┼żaduje, aby klepli na obrazovku, ak chc├║ vidie┼ą stav alebo ─Źas nab├şjania. Najlep┼íia vec na tomto vyladen├ş je, ┼że prin├í┼ía v┼żdy funk─Źn├║ funkciu na uzamknut├║ obrazovku iPhone, ─Źo v predvolenom nastaven├ş ch├Żba.

Pip Tweak prin├í┼ía Apple Watch In┼ípirovan├í obrazovka nab├şjania pre iPhone 2

Okrem pridania Apple Watch In┼ípirovan├í st├íle zapnut├í obrazovka nab├şjania pre iPhone, Pip Tweak m├í tie┼ż re┼żim no─Źn├ęho stol├şka, ktor├Ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom pou┼ż├şva┼ą ich telef├│n ako no─Źn├ę stol├şky. V no─Źnom re┼żime sa pou┼ż├şvate─żom zobrazuje iba aktu├ílny ─Źas.

Pip vyladenie umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prisp├┤sobi┼ą vzh─żad a dojem z obrazovky nab├şjania a funkcie no─Źn├ęho stol├şka pod─ża ich predst├ív. M├┤┼żete zmeni┼ą farbu indik├ítora nab├şjania a textu na obrazovke tak, aby zodpovedal va┼íim osobn├Żm preferenci├ím.

Vyladenie funkcie Pip Tweak vyzer├í obzvl├í┼í┼ą dobre na telef├│noch OLED s displejom a vyu┼ż├şva skuto─Źn├║ ─Źiernu farbu, ktor├║ s├║ tieto obrazovky schopn├ę zobrazi┼ą.

Vylep┼íenie Pip si m├┤┼żete stiahnu┼ą z repo v├Żvoj├íra pridan├şm adresy https://dylanduff.com/repo do svojich zdrojov Cydia alebo Sileo. Pip je platen├Ż vyladenie a je k dispoz├şcii za $2.00. Pip je kompatibiln├Ż s iOS 13 alebo nov┼í├şm.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Komplik├ície Tweak Prid├í na iPhone hodinky InspOS in┼ípirovan├ę