Pinterest Spustite overen├Ż komer─Źn├Ż program s aplik├íciami pr├şstupn├Żmi v┼íetk├Żm

Pinterest uv├ídza na trh nov├Ż overen├Ż obchodn├Ż program, ktor├Ż je dod├ívan├Ż s modrou zna─Źkou za─Źiarknutia a ─Ćal┼í├şmi v├Żhodami.

Pinterest Nakupovanie bolo v┼żdy in┼ípirat├şvnym cie─żom. Teraz v┼íak z├íkazn├şci prev├ídzaj├║ e┼íte viac svojich v├Żdavkov na online kan├íly.

Ke─Ć┼że ─żudia na celom svete s├║ izolovan├ş a / alebo praktizuj├║ soci├ílne di┼ítancovanie, v s├║─Źasnosti existuje vysok├Ż z├íujem o tak├ę oblasti, ako s├║ domov, starostlivos┼ą o seba a detsk├ę aktivity.

V posledn├Żch dvoch t├Ż┼żd┼łoch do┼ílo k v├Żrazn├ęmu n├írastu po─Źtu vyh─żad├ívan├ş k─ż├║─Źov├Żch slov, ako napr├şklad:

 • Dom├íca organiz├ícia (a┼ż 43%)
 • Lie─Źebn├Ż de┼ł doma (a┼ż 19%)
 • V├Żukov├Ż program pre za─Źiato─Źn├şkov (a┼ż do 180%)
 • Recepty vhodn├ę pre deti (a┼ż 64%)

V reakcii na ─Źo Pinterest Volanie po ÔÇ×bezprecedentnej zmene modern├ęho maloobchoduÔÇť, spolo─Źnos┼ą investuje do nov├Żch n├íkupn├Żch funkci├ş.

ÔÇ×Ke─Ć┼że pokra─Źujeme v investovan├ş do nakupovania a ├║spechu maloobchodn├şkov, zav├ídzame nov├ę funkcie, ktor├ę pom├íhaj├║ maloobchodn├şkom v┼íetk├Żch ve─żkost├ş objavova┼ą a distribuova┼ą svoje v├Żrobky v priestoroch, kde si Pinners pravdepodobne k├║piaÔÇŽÔÇť

Okrem spustenia programu overen├ęho obchodn├şka Pinterest Zav├ídza tie┼ż nov├ę metriky konverzie a dynamick├ę presmerovanie.

Tu je viac o v┼íetkom, ─Źo bolo dnes ohl├ísen├ę.

Overen├Ż obchodn├Ż program

Pinterest Zav├ídza nov├Ż program pre obchodn├şkov, ktor├ş sp─║┼łaj├║ konkr├ętny s├║bor krit├ęri├ş, ktor├Ż sa overuje manu├ílnym presk├║man├şm.

Podobne ako v in├Żch sie┼ąach, aj v pr├şpade overen├ęho obchodn├şka Pinterest zobraz├ş na svojich profiloch modr├║ zna─Źku za─Źiarknutia.

Existuj├║ aj niektor├ę legit├şmne u┼żito─Źn├ę v├Żhody, ktor├ę treba skontrolova┼ą, napr├şklad skor├Ż pr├şstup k nov├ęmu n├ístroju na inform├ície o konverzii, o ktorom sa budeme bavi┼ą nesk├┤r.

Overen├ş obchodn├şci tie┼ż dostan├║ ┼ípeci├ílnu kartu ÔÇ×K├║pi┼ąÔÇť v hornej ─Źasti svojich profilov, ktor├í umiestni v┼íetky svoje produkty, ktor├ę je mo┼żn├ę k├║pi┼ą na jedno miesto.

Pinterest  Spustite overen├Ż komer─Źn├Ż program s aplik├íciami pr├şstupn├Żmi v┼íetk├Żm

Produkty od overen├Żch obchodn├şkov sa tie┼ż uk├í┼żu v ┼ípecializovan├Żch n├íkupn├Żch z├í┼żitkoch, ako s├║ s├║visiace produkty.

Ako sa sta┼ą overen├Żm obchodn├şkom

Pinterest Najsk├┤r sa za─Ź├şna program s vybran├Żm po─Źtom maloobchodn├şkov, ktor├ş u┼ż boli pre┼íetren├ş.

┼Żiadate─ż je v┼íak opr├ívnen├Ż prihl├ísi┼ą sa, pokia─ż sp─║┼ła tieto tri po┼żiadavky:

 • Katal├│g je pripojen├Ż: Odovzdanie informa─Źn├ęho kan├íla produktu je najr├Żchlej┼í├şm sp├┤sobom, ako z├şska┼ą produkty Pinterest,
 • Pinterest zna─Źka je nain┼ítalovan├í na webov├Żch str├ínkach: Zna─Źka pom├íha maloobchodn├şkom sledova┼ą akcie, ktor├ę poch├ídzaj├║ Pinterest,
 • Zozn├ímte sa s pokynmi obchodn├şka spolo─Źnosti Pinterest: N├íjdete tu

Program Overen├Ż obchodn├şk je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba obchodn├şkom v Spojen├Żch ┼ít├ítoch.

Nesk├┤r v tomto roku Pinterest za─Źne prij├şma┼ą ┼żiadosti v in├Żch krajin├ích.

Ak sa chcete pripoji┼ą k programu overen├ęho obchodn├şka, m├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą tu.

─Äal┼íie v├Żhody overovania

─Äal┼íie v├Żhody z toho, ┼że ste v obchodoch overen├Żm obchodn├şkom Pinterest zah┼Ľ┼łaj├║:

 • Vyhliadky na konverziu: Z├şskajte skor├Ż pr├şstup k organick├Żm a platen├Żm inform├íci├ím o konverzii, ktor├ę meraj├║ ├║daje, ako s├║ n├ív┼ítevy str├ínok, platby a predaj, prostredn├şctvom viacer├Żch okien pripisovania.

Pinterest  Spustite overen├Ż komer─Źn├Ż program s aplik├íciami pr├şstupn├Żmi v┼íetk├Żm

 • Aktualiz├ície katal├│gu: Nov├ę metriky, pr├şjem potrav├şn v re├ílnom ─Źase, zlep┼íenie pou┼ż├şvate─żsk├Żch sk├║senost├ş a pl├ínovanie pr├şjmu potrav├şn.
 • Dynamick├í zmena zamerania: Inzerenti m├┤┼żu oslovi┼ą predt├Żm osloven├Żch z├íkazn├şkov tak, ┼że ich preorientuj├║ presn├Żmi alebo podobn├Żmi reklamami na produkty, ktor├ę vyh─żad├ívaj├║ a ┼íetria Pinterest,

zdroj: Pinterest Tla─Źov├í miestnos┼ą

─îasto kladen├ę ot├ízky

─îo je to? PinterestOveren├Ż obchodn├Ż program?

Je to program so zvl├í┼ítnymi v├Żhodami pre obchodn├şkov, ktor├ş sp─║┼łaj├║ konkr├ętny s├║bor krit├ęri├ş.

Kto sa m├┤┼że sta┼ą overen├Żm obchodn├şkom v Pinterest?

Program overen├ęho obchodn├şka v s├║─Źasnosti prij├şma iba ┼żiadosti obchodn├şkov v Spojen├Żch ┼ít├ítoch.