Pic Stitch Online pre Mac a PC Windows

Na začiatku veku sociálnych médií mohlo stačiť iba na zobrazenie vašich obrázkov online. Teraz je to však základ podnikania. Mali by ste byť schopní umiestniť obrázky online kdekoľvek, a to aj pri objednávaní pizze. Takže teraz, ak skutočne chcete ohromiť svojich priateľov svojimi úžasnými fotografiami, musíte ísť o kúsok ďalej. Pic Stitch je aplikácia, ktorá vám umožní robiť len to: nielen aplikovať filtre na vaše fotografie, ale tiež ich dať do koláže. (Vzhľad panela prikrývky po dokončení je to, čo dáva tejto skúsenosti svoje meno.) V súčasnosti je Pic Stitch k dispozícii iba pre mobilné platformy, ale mnoho používateľov chce mať možnosť používať Pic Stitch online alebo na počítači Mac alebo Windows Computers.

Tento článok vám poskytne niekoľko riešení, ktoré vám pomôžu urobiť len to.

Páči sa mi robiť dekorácie, milujem prikrývky, milujem spoločné videnie rôznych farieb a milujem párovanie vecí. Mary J. Blige

Čo je to Pic Stitch?

Pic Stitch Online pre Mac a PC Windows 1

Pic Stitch je šikovná nová aplikácia, ktorú uverejnil Big Blue Clip. Jedná sa o aplikáciu na úpravu fotografií, ktorá vám umožňuje robiť veľa vecí, na ktoré ste pravdepodobne zvyknutí, na špecializovanejších aplikáciách a aplikáciách, ako je PhotoShop: môžete orezávať, upravovať farby, používať filtre, rôzne druhy vecí.

Fotografie však môžete usporiadať aj do elegantnej koláže, ktorú potom môžete zdieľať. A na rozdiel od Instagram, Pic Stitch nie je jej vlastnou službou v oblasti sociálnych médií, takže nevyžaduje nové heslo alebo používateľské meno ani inú prítomnosť online, ktorú si môžete uchovať. Môže sa to však integrovať do všetkých hlavných sociálnych sietí, takže si môžete nahrať svoje výtvory Pic Stitch do svojho Facebook alebo tak Twitter,

Pic Stitch je voľne k dispozícii v obchode AppleApp, Google Play a je dokonca k dispozícii aj pre Windows Telefón, ak je to vaša preferencia. Existujú dve úrovne aplikácií: existuje základná verzia, ktorá vám umožní robiť koláže, a verzia Pro (upgrade 99) otvára nové možnosti: nálepky, prispôsobenie okrajov, práce. Okrem toho si dokonca môžete kúpiť a stiahnuť hostiteľov pomocou nových filtrov pre aplikáciu Pic Stitch.

Prečo používať program Pic Stitch v počítačoch Mac alebo PC?

Existuje mnoho dôvodov, prečo môže oddaný Pic Stitch chcieť použiť túto úžasnú aplikáciu na svojom počítači, či už ide o Mac alebo PC. Nevyžaduje sa príliš veľa potápačských funkcií z dôvodov, ktoré sa majú odhaliť:

Toto je aplikácia na úpravu fotografií a úprava fotografií sa bude vždy zobrazovať na väčšej obrazovke. Samozrejme, pretože tento trik zahŕňa použitie emulácie smartfónov, nemusí nevyhnutne využívať úplné rozlíšenie dostupné pre váš počítač (aj keď sa mobilné rozlíšenia zlepšujú a zlepšujú). Ale môže to vyzeraťmáloVäčší displej umožňuje pixelovanie a umožňuje vám pracovať stále pohodlnejšie a pomáha vám vyhnúť sa technickému krku a iným nepríjemnostiam pri práci na malej obrazovke.

Pic Stitch Online pre Mac a PC Windows 2

Je to okrem toho výhoda využívania vynikajúceho výpočtového výkonu vášho počítača, aby ste mali s digitálnou fotografickou kolážou plynulejší zážitok.

Pic Stitch Online od počítačov Mac a PC

Ako som už povedal, Pic Stitch je k dispozícii prevšetkohlavných mobilných platforiem (vrátane Windows Telefón, ktorý sa nezdá byť láskou aplikácie, ktorú si vyžaduje solídny hardvér). Ale aj takibak dispozícii pre mobilné platformy. Nie je to neprekonateľné, ale bude to vyžadovaťsúťaž vášho telefónu.

Pre tých z vás, ktorí nemajú skúsenosti s emuláciou, je to jednoducho proces vytvorenia simulácie jednej platformy na druhej. Pred tým, ako počítač Macintosh prešiel na procesory Intel, bola emulácia jediným spôsobom, ako spustiť spustiteľné súbory na počítači Mac (teraz je tu samozrejme Boot Camp, ktorý vám umožňuje nainštalovať Windows Oddiel na pevnom disku vášho počítača Mac). V deväťdesiatych rokoch došlo k výbuchu emulátorov konzoly, ktorý umožnil používateľom spúšťať herné súbory zo Super Nintendo, Sega Genesis alebo viacerých ďalších herných konzol priamo na svojom počítači.

Všetci pracujú rovnako: opravujú časť pevného disku a nastavujú virtuálnu verziu toho, čo napodobňujete. A teraz je celkom ľahké robiť s väčšinou chytrých telefónov.

Bohužiaľ, nenašiel som tam emulátor iOS, ktorý sa mi páči. Metóda, ktorú používam nižšie, používa emuláciu systému Android. Teraz je emulátor, ktorý používam, zadarmo a som si tým veľmi istý (bežní čitatelia vedia, že ho odporúčamnepretržite). Nevýhodou je, žeprichádzavyžaduje, aby bol účet Google Play plne využitý. Ak ste tak neurobilizopárZariadenia so systémom Android (buď telefón alebo tablet), potom možno priateľ so systémom Android, ktorý je ochotný vám dovoliť používať ich informácie. Vylúčte však, že existujú alternatívy, ktoré sa vám nemusia veľmi páčiť, ale ktoré popíšem ďalej v článku.

Aby ste mohli napodobniť Android, budete potrebovať … emulátor. Ale ja som vás zakryl.

Pic Stitch na počítačoch Mac a PC s Andyroidom

Je todreňveľkých emulátorov tam, ale Andyroid je jedným z mojich obľúbených. Nielen, že je zadarmo, ale je tiež veľmi dobre podporovaný a dostáva pravidelné aktualizácie. Je možné, že Andyroid sa v budúcnosti môže v určitom okamihu prepnúť na platený model, takže si chcete nezabudnuteľnú verziu vyzdvihnúť, kým bude stále k dispozícii.

 1. Potrebujete svoj účet Google Play alebo prístup k nemu.
 2. Choďte do Andyroid webové stránky. Neboj sa; stránka automaticky určí, či používate počítač Mac alebo PC a ponúkne vám príslušnú verziu emulácie.
 3. Nainštalujte ho po stiahnutí.
 4. Zobrazí sa výzva na overenie vášho účtu Google.Tento krok nevynechajte,pretože väčšina aplikácií pre Android vyžaduje na získanie plnej funkčnosti overený účet.
 5. Nová obrazovka je presne rovnaká obrazovka, akú by ste dostali pri novej inštalácii systému Android na tablete. Dvakrát kliknite na ikonu Google Play.
 6. Použite funkciu vyhľadávania anapíšte Pic Stitch,
 7. Kliknutím na ňu získate aplikáciu, ktorá sa nainštaluje na pracovnú plochu emulátora.
 8. Otvorte ho na použitiePic Stitch na vašom PC alebo Mac,

Pic Stitch Online pre Mac a PC Windows 3

Pic Stitch online s Manymo

Manymo je zaujímavý emulátor, pretože na rozdiel od systému Android nevyžaduje, aby ste si do svojho počítača niečo sťahovali alebo inštalovali. Namiesto toho je to v podstate sofistikovaná webová stránka a beží v prehliadači. Nevýhodou je, že máte prístup k Manymo z ľubovoľného počítača. Nevýhodou je, že potrebujete neustály prístup na internet (ale pretože plánujete zverejniť svoju koláž Pic Stitch Facebook V každom prípade som si istý, že ste už plánovali udržiavať pripojenie).

Vyžaduje si to fungovanie účtu Google Play, ale ak vám to nezabráni, môžete službu Pic Stitch používať online s Manymo:

 1. Keď budete mať prístup k svojmu účtu Google Play, stiahnite si apk súbor Pic Stitch na použitie v emulátore online. Ak to chcete urobiť, choďte na play.google.com a stiahnite si súbor Pic Stitch na plochu, aby ste mohli používať emulátor online.
 2. Teraz choďte na Manymo, kde si môžete zaregistrovať účet. Aj keď sa potrebujete zaregistrovať, nemusíte platiť nič: iba preto, aby ste emulovaný Android oddelili od ostatných.
 3. Po zaregistrovaní a prihlásení uvidíte, že si môžete zvoliť veľkosť obrazovky. Odporúčam vám ísť na veľkosť obrazovky, ktorá je blízko vášho počítača, aby ste dosiahli čo najlepšie rozlíšenie. (Našťastie Android už dávno robil veľké „phabletové“ telefóny Apple.)
 4. Vpravo hore sa zobrazuje možnosť spustenia emulátora pomocou aplikácie. Po kliknutí na ňu sa zobrazí výzva na odovzdanie aplikácie, ktorú chcete spustiť. Tu použijete súbor .apk, ktorý ste si stiahli predtým.

To vám umožní používať Manymo na chvíľu. Ale nakoniec musíte zaplatiť, aby ste pokračovali v službe, ale v tom čase si môžete byť istí, či je Pic Stitch pre vás.

Alternatíva k Pic Stitch

Ak nie je emulácia z akéhokoľvek dôvodu pre vás, tu sú niektoré nepríjemné alternatívy k Pic Stitch, ktoré sú k dispozícii pre stolové počítače. V súčasnej dobe nie je k dispozícii žiadna verzia programu Pic Stitch pre stolné počítače, ktorá bola vydaná alebo podporovaná programom Big Blue Clip, ale vzhľadom na túto úžasnú popularitu tejto aplikácie by vás nemalo prekvapiť, že existuje niekoľko napodobňovateľov, čo vám tiež umožňuje robiť digitálne koláž z vašich fotografií.

Pic Stitch Online pre Mac a PC Windows 4

Ako môžete vidieť z vyššie uvedeného snímku obrazovky v obchode Mac App Store, z vyhľadávania Pic Stitch sa vracia niekoľko aplikácií. Väčšina z nich je platená. Ceny sú k dispozícii, takže ich môžete porovnať s nákladmi na registráciu Manymo, ak je to ďalšia vec, ktorú chcete zvážiť.

Existuje jeden bezplatne ohodnotený produkt: Photo Collage Maker.

Toto je samozrejme hľadanie od kedyjahľadal ju v rámci prípravy na tento článok. Dostupnosť aplikácií je neustále sa meniaca krajina, takže keď sa pozriete, veci sa môžu líšiť.

Dúfam, že vám tento článok pomohol použiť program Pic Stitch Online pre počítače Mac alebo PC. Ak vám niektorý z týchto tipov pomohol, uveďte to v komentároch. Dajte nám vedieť, ak máte riešenie, na ktoré sme nepremýšľali. Nakoniec, ak ste hrali s niektorou z možností Pic Stitch, povedzte im, ako pre vás pracovali.