Photo Stitcher je bezplatn├Ż program na sp├íjanie fotografi├ş Windows 10

Pripojenie fotografi├ş nemus├ş by┼ą v├┤bec n├íro─Źn├í ├║loha. So spr├ívnymi n├ístrojmi to m├┤┼żete urobi┼ą r├Żchlo a u┼íetri┼ą. Teraz sa aktu├ílny n├ístroj naz├Żva dnes Foto Stitcher, a m├í schopnos┼ą automaticky zl├║─Źi┼ą fotografie.

Nielen to, ale u┼ż├şvate─ż m├┤┼że prida┼ą fotografie, okrem in├ęho, ÔÇőÔÇők svojim fotografi├ím, ak chce. Photo Stitcher nie je najmocnej┼í├şm n├ístrojom pre tento druh inform├íci├ş, ale ak ste amat├ęr, potom to, ─Źo tu m├íme, by malo sta─Źi┼ą.

Bezplatn├Ż softv├ęr na ┼íitie obr├ízkov Windows 10

Photo Stitcher je bezplatn├Ż rezac├ş softv├ęr, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─żahko spoji┼ą obr├ízky dohromady Windows 10. Pozrime sa na jeho vlastnosti.

1] Šitie a medzery

Softv├ęr na ┼íitie obr├ízkov

OK, tak┼że pokia─ż ide o zo┼í├şvanie obr├ízkov, t├íto ├║loha je ve─żmi jednoduch├í. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na Prida┼ą a potom vyberte obr├ízky, ktor├ę chcete ┼íi┼ą. Obr├ízky m├┤┼żete tie┼ż ┼ąaha┼ą a p├║┼í┼ąa┼ą. Po pridan├ş sa obr├ízky automaticky zhroma┼żdia ako jednotka.

Upozor┼łujeme, ┼że pridan├ę obr├ízky s├║ predvolene spojen├ę horizont├ílne. Ak chcete, m├┤┼żete to zmeni┼ą na vertik├ílne.

Photo Stitcher je bezplatn├Ż program na sp├íjanie fotografi├ş Windows 10 1

Pokia─ż ide o vzdialenos┼ą, znamen├í to, ┼że m├┤┼żete obr├ízky od seba oddeli┼ą, ale napriek tomu si ich ponecha┼ą ako jeden obr├ízok. Na pravom paneli by ste mali vidie┼ą nieko─żko mo┼żnost├ş a jednou z nich je Vzdialenos┼ą. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo, ktor├ę v├ím najviac vyhovuje, a necha┼ą k├║zlo pred o─Źami.

2] Editovacie nástroje

Photo Stitcher je bezplatn├Ż program na sp├íjanie fotografi├ş Windows 10 2

Pomocou n├ístrojov na ├║pravu m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia kresli┼ą obr├ízky. Existuj├║ dve mo┼żnosti, ako to urobi┼ą, a ak urob├şte chybu, znova stla─Źte tla─Źidlo. Okrem toho m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia meni┼ą farby textu tak, aby zodpovedali obr├ízku. Je dos┼ą p├┤sobiv├ę, ak sa n├ís op├Żtate, hoci sme mohli urobi┼ą viac funkci├ş.

Ak chcete vytvori┼ą mozaiku, m├┤┼żete to urobi┼ą relat├şvne ─żahko. V ─Źasti N├ístroje na ├║pravy by ste mali vidie┼ą mozaiku. Vyberte iba ten, ktor├Ż najlep┼íie funguje a potom vykonajte zmeny v po┼żadovanom obr├ízku. Tla─Źidlo Aktualiz├ícia sl├║┼żi na opravu v┼íetk├Żch ch├Żb, ktor├ę ste urobili.

Nakoniec sa pozrime na vodoznak. Pou┼ż├şvatelia maj├║ mo┼żnos┼ą prida┼ą k obr├ízkom vodoznaky, ak chcete na svoju pr├ícu autorsk├ę pr├íva. ─Żudia m├┤┼żu zmeni┼ą ve─żkos┼ą textu, neprieh─żadnos┼ą a dokonca aj farbu, ak chc├║ ├şs┼ą tak ─Ćaleko.

Stiahnite si Photo Stitcher z oficiálna webová stránka,

PS: Microsoft Image Composite Editor je pokro─Źil├Ż n├ístroj na┼í├şvanie panoramatick├Żch obr├ízkov. m├┤┼że v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą.