PayPal vám umožňuje zarobiť až 50 € pozvaním 5 priatelia

paypal peniaze priatelia

Dostali ste niekedy správu s vysvetlením, že istá spoločnosť rozdáva peniaze a všetko skončí ako lož? No, toto je najbežnejšie na platformách ako WhatsApp. Na svetlo sveta sa však dostali informácie, ktoré budete milovať. prečo? Pretože PayPal vám umožňuje zarobiť 50 € pozvaním 5 priatelia. Využite výhodu a získajte peniaze skôr, než bude neskoro!

PayPal vám zarobí peniaze, ak na platformu pozvete ľudí

paypal zaujímavé fakty

PayPal sa chopil iniciatívy, ktorá vám určite pomôže získať viac používateľov. Platobná platforma teraz poskytuje až 50 eur, ak sa vám podarí pozvať 5 priatelia. Ak chcete využiť túto príležitosť, postupujte takto:

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je Odoslať 1 cent niekomu, kto ešte nemá PayPal účet.
  • Neskôr povedzte mu, aby si vytvoril účet PayPal a prepojil ho so svojím bankovým účtom alebo kartou.
  • Potom táto osoba prvýkrát použije PayPal a minie alebo odošle 5 € alebo viac, obaja dostanete desať eur.

Také jednoduché! A najlepšie je, že môžete pozvať 5 priatelia, tak môžete zarobiť až 50 eur zaslaním jedného centu piatim rôznym ľuďom. Samozrejme, každý musí poslať alebo minúť aspoň 5 eur s PayPal alebo si nebudete môcť nič účtovať. Taktiež je potrebné zdôrazniť, že na vykonanie týchto prác máte čas do 30.6.2020.

Požiadavky na účasť v akcii PayPal

Paypal účet

Aj keď je proces zarábania peňazí pozývaním ľudí do služby PayPal jednoduchý, musíte splniť určité požiadavky. Pozrite sa, aby ste nepochybovali:

  • Tento program je aktívny od 20. apríla a potrvá do 30.6.2020.
  • Odporúčanie ľudí by malo mať účet PayPal v Španielsku bez problémov kedy posielajú pozvánku a kedy sa posielajú odmeny.
  • Transakcie, ktoré sú neplatné, vrátené alebo zrušené odporúčanou osobou, ako aj platby medzi dvoma osobami, ktoré sú zrušené, nebudú sa považovať za platné transakcie na získanie odmeny.
  • Ak dvaja alebo viacerí používatelia pozvú tú istú osobu, len ten, kto poslal prvý 0, 01 €.
  • Ľudia, ktorí odporučia svojich priateľov, môžu získať odmeny v celkovej výške až 50 EUR. Na druhej strane, tie odporúčané si budú účtovať svojich 10 € Po dokončení procesu registrácie prepojte svoj bankový účet, kreditnú alebo debetnú kartu a dokončite transakciu, ktorá spĺňa požiadavky.

Kedy sa zbierajú odmeny?

Všetky odmeny budú pridané k vášmu zostatku na PayPal do 31. júla 2020 do 23:59 (španielsky čas). PayPal je bezpečná platforma, takže ak ste dodržali všetky kroky, peniaze dostanete pokojne pred týmto dátumom. a ty Na čo čakáte pozývanie ľudí?

Ste pravidelným používateľom tejto platformy? Potom si pozrite tento článok, ktorý vysvetľuje, ako požiadať o vrátenie peňazí cez PayPal. Môže to byť pre vás užitočné!

Zdroj | PayPal

Related Articles

Back to top button