Paxful Wallet, vaša nová bitcoinová peňaženka pre iPhone

Vyzerá to, že bitcoinový rozmach a exponenciálny rast za pár mesiacov uplynul, ale realita je taká, že bitcoín sa práve začal. Zdá sa, že všetko naznačuje, že virtuálna mena bude v budúcnosti čo povedať, a ak máte peniaze, ktoré práve nepotrebujete, môže byť zaujímavá investícia do kryptomeny.

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako to dosiahnuť, je kúpiť ho od služby, ktorá ponúka túto možnosť. Jedným z nich je virtuálna peňaženka a dnes chcem hovoriť o peňaženke, ktorá mi dáva veľmi dobrý dojem: Paxful peňaženka,

Veľmi ľahko použiteľná bitcoinová peňaženka

Jedným z prvých prekvapení, ktoré nájdete pri otváraní aplikácie Paxful a vytváraní účtu, je používateľské rozhranie. Dizajn pomáha pochopiť, ako to funguje v priebehu niekoľkých sekúnd a je to, že tvorcovi sa podarilo zjednodušiť niečo maximálne, čo je v iných možnostiach trochu komplikovanejšie.

Hlavná obrazovka aplikácie, nazývaná Peňaženka, zobrazuje súhrn množstva bitcoínov (BTC), ktoré máte na svojom účte, a poskytuje priamy prístup k funkciám, ktoré budete najčastejšie používať, ak sa stanete používateľom tohto typu virtuálnej meny. :

nákup

Kúpiť bitcoíny

V tejto sekcii si môžete kúpiť bitcoíny pomocou iného spôsobu platby (bankovým prevodom, PayPal, kartou …) a tiež na inom trhu, kde môžete získať lepšie ceny alebo podmienky.

Proces nákupu je tiež jednoduchý. Stačí si vybrať trh, do ktorého chcete kúpiť, zadať sumu v eurách, do ktorej chcete investovať, a zvoliť si spôsob platby podľa pokynov na obrazovke. Po dokončení sa bitcoín automaticky pridá do vášho účtu.

tráviť

Stráviť bitcoíny

Výdavky možno nazývať aj výbery, pretože to časť tejto žiadosti umožňuje Konverzia bitcoínu na iné typy platobných metód., Odtiaľto môžete prevádzať svoju virtuálnu menu na hotovosť na svoj bankový účet, PayPal alebo AliPay. Okrem toho ich môžete previesť aj na darčekové karty od rôznych spoločností a prípadne si kúpiť aj iné typy virtuálnych mien.

Pošli to

Poslať bitcoiny

V sekcii remitencie môžete zadať adresu inej peňaženky alebo naskenovať QR kód a použiť ho na odoslanie bitcoínov. Tento prevod môže byť uskutočnený do iného portfólia, ktoré vlastníte, alebo do portfólia inej osoby alebo spoločnosti.

Týmto spôsobom môžete platiť za niektoré služby, posielať peniaze priateľom alebo rodine atď., Atď.

Prijmite bitcoíny

Prijmite bitcoíny

Toto je posledná časť hlavnej obrazovky Paxful a nájdete hlavne dve veci: adresa vašej peňaženky a QR kódy na ich zdieľanie veľmi jednoduchým spôsobom.

Toto je kód, ktorý musíte poskytnúť ostatným, aby mohli posielať bitcoíny a skončiť vo virtuálnej peňaženke vašej aplikácie.

Používateľské účty a bezpečnosť

Ďalšou časťou, ktorá sa nám na službe Paxful Wallet najviac páči, je možnosť úpravy používateľských účtov.

Ak chcete aplikáciu používať, je najprv potrebné vytvoriť používateľský účet. Stačí zadať e-mailovú adresu a heslo. Okrem toho musíte overiť, či je e-mail autentický a či máte prístup k e-mailu, ktorý dostanete, s kódom, ktorý musíte zadať v žiadosti.

Po vytvorení účtu môžete začať obchodovať a všetky transakcie budú identifikované náhodným používateľským menom, ktoré poskytne aplikácia. Ale ak chcete uľahčiť identifikáciu na platforme, môžete definujte svoje vlastné užívateľské meno, Môžete to urobiť na karte Účet a je to také jednoduché, ako kliknutie na meno používateľa a zadanie mena, ktoré chcete použiť (ktoré môže alebo nemusí byť skutočné).

Účet Paxful Wallet

Vďaka tomu budú vaše kontakty vedieť, kedy vám Bitcoin pošle, pretože sa na karte Transakcie budú zobrazovať všetky transakcie, ktoré s nimi vykonáte.

Časť bezpečnosť Za zmienku tiež stojí. Po vytvorení účtu v aplikácii sa zobrazí výzva na vytvorenie štvormiestneho kódu PIN na prístup k účtu. Pridá sa tým vrstva zabezpečenia, ktorá zabráni niekomu, aby v aplikácii „videl“ vaše údaje bez vášho predchádzajúceho súhlasu.

Ale nekončí tam. Na karte Účet môžete tiež kedykoľvek zmeniť svoj PIN aktivujte Face ID alebo Touch ID, Preto nemusíte zadávať svoj PIN pri každom prístupe k aplikácii, ale dá sa identifikovať pomocou odtlačkov prstov alebo identifikácie tváre.

Môžete tiež pridať svoje telefónne číslo, definovať niektoré bezpečnostné otázky a aktivovať overenie 2FA (čo funguje prostredníctvom SMS alebo overovacích aplikácií, ako je Google Authenticator alebo Authy. Vďaka tejto možnosti bude váš účet bude to skutočný bunker A budete vedieť, že všetky vaše údaje a bitcoíny sú v aplikácii dobre chránené, pretože ak chcete získať prístup k aplikácii a pracovať s bitcoinmi, musíte sa identifikovať v dvoch krokoch.

Paxful Wallet na stiahnutie zadarmo

Aplikácia Paxful Wallet je k dispozícii úplne zadarmo v App Store (v Obchode Play má aj verziu pre Android). Môžete si ho stiahnuť a začať používať na nasledujúci odkaz.

Okrem toho je dôležité uviesť, že Je k dispozícii vo viacerých jazykoch., Španielčina je jednou z nich, hoci je potrebné ju po inštalácii aplikácie vybrať na karte Účet (nie je aktivovaná automaticky, aj keď je iPhone nakonfigurovaný v tomto jazyku).

Poznáte už náš telegramový kanál? Zaregistrujte sa kliknutím tu a získajte obsah z TodoAppleBlog priamo na vašom mobilnom zariadení.