Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pathfinder: Hnev Spravodlivý Rozhovor

Pathfinder Hnevom Spravodlivých

Počas PAX East 2020, sme dohnali Owlcat Hry dostať do hĺbky pozrite sa na ďalší titul zo štúdia, Pathfinder: Hnevom Spravodlivých. To, postupujte-až 2018 je Pathfinder: Kingmaker je v súčasnosti predmetom a crowdfunded Kickstarter kampaň. Štyri dni na cestách, kampaň už prekonal jeho $300,000 cieľom päťnásobne tým, že udrie $1,600,000 známky krátko po PAX East 2020 zhrnula, odblokovanie úsek ciele, ako sú namontované boji, dismemberment, zvýšené svete, reaktivita, viac rozmanité animácie a samozrejme extra triedy a rasy.

Diskutovať Owlcat Hry ” next Pathfinder vstup, hovorili sme s Alexander Mishulin, Kreatívny Riaditeľ pre obe Pathfinder: Hnev Spravodlivý, rovnako ako predchádzajúci záznam, Kingmaker.

Fanúšikovia boli hovorí o Baldur ‘ s Gate 3 tu na show, ale že hlava sa deje výlučne turn-based. Ako vnímaš, že niektoré Baldur ‘ s Gate fanúšikovia sú teraz hovorí, že Pathfinder je pravda nástupcu, pretože to funkcie v reálnom čase s pozastaviť boja?

To je ťažké. Vlastne som si užil zábery pre Baldur ‘ s Gate 3 a nikdy nemal možnosť to zažiť na podlahe. Celý náš tím sa bude hrať, že viem, že určite. Keď Larian oznámila, že to bolo ako: “ó, robia Baldur’ s Gate 3″a budeme sa hrať, že. Ale keď robíte hra, nakoniec môžete vidieť niektoré veci, ktoré by ste mohli urobiť lepšie a zabraňuje vám trochu z teší svojej vlastnej tvorby.

Okrem toho, myslím, že tam sú miesta pre mnohé skvelé Rpg na trhu. Teraz, keď som dokončil posledný z nich, zvyčajne tam je medzera a potom idem späť do hry sa mi páčilo a replay niečo pred ďalšiu hru na trh príde. Nie je to ako nedostatok, ale je tam ešte miesto pre mnoho rôznych Rpg. Preto, že si myslím, že existuje veľa ľudí, ktorí milujú žánru a mali by hrať našu hru a mali by hrať Baldur ‘ s Gate 3 a všetky ostatné veľké skúsenosti, že je uvoľnená na trh.

Prečo Pathfinder: Kingmaker nikdy robiť jeho cestu do konzoly?

Vlastne robíme konzoly verziu. Nechceli sme oznamuje dátum vydania zatiaľ, ale je to funguje a dúfam, že si budete môcť vychutnať to na konzolách. Uvidíme, ako to ide odtiaľ, ale (Pathfinder:) Hnev Spravodlivý je na PC len na to čas.

Ak Pathfinder: Kingmaker je úspešný na konzolách, alebo ak sa hráči môžu tešiť pomocou regulátora s ním, myslíte si, že existuje možnosť prenosu Hnevom Spravodlivých rovnako?

Zvyčajne, som si povedal, že musím povedať, že nebudeme potvrdiť alebo odmietnuť niečo. Logicky vzaté, ak Pathfinder: Kingmaker vykonáva skvelé, budeme premýšľať o tom, ísť týmto spôsobom, ale práve teraz sme sa zamerali na PC skúsenosti.

Má Owlcat Hry bol premýšľať o pridanie multiplayer nejakým spôsobom?

Áno, sme si mysleli, (o) a vypočítajú ho. Našich dvoch predchádzajúcich hier, Allods Online a Skyforge boli dve veľké Mmorpg. Vieme dobre, koľko to stojí, aby poskytnúť úroveň kooperatívny multiplayer zážitok podobný (Božstvo:) dedičného Hriechu a to je *množstvo*. To bude trvať od jedného hráča skúsenosti. Museli by sme priradiť zdroje, aby sa tento druh hry režime a chceme poskytovať najlepšie single player skúsenosti budeme môcť, tak nie, nie teraz.

Budete oficiálne podporu modding, ako Steam Workshop schopnosti, pre Pathfinder: Hnev Spravodlivý?

Áno, dostali sme sa do sociálneho cieľa na Kickstarter oficiálne podporu modding. Nebudem hovoriť, priamy záznam workshop, pretože naši programátori budú stále pracovať s tým, ako sme sa, že prístup. Je to vysoká percentuálna šanca robiť Steam Workshop ale oni nechceli mi dať informácie, ktoré sme naozaj istý, že budeme robiť (Steam Workshop), takže nemôžem sľúbiť to. Ale áno, tam bude nejaký mod podporu.

Damien Sarrazin, PR: Ak môžem len interject tu jeden druhého, neviem, či ste hovorili o ťahovom režime ešte. Túto funkciu bol skutočne pochádzal z mod, vpravo? Zo spoločenstva?

Áno, v ťahovom režime. Naše spoločenstvo robil veľké mod pre Pathfinder: Kingmaker. Je dovolené hranie hry turn-based s niektoré ďalšie pravidlá týkajúce sa pohybu. Aj zblízka, ktorý bol stôl skúsenosti. To mám veľké trakciu v spoločenstve a veľa ľudí sa teší nás. To nám ukázali našu hru z inej perspektívy a videli sme, že ak ľudia si to, by sme sa mali zahrnúť do našej ďalšej hry. Takže, v Hnevom Spravodlivých, tam bude ťahovom režime, ktoré môžete zapnúť a vypnúť. Máme niektorí ľudia, ktorých baví hrať všetko turn-based, niektorí ľudia si hrať oblasti, v reálnom čase, a niekedy chceme mať väčšiu mieru kontroly. Môžete ísť turn-based, napríklad v boss bitky, a dať presnejšie objednávky, ak chcete.

Z hľadiska počtu (za škodu a schopnosti), sú stále vyrobené v reálnom čase s pozastaviť. Nie sme ich zmena, pretože sme stále robí tie čísla na základe stola RPG, takže by nemali byť zmena medzi reálnom čase a turn-based. Záleží len na vás, rozhodnúť, (ako hrať).

Bude konzoly verzie Pathfinder: Kingmaker sa, že ťahovom režime?

Nemôžem povedať nič o tom.

Možno hovoriť o miere zapojenia sa s Chrisom Avellone na Pathfinder: Hnev Spravodlivý?

Áno, sme radi prácu s Chrisom na ďalší projekt. On je veľký fanúšik Pathfinder vesmíru. Viedol nejaké dobrodružstvo späť na Obsidián a on nám pomáha s hlavným príbehom. On je písanie jeden zo spoločníkov. Jeho úlohou je skoro rovnaké ako v prvej hre.

Pri pohľade na zarovnanie systém v Pathfinder: Hnev Spravodlivý, ako dynamický je to? Koľko bude váš zarovnanie zmeniť počas hrania hry?

To bude trochu odlišné od Pathfinder: Kingmaker. V Kingmaker, mohli by ste zmeniť váš zarovnanie od, napríklad, je dobré byť zlý a späť, ak chcete byť dobrý v celej hre bez použitia kúzla ako Zmierenia.

V Hnevom Spravodlivých, bude menej dynamický. Časť, ktorá je z dôvodu Bájny cesty. Ak idete dole bájny cesta, tam sú niektoré questy, ktoré sa podieľajú na podporu správanie zvolenej cesty. Povedzme, že si chcete sa stať Lich. Ak chcete, že, budete cez niekoľko úloh a väčšina z nich si vyžadujú niektoré zlé činy. Stáva nemŕtvych a príprava rituál – pravdepodobne tam sú niektoré veci, ktoré v skutočnosti nie sú dobré. To bude ťahať zarovnanie k stále zlo. To isté platí aj pre Anjela a iné, ktoré sa budú ťahať vás na dobré, alebo rôznych spektier dobré. Kvôli tomu vytiahnuť, očakávame, že väčšina hráčov sa tiahne do zarovnanie konkrétny bájny cestu. Tam sú niektoré možnosti v tom, ako dobre, ale to bude menej bežné ako v Pathfinder: Kingmaker.

To bol jeden, čo som bol zvedavý. Ak idete dole cestou Lich, bude tam stále čiastočne dobrých možností neskôr alebo ak sa tieto možnosti sú zablokované.

Povedal by som, že určite môže zostať neutrálne, ale je to veľa úsilia, samozrejme, pretože budete vytiahol voči zlu. Pravdepodobne nebudete môcť aj naďalej dobré. Uvidíme, čo bude. Hnev Spravodlivý je stále vo vývoji a veľa vecí kolísať.

Vedeli ste, majú včasný prístup obdobie pre Pathfinder: Kingmaker?

Mali sme alfa a beta verzie dostupné pre našich podporovatelia pri rôznych typov príspevkov. Budeme na rovnakej trase tu.

Chystáte sa podpora multi-hodnotení v Pathfinder: Hnev Spravodlivý?

Áno, celú cestu. Jeden z najväčších funkcie Pathfinder je, že máte možnosť multi-trieda ľahko a vytvoriť veľmi zaujímavé a šialené stavia. Jeden z našich hráčov zdieľa s nami stavať so šiestimi triedami, a to je nesmierne silné. V Kingmaker, tam je tretí DLC, ktoré je nekonečné dungeon a veľa hráčov, ktorí si hrať s mechaniky a vytvárať rôzne znaky sa teší ju. Je to ako test pôdu pre rôzne stavia a party kompozície. Niekedy robia naozaj šialené veci.

Máte úrovni spp na mysli?

V Pathfinder triediaceho pravidlá čiapky všetko na 20 a bájny progresie je obmedzený na 10. Môžete očakávať, že sa dosiahnutí úrovne 20/10 v celej dobrodružstvo, a to na maximálnu možnú úroveň v Pathfinder triediaceho pravidlá.

Podľa vášho názoru, čo si myslíte o novej generácie konzol?

Určite by som si tie. Som zrušil veľkej sumy peňazí na to. Som naozaj rád rýchle načítanie krát. Napríklad, hral som Marvel”s Spider-Man, je to skvelá hra, ale nakoniec, keď poskakovanie medzi regiónmi, bol som stále unavený (na koni) na metro. Nemám očakávať, že veľký rozdiel, pokiaľ ide o grafiku, pretože keď bol Microsoft predstaví najnovšie Xbox a najnovšie Halo, vlastne som chytil sám si myslel, že ja osobne nevidím rozdiel teraz. Pre našich umelcov, tam je veľký rozdiel, ale nie pre mňa.

Som trochu očakávať, že hry bude istou cestou idú teraz s konzol. Na nejakú dobu, na pár rokov, kým ľudia naučiť, ako urobiť najlepšie z konzol, sme si stále hrá mix generácií, a hry budú veľmi podobné, ale potom niekto bude robiť niečo naozaj šialené. Uvidíme.

Ďakujem vám veľmi pekne za váš čas.

Odoslať