Patentovan├ę patentovan├ę technol├│gie Huawei pre ve─żk├ę mno┼żstvo automobilov

Patentovan├í publik├ícia z 12. apr├şla 2021, ktor├í je p├┤vodn├Żm ─Ź├şslom CN212529295U v ─î├şne.

D┼ła 14. apr├şla 2020 m├í spolo─Źnos┼ą Huawei registrovan├Ż patent na nov├║ automobilov├║ technol├│giu. Patentovan├í publik├ícia z 12. apr├şla 2021, ktor├í je p├┤vodn├Żm ─Ź├şslom CN212529295U v ─î├şne. ─îo sa t├Żka inform├íci├ş, opisu a s├║─Źasti vr├ítane ovl├ídania motorov, ako aj ich s├║─Źasti a s├║─Źastnosti, ktor├ę m├┤┼żu obsahova┼ą v├Ą─Ź┼íinu be┼żn├Żch funkci├ş a oper├íci├ş. Oboustranne obsahuje hlavn├Ż cirkula─Źn├Ż kan├íl, ktor├Ż obsahuje obehov├ę kan├íly, ktor├ę obsahuj├║ ┼íirok├ę spektrum z├íkladn├Żch funkci├ş vonkaj┼íej chladiacej s├║stavy, ├║─Źinn├ę ─Źiasto─Źn├ę vedenie kal├│ri├ş.

O prim├írnom obe┼żnom kan├íli superfarebn├Żch exteri├ęrov├Żch a extern├Żch kalorick├Żch a superf├ęriov├Żch intern├Żch a extern├Żch superf├şk├íci├ş. V┼íetky zariadenia s├║ vybaven├ę ┼ípi─Źkovou technol├│giou, ktor├í zah┼Ľ┼ła v┼íetky na┼íe exteri├ęrov├ę ÔÇőÔÇősuperf├şcie.

Vantag├ęny:

  • ├Ü─Źinok kal├│ri├ş je obmedzen├Ż
  • Melhorar a disipa├ž├úo de conlorlador to motor
  • ┼ápeci├ílna ponuka

V┼íetky inform├ície a dokumenty o technol├│gi├ích ICT dosahuj├║ v├Ą─Ź┼íinu automobilov├Żch a automobilov├Żch v├Żrobcov a v├Żrobcov inteligentn├Żch automobilov├Żch syst├ęmov, ktor├Żch d├┤sledkom je zv├Ż┼íenie po─Źtu komponentov. ÔÇ×Spolo─Źnos┼ą Huawei vyr├íba v┼íetky svoje osobn├ę automobily, ktor├ę maj├║ z├ísadn├Ż v├ŻznamÔÇť, uv├ídza prezident spolo─Źnosti Huawei, Xu Zhijun (publikovanie).

─Äal┼íie inform├ície o predch├í- dzaj├║com pr├şklade s├║ uveden├ę v ─Źl├ínku o Huawei a ─Ćal┼í├şch v├Żrobkoch tradi─Źn├ęho typu, ktor├ę sa ┼ípecializuj├║ na v├Żrobu najnov┼í├şch modelov Huawei.

[Via-ithome]

Pr├şslu┼íenstvo: Samsung Galaxy Kniha e Galaxy Book Pro recebem novas variantes Business Edition

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI h├í dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estrat├ęgico, and claro Android <3