Paramount Pictures uvádza ‘Selma’ na prenájom zdarma na jún

Aj keď čas pokračuje, v júni zostávajú dni, čo je vynikajúce, pretože Paramount Pictures oznámila, že na digitálnych platformách si bude môcť spoločnosť „Selma“ prenajímať zvyšok mesiaca.

Správa o Paramount prichádza len deň po hviezde David Oyelowo potvrdí Voliči z Oscars Awards uviedli, že stiahnu podporu pre film režiséra Avy DuVernay, keď herec použil flanel na podporu hnutia Black Lives Matter na premiére filmu Selma v New Yorku za smrť Erica Garnera. V tejto súvislosti DuVernay potvrdil tento príbeh.

Akadémia odpovedala obom Twitter, potvrdzujúc, že ​​ich počúvali a že boli na fronte, môžeme povedať, že „škoda“ je už vykonaná. Ale vo chvíľach, ako sú tie, ktoré prežívame, nie je možné konať.

Paramount uznáva vplyv a relevantnosť inscenácie, ako napríklad „Selma“ – ktorá je pre tých, ktorí ju nevideli, založená na skutočnom príbehu pochodov vedených Martinom Lutherom Kingom ml. do mesta Selma, pokojne žiadať farby, aby získali hlasovacie práva.

„Päťdesiatpäť rokov po Selmových historických pochodoch, ktoré sú svedkami vyjadrenia desaťročí kolektívnej bolesti, musíme uvažovať o Dr. Kráľova nespravodlivosť je všade hrozbou pre spravodlivosť. ““ Dúfame, že toto malé gesto povzbudí ľudí v celej krajine, aby preskúmali históriu nášho národa a premýšľali o spôsoboch, akými rasová spravodlivosť infikovala našu spoločnosť. Najdôležitejším odkazom spoločnosti Selma je dôležitosť rovnosti, dôstojnosti a spravodlivosti pre všetkých ľudí. Je zrejmé, že odkaz je dnes taký dôležitý ako v roku 1965. “

Inteligentným a strategickým spôsobom využíva Paramount Pictures svoju platformu na zvýšenie informovanosti a povzbudenie publika, aby sa vzdelávalo, aj keď nepochopia knihu, ale pri pohľade na „skutočné“ produkcie.