Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Para//√®les: prv√° franc√ļzska a fantastick√° s√©ria od Disney+


√öplne prv√° franc√ļzska s√©ria exkluz√≠vne pre Katal√≥g Disney+ bude zavolan√Ĺ Para//els.

Jeho √ļplne prv√Ĺ trailer je dostupn√Ĺ uŇĺ p√°r hod√≠n.

Fantastick√° franc√ļzska s√©ria pre Disney+

Zatiańĺ ńćo Netflix pr√°ve podp√≠sal partnerstvo s Omarom Syom a zvyŇ°uje svoj podiel ‚Äě Franc√ļzska produkcia ¬Ľteraz Disney+ odhańĺuje prv√Ĺ trailer pre Para//elsorigin√°lna s√©ria z Franc√ļzska a exkluz√≠vna pre platformu veńĺk√Ĺch uŇ°at√Ĺch myŇ°√≠.


Na str√°nke synopsie budeme sledovaŇ• (ne)dobrodruŇĺstv√° Ň°tyroch priateńĺov, Bilala, Romane, Samuela a Victora, ktor√Ĺch Ňĺivoty sa obr√°tia naruby, keńŹ ich z√°hadn√° udalosŇ• rozdel√≠ a poŇĺenie do paraleln√Ĺch dimenzi√≠.

Vzhńĺadom na tento prv√Ĺ trailer, ak je dej st√°le pomerne tajomn√Ĺ, toto Para//els nezabudli na s√©riu Tmav√Ĺ mnoh√Ĺm pouŇĺ√≠vateńĺom internetu. V s√ļńćasnosti je d√°tum vydania Para//els zatiańĺ nebolo ozn√°men√©. BuńŹte teda trpezliv√≠.

NajlepŇ°ia streamovacia platforma, porovnanie roku 2022

Para//√®les: prv√° franc√ļzska a fantastick√° s√©ria od Disney+ 1

Streamovanie videa sa v posledn√Ĺch rokoch stalo jedn√Ĺm z najpopul√°rnejŇ°√≠ch sp√īsobov sledovania alebo konzum√°cie filmov a seri√°lov, ńći uŇĺ na bezplatnom VOD alebo prostredn√≠ctvom predplatn√©ho (SVoD). Dnes mnoh√© online sluŇĺby pon√ļkaj√ļ r√īzne katal√≥gy medzi p√īvodnou produkciou a trh√°kmi. Ako sa zorientujete v tejto dŇĺungli odberov a streamovac√≠ch sluŇĺieb? Rob√≠me invent√ļru vŇ°etk√Ĺch platforiem dostupn√Ĺch v roku 2022 (aktualizovan√© dŇąa 3 j√ļna 2022).
ńĆ√≠taj viac

zdroj: Disney UK YouTube