Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Panos In, Joe B Out (Premium)

Panos In, Joe B Out (Premium) – Thurrott.com

poistné

Panos In, Joe B Out (Premium) 1

V rámci rozsiahleho reorgánu spoločnosť Microsoft poverila Panos Panay Windows a odrazili ste Joea Belfiora z úradu. Ak vám vôbec záleží Windows, je to skvelý krok, pretože spoločnosť Microsoft sa konečne zaoberá dvoma najväčšími chybami za posledných niekoľko rokov.

Prvý je, samozrejme, s odstránením Terryho Myersona z funkcie vedúceho Windows— ktorý nedokázal uspieť v hroznej úlohe, ktorú mu dal generálny riaditeľ Satya Nadella — Microsoft vložil tento kedysi impozantný produkt do chvosta bez priameho vedenia a, ako zlé, bez priameho zastúpenia v seniorskom tíme Nadely (SLT) , S Panosom na starosti Windows teraz sa však tento prvý priestupok zvrátil Windows stále nie je priamo zastúpený v SLT.

Ako by sme mohli pomocou technológie, ktorá formuje náš každodenný život, kopať hlbšie?

Thurrott Premium poskytuje čestný a dôkladný pohľad na technológie, ktoré používame a na ktoré sa každý deň spoliehame. Objavte hlbší obsah ako prémiový člen.

Staňte sa prémiovým členom Vytvorte si bezplatný účet Zatvorte prihlasovací formulár

Prihláste sa na stránke Thurrott.com

Ahoj … zobrazuje sa vám blokovač reklám.


Nie ste tu pre reklamy. Rozumieme. Reklamy nám však pomáhajú stále svietiť. A môžete podporiť našu žurnalistiku využitím jednej z týchto možností:

Nižšie si zaregistrujte bezplatný účet Thurrott.com a môžete blokovať obsah svojho srdca. Alebo, ak nechcete mať účet, môžete pridať Thurrott.com na bielu listinu blokujúcu vaše reklamy. Čokoľvek si vyberiete, vďaka!