Pangu, prvý útek z väzenia pre iOS 9 podáva sa!

Štyri mesiace po vydaní najnovšej verzie najnovšieho operatívneho mobilu vývojárom Apple iOS 9, útek z väzenia konečne dorazí včas, čo vám umožní odomknúť telefóny iPhone a nainštalovať aplikácie tretích strán bez toho, aby ste museli prechádzať cez iTunes / App Store.

Čínska výskumná skupina známa ako Pangu, ktorý ho prepustil Windows softvérové ​​balíky, ktoré umožňujú a nepretržité útek z väzenia (tj byť schopný úplne zvládnuť prácu bez pripojenia k počítaču), určené pre telefóny iPhone vybavené systémom iOS 9,0 alebo 9,0,2,

pangu útek z väzenia

Pamätajte, že útek z väzenia nie je vítanou operáciou, aby nedošlo k nedorozumeniam Apple a používali programy tretích strán, ktoré by boli inak blokované. Tí, ktorí ho inštalujú, musia tiež vedieť, čo robí, pretože smartphone bude menej stabilný a vystavený škodlivému softvéru.

Napriek tomu komunita nadšene privítala správy, a to aj preto, že Pangu je tím známym a oceňovaným pre rad spoľahlivých väzníc od iOS. 7,

Útek z väzenia bol zrejme prepustený tak rýchlo nie je bezchybný, najmä s ohľadom na funkciu PreferenceLoader, z ktorých mnohé už boli objavené a nahlásené, preto sa musí používať na vlastné riziko, ale už existuje niekoľko podrobných návodov, ako ju používať online.