PacMan a Space Invaders vo vrecku, ktor├Ż hr├íte Facebook

Posledn├í aktualiz├ícia z Facebook Messenger, program na zasielanie spr├ív v soci├ílnych m├ędi├ích, predstavil pr├şle┼żitos┼ą bavte sa s r├┤znymi videohrami priamo v chate, ÔÇ×Zobrazuj├║ sa va┼íe kontakty, ale neodpovedaj├║ÔÇť? Vyzvite ich, aby porazili svoje body na Pac-Mane, mo┼żno budete ma┼ą viac ┼í┼ąastia.

Okrem toho, ┼że sa ospal├ę konverz├ície bavia, t├íto nov├í funkcia v├ím umo┼żn├ş r├Żchlo za─Źa┼ą hra pod─ża v├í┼ího v├Żberu so 17 videohrami a vyzvite svojich priate─żov pre tituly ako Words With Friends Frenzy alebo pre ve─żk├ę klasiky ako Pac-Man, Galaga, Arkanoid a Space Invaders.

Okam┼żit├ę hry Messenger FacebookTu je 17 dostupn├Żch hier

Sk├┤r ako sa sami seba sp├Żtate: nie, nie s├║ mo┼żn├ę hry pre viacer├Żch hr├í─Źov. Maxim├ílne m├┤┼żete s├║┼ąa┼żi┼ą o najvy┼í┼íie sk├│re.

V ka┼żdom pr├şpade je to zauj├şmav├Ż doplnok k aplik├ícii a cie─ż spolo─Źnosti Zuckerberg z├şska┼ą jasn├Ż je zrejm├Ż nostalgick├Ż efekt v srdciach hr├í─Źov s nieko─żk├Żmi rokmi na pleciach.

V skuto─Źnosti, napriek pr├ştomnosti nov├Żch hier, sme si ist├ş, ┼że m├ş─żniky vo svete videohier pritiahnu pozornos┼ą.

prep├şna─Ź priestoru

Investovanie do prehodnotenia je ┼íikovn├Ż krok Facebook a nadv├Ązuje na ned├ívnu minulos┼ą, ktor├í sa pozer├í sp├Ą┼ą na v├Żrobu historick├Żch konzol, ako je Mega Drive, nehovoriac o ÔÇ×remakeÔÇť legend├írneho Nintendo NES v miniat├║rnej verzii.

V┼íetky hry, ktor├ę s├║ moment├ílne k dispoz├şcii na Facebook Messenger bol vyvinut├Ż v HTML5, a preto ho mo┼żno spusti┼ą bez nutnosti s┼ąahovania ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş,

V bud├║cnosti bude funkcia okam┼żit├Żch hier aktualizovan├í o nov├ę hry a bude k dispoz├şcii na v├Ą─Ź┼íom po─Źte smartphones, Nateraz v skuto─Źnosti je to nov├ę v beta verzii, ktor├í funguje iba so syst├ęmom Android a zariadeniami Apple najaktu├ílnej┼íie. A ─Źo tak, urob├ş┼í mal├║ st├ívku?