Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni

Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 1

Spoločnosť Cartoni práve oznámila tri nové ľahké a super rýchle systémy pre statívy: Cartoni RED LOCK Focus. Tieto nové statívy majú uchytenie misky 75 mm alebo 100 mm, vážia medzi 5.8 kg až 6,5 kg a môže uniesť užitočné zaťaženie až 12 kg. Pozrime sa na ne podrobnejšie!

Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 2Obrazový kredit: Cartoni

Cartoni ČERVENÁ ZÁMOK

V minulom roku spoločnosť Cartoni uviedla na trh ľahkú súpravu trojnožiek s názvom RED LOCK. Tento ľahký dvojstupňový statív vyrobený z hliníka váži iba 3 kg /6.6lbs, a môže mať obrovské množstvo hmotnosti: až 60 kg / 132 libier. Kartónová RED LOCK môže mať hlavy misiek 75 mm a 100 mm, a to vďaka používateľsky vymeniteľnému stupňovitému krúžku.

Dve vlastnosti, vďaka ktorým je táto sada tyčiniek rýchlo nastaviteľná a rozložiteľná, sú systém rýchleho kolapsu a, ako už názov napovedá, červené zámky. Systém rýchleho zrútenia vám umožňuje rýchlo zbaliť všetky tri nohy jediným krúžkom a pásom.

Ak ste to ešte nevideli, môžete sa pozrieť na naše video z prvého pohľadu počas IBC 2019 nižšie.

Cartoni RED LOCK Focus

Ak ste na trhu pre celý systém statívov, spoločnosť Cartoni práve predstavila tri nové súpravy statívov, ktoré zahŕňajú nohy statívu RED LOCK a statívovú hlavu Cartoni Focus.

Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 3Obrazový kredit: Cartoni

Máte na výber medzi Cartoni Focusom 8, Focus 10 a Focus 12. Všetky tri modely sa dodávajú s nohami statívu RED LOCK. Tieto statívy môžu ísť z minimálnej výšky 66 cm a predĺžiť sa na 162 cm, so zloženou výškou 90 cm.

Nižšie je uvedený list, v ktorom sú zhrnuté všetky rozdiely a vlastnosti každého modelu.

Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 4Obrazový kredit: Cartoni

Ako vidíte, hlavné rozdiely medzi jednotlivými modelmi sú kapacita užitočného zaťaženia, priemer misy a celková hmotnosť systému.

Ceny a dostupnosť

Všetky tri modely budú čoskoro k dispozícii a môžete si ich už predobjednať. Cartoni RED LOCK Focus 8 predáva za 949,00 dolárov / 891,72 dolárov, Cartoni RED LOCK Focus 10 je 1699,00 USD /1, 219,96, a Cartoni RED LOCK Focus 12 stojí 2465,00 USD /1, 398,26. Všetky tri modely sú k dispozícii s pozemným alebo stredným rozmetadlom za rovnakú cenu.

Čo si myslíte o týchto nových statívoch Cartoni RED LOCK Focus? Už ste predtým používali statív Cartoni? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 5
Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 6
Oznámený systém zaostrenia RED LOCK spoločnosti Cartoni 7