Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ozn├ímenie o nov├Żch hr├ích Rockstar by mohlo vies┼ą k ┼ík├ídlen├ş GTA 6

Ozn├ímenie o nov├Żch hr├ích Rockstar by mohlo vies┼ą k ┼ík├ídlen├ş GTA 6 1

Pokia─ż ide o vydanie GTA, spolo─Źnos┼ą Rockstar Games m├í ─żud├ş pri pokusoch o strechu 6, Hern├í spolo─Źnos┼ą uviedla na trh nesmierne popul├írny GTA V u┼ż v roku 2013. A ─żudia ─Źakaj├║ so zatajen├Żm dychom na ak├ęko─żvek ozn├ímenie spolo─Źnosti t├Żkaj├║ce sa n├ístupcu. Tento t├Ż┼żde┼ł spolo─Źnos┼ą Rockstar Games ozn├ímila odmeny za Grand Theft Auto Online a Red Dead Online a na internete tla─Źov├í spr├íva na konci bola mal├í inform├ícia. A zd├í sa, ┼że pr├íve touto inform├íciou s├║ ─żudia medializovan├ş.

ÔÇ×V roku 2020 je e┼íte st├íle ─Źo pon├║knu┼ą. V roku GTA Online pr├şde na rad aj otvoren├í s├ęria pretek├írskych kolies, ktor├í bude obsahova┼ą v┼íetky nov├ę typy vozidiel s nap├şnav├Żmi, vysokor├Żchlostn├Żmi z├ívodmi zalo┼żen├Żmi na ko─żajniciach, kde s├║ ├║zke z├íkruty, taktick├ę v├Żbery pneumat├şk a dokonale na─Źasovan├ę. jamky sa po─Ź├ştaj├║ ka┼żd├║ sekundu. Okrem toho o─Źak├ívame viac ve─żk├Żch aktualiz├íci├ş a nieko─żko prekvapen├ş, ke─Ć sa posunieme ─Ćalej do roka. ÔÇť

Zd├í sa, ┼że t├íto inform├ícia nazna─Źuje, ┼że na ceste s├║ niektor├ę ve─żk├ę aktualiz├ície, spolu s nieko─żk├Żmi prekvapeniami. M├┤┼że to len znamena┼ą, ┼że tieto aktualiz├ície s├║visia so slu┼żbou GTA Online, ─Źo pravdepodobne je. Ale je to prekvapenie, ┼że ─żudia s├║ nad┼íen├ş a o─Źak├ívaj├║, ┼że to bude o Rockstar ohlasovan├ş GTA 6, Aj ke─Ć sa to m├┤┼że zda┼ą ako mo┼żnos┼ą, posudzujeme ju ako n├şzku. Preto by sme nikomu nenavrhovali, aby udr┼żali svoje n├ídeje naozaj vysok├ę.

Zd├í sa, ┼że zamestnanec Anex-Rockstar pod menom Darion Lowenstein m├í v poslednej dobe ─Źo poveda┼ą o vydan├ş GTA 6Pod─ża spr├ívy Daily Star sa spolo─Źnos┼ą Jeffries zaoberaj├║ca sa v├Żskumom vlastn├ęho kapit├ílu rozpr├ívala s Lowensteinom, ktor├Ż uviedol, ┼że t├íto hra ur─Źite funguje. Ale nie tak├í ┼í┼ąastn├í spr├íva je, ┼że to nie je splatn├ę v doh─żadnej dobe. Z toho, ─Źo musel poveda┼ą, by sme nemali o─Źak├íva┼ą hru kedyko─żvek pred rokom 2021.

Ako b├Żval├Ż zamestnanec spolo─Źnosti Rockstar Darion poznamenal, ┼że bratia Houserovi klad├║ v├Ą─Ź┼í├ş d├┤raz na kvalitu hry, a nie na dodr┼żanie term├şnu, uviedla tla─Źov├í spr├íva Jeffries. Jeho absol├║tnym najlep┼í├şm pr├şpadom pre vydanie hry je Dovolenka 2021, hoci neo─Źak├íva ozn├ímenie / up├║tavku v doh─żadnej dobe.