Oznámenie MediaTek Helio P23 a P30 zahŕňa kombináciu vysokého a pomalého spaľovania s bežným spotrebou

Oznámenie MediaTek Helio P23 a P30 zahŕňa kombináciu vysokého a pomalého spaľovania s bežným spotrebou 1

A MediaTek anunciou dois novos SOCs voltados para o mercado intermediário superior, e estamos a falar dos Helio P23 e Helio P30 que vêm com o GPU Mali-G71Naše kódy sú SoC voltados para vlajkové lode, mas com apenas dois núcleos gráficos.

Rozdielne a výkonné frekvenčné pásma pre čipové sady s frekvenciou 770 MHz nie Helio P23 a 950 MHz bez P30. Odlišujú sa medzi rozlíšením a rozlíšením paraboly, odosielanie 24MPx bez rozlíšenia 25 MPx bez segunda, alebo s pripojením senzora. Toto zariadenie má dvojakú škálu rozlíšení 13 a 16 MPx, respetivamente.

Ambos os modelos contam com processador octa-core formado por núcleos Cortex-A53 queingem a velocidade maximal de 2,3 GHz. Máme koprocesor CorePilot 4.0 zodpovedajú za kontrolu svojich obľúbených a úsporných batérií a znižujú množstvo komponentov.
O Helio P23 séria voltado para os smartphones dual-SIM a ďalšie možnosti pre 4G LTE a okrem iného aj medzi tempom, podporuje väčšinu VoLTE/ViLTE. Ambos contam com modem global, o que permitirá que aparelhos equipmentados com os novos čipsety da MediaTek possam ligar-se em qualquer rede no mundo.
A MediaTek obsahuje nové algoritmy VPU, ktoré sú dodávané s hardvérom, a preto ich povoľujú používať ako procesor alebo čipovú sadu P30, a preto majú rôzne skúsenosti s používaním fluida a ďalších. tempo znížte spotrebu batérie.

Vzťah: Vivo apresenta seu processador ods smartphones, o V1 focado em fotografia

Ambos estarão disponíveis no final do ano, onde o P30 será lançado inicialmente on China nos próximos meses. Infelizmente, a MediaTek não informou quais as fabricantes que estão a trabalhar em lançar smartphones nové čipové sady, hromadné podklady a všetky novinky od roku 2017 do roku 2018.