Ovl├ídanie objemu alebo aplik├ície individu├ílneho smartf├│nu nie jeÔÇŽ

Costumiza├ž├úo ├ę algo que os utilizadores com smartphones Spolo─Źnos┼ą Samsung v Portugalsku nezanechala ┼żiadne ─Ćal┼íie hodnotenie. Samsung pon├║ka mnoho sp├┤sobov, ako prisp├┤sobi┼ą osobn├ę aspekty telef├│nu, ako aj ┼ípeci├ílne funkcie Good Lock. Gra├žas a esta aplica├ž├úo de personaliza├ž├úo da marca, podemos gerir todos os tipos de aspekty, como volume.

O Sound Assistant a ─Ćal┼í├ş modul in┼ítal├ície ┼żiadny dobr├Ż z├ímok, osobn├ę a praktick├ę podt├ęmy s├║visiace s hlasitos┼ąou niektor├Żch smartf├│nov Samsung. V├Ą─Ź┼íina funkci├ş m├┤┼że obsahova┼ą mno┼żstvo modulov a mo┼żnost├ş ovl├ídania objemu alebo aplik├ície jednotliv├Żch jednotlivcov.

Ovl├ídajte hlasitos┼ą aplik├ície smartf├│nu Samsung

O poder ovl├ída┼ą a meni┼ą objem aplikovanej hlasitosti ┼żiadne individu├ílne telef├│nne ─Ź├şsla, ako aj vz├íjomn├í zhoda. Pozrite sa na ─Ćal┼íie reprodukcie ─Ź Instagram ─Źo najvy┼í┼í├ş objem, ako ve─żk├Ż objem hlasitosti telef├│nu, ako aj konfigur├íciu podstavca Instagram individualmente. Forma, sp├┤sob pou┼żitia a zmeny objemu zv├Ązku sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od pou┼żitia telef├│nu.

O Sound Assistant od spolo─Źnosti Samsung permite fazer isso com as aplica├žes que desejam no seu smartphone─Źo sa t├Żka mo┼żnosti pou┼żitia individu├ílneho ovl├ídania jednotliv├Żch aplik├íci├ş, najm├Ą akv├íri├ş, ako aj vyu┼ż├şvania be┼żn├Żch frekvenci├ş a ├║vah, ako je to mo┼żn├ę s vybaven├şm. ako etapas a ter em conta as s├úo:

  1. Stiahnite si odkaz Asistente de som neste.
  2. Usa vezta instalado no vosso telefone Samsung, abram este m├│dulo / aplica├ž├úo.
  3. Vstup do jednotliv├Żch zv├Ązkov je individu├ílny.
  4. Cliquem no botão +.
  5. vyberte a aplikujte svoje aplikácie na zoznam.
  6. Prida┼ą k ob─ż├║ben├Żm.

Vz┼ąah: Xiaomi announcement 4 anos de atualiza├ž├Áes para a pr├│xima s├ęrie Mi 11T

Vybra┼ą si m├┤┼żete z mnoh├Żch aplik├íci├ş, pod ovl├ídanie objemu jednotlivo aplikovan├Żch objemov, diretamente neste Sound Assistant. Ako alternat├şva k ┼żiadnym aplik├íci├ím nie je k dispoz├şcii ┼żiadna hlasitos┼ą smartf├│nu Spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka funkciu Sound Assistant, ktor├í pon├║ka mno┼żstvo aplik├íci├ş pre aplik├íciu a hlasitos┼ą aj pre telef├│ny.

Pozri mudarem de ideia e odstra┼łova─Ź quiserem uma aplica├ž├úo desta lista, podem faz├¬-lo nesta mesma sec├ž├úo. M├┤┼żete si vybra┼ą z mno┼żstva vybran├Żch doplnkov a odstr├íni┼ą ich. Funguje to tak, ┼że ─Źo to znamen├í, ┼że m├┤┼żete ovl├ída┼ą svoj objem a uplat┼łova┼ą individu├ílne po┼żiadavky na novos┼ą.