Ovládajte pero S Pen na zariadení Samsung Galaxy Poznámka 7

Samsung Galaxy Poznámka 7

Veľký klenot v korune Samsungu Galaxy Poznámka 7 je jeho S Pen. Toto je jediná funkcia, ktorá odlišuje smartphone od všetkých ostatných, ktoré sú na trhu k dispozícii. Preto dáva zmysel, že by ste chceli zhromaždiť S Pen na Galaxy Poznámka 7. Najprv to môžete oprášiť ako trik, ale verte mi, že akonáhle to začnete používať, už nie je cesty späť. Strávil som asi dva roky svojho života hraním so spoločnosťou Samsung Galaxy Poznámka smartphones a musím vám povedať, že S-Pen je pozoruhodný nástroj, ak sa používa správne.

Spoločnosť Samsung tentoraz skutočne zvýšila svoju hru, pokiaľ ide o S Pen. Pero je teraz užitočnejšie než kedykoľvek predtým a prináša do už rozšírenej trikovej tašky množstvo jedinečných funkcií. Vylepšil sa dizajn, vylepšila sa použiteľnosť a v tejto iterácii smartfónu Note bol vybrúsený takmer každý aspekt.

Spoločnosť Samsung predstavila niekoľko skvelých nových funkcií Galaxy Poznámka 7 ale S Pen je jedným z najlepších. Poďme sa teda ponoriť do drobností, ako zvládnuť pero S Pen Galaxy Poznámka 7.

Poznáte hardvér

Prvým krokom k zvládnutiu niečoho je poznať to naruby. Spoločnosť Samsung tentoraz vykonala niekoľko významných vylepšení svojho pera S Pen a väčšina z nich je založená na hardvéri. Táto časť sa bude zaoberať niektorými z najväčších zmien, ktoré spoločnosť Samsung v oblasti ich stylusu priniesla.

Vodeodolný

vodeodolný - Spen

Celý smartphone je vodotesný a prachotesný s certifikáciou IP 68. Preto dáva zmysel urobiť S Pen vodotesným. Na rozdiel od smartfónu môže S Pen zostať pod vodou veľmi dlho. S perom S Pen sa nemusíte báť ani používania telefónu pod vodou. Slot je tiež vodotesný a vôbec nepoškodí telefón.

Citlivejšie na tlak

informácie o tipe na galaxy-note7

S Pen nájdený na Galaxy Poznámka 7 je dvakrát tak citlivý ako ten na Galaxy Poznámka 5. S 4096 úrovňami citlivosti na tlak je S Pen vynikajúci na písanie aj kreslenie na vašom smartfóne.

Redizajn

Pamätajte si, že keď ste pero S vložili nesprávnym spôsobom do poznámky 5? Áno, možno ste to neurobili, ale veľa ďalších ľudí to urobilo presne. Našťastie spoločnosť Samsung napravila ich chybu a redizajn S Pen spočíva v tom, že ho nemožno vložiť nesprávnym spôsobom.

Sprepitné

dizajnové pero galaxy-note7 sim l

Použil som S Pen Galaxy Poznámka 5 a jeho hrot nie je vhodný na pridávanie podrobností do výkresov. Vďaka svojej tučnej povahe sú linky o niečo hrubšie, ako sa očakáva. Pre poznámku 7Spoločnosť Samsung sa postarala o to, aby bol hrot tenší než kedykoľvek predtým, a poskytol vám tak väčšiu kontrolu nad perom S Pen.

Naučte sa triky

dizajnové pero galaxy-note7

V programe je uvedených niekoľko softvérových funkcií Galaxy Poznámka 7 ktoré sú zamerané na pero S Pen. K väčšine z nich je ľahký prístup pomocou ponuky príkazov vzduchu, ktorá sa zobrazí vždy, keď vytiahnete telefón. Začnime diskutovať o každej z týchto funkcií, aby ste mali jasnú predstavu o tom, ako ich používať.

Preložiť

Jednou z najužitočnejších funkcií nového pera S Pen je funkcia prekladu. V zásade vám umožňuje prekladať text na cestách. Napríklad si prezeráte nový web Anime a text je v japončine.

Pero S môžete vytiahnuť a podržať ho nad textom, o ostatné sa už postará samotný Google Translate. Uvidíte malé vyskakovacie okno s prekladom a dokonca si môžete ihneď vypočuť výslovnosť. Musím povedať, že Samsung tu porazil najlepšie prekladateľské aplikácie pre Android.

Pohľad

ruka hrotu galaxie-note7

Glance je ďalšia skvelá funkcia exkluzívna pre Samsung Galaxy Poznámka 7. Je to v podstate viacúlohový nástroj, ktorý vám umožňuje pozrieť sa na otvorené aplikácie bez toho, aby ste na ne museli úplne prepínať. A môže sa to zdať ako zvláštna funkcia, ale v praktickom použití je to celkom skvelé. Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho otvoriť aplikáciu, klepnúť na príkaz Air a vybrať pohľad.

Telefón vytvorí malý štvorec, ktorý zostane v ktoromkoľvek z rohov obrazovky, kým naň nekliknete. Štvorec aplikácie môžete jednoducho presúvať a používať aj inú aplikáciu. Je to skvelá funkcia, ktorú môžete použiť, keď sa pokúšate kopírovať niečo z jednej aplikácie do druhej alebo sa len pozeráte na otvorenú mapu.

Zväčšiť

Ak je na quad HD obrazovke smartfónu niečo zle čitateľné, môžete jednoducho použiť funkciu zväčšenia. Robí presne to, ako to vyzerá, zväčší vybranú oblasť obrazovky na úroveň prispôsobiteľnú používateľovi.

V ponuke príkazov vzduchu vyberte možnosť zväčšenia a umiestnite kurzor myši nad oblasť, ktorú chcete zväčšiť. Aj keď sú úrovne zväčšenia nastaviteľné, samotný box nie je, je to jediná zlá vec, ktorú by mal Samsung riešiť.

Vytvárajte poznámky

poznámky k galaxii7

Mohlo by sa zdať, že Samsung odstránil ich milovanú Action Memo, ale nemusíte sa o nič starať. zahrnuli ďalšiu možnosť s názvom Vytvoriť poznámku. Táto funkcia vám v zásade umožňuje robiť si poznámky a budú usporiadané v aplikácii Samsung Notes. Je to skutočne skvelé, keď pomôžete udržať veci organizované, pretože táto jedna aplikácia bude mať všetky vaše spisy, kresby a poznámky na jednom mieste.

Zápis na obrazovku

s-pero galaxie-note7

Toto je stará funkcia, ktorá sa v novom smartfóne vracia. Screen Writing vám v podstate umožňuje písať na akékoľvek snímky obrazovky, ktoré urobíte s ľahkosťou. Ak by ste napríklad chceli zistiť svoj dom na snímke obrazovky mapy, s touto funkciou to môžete ľahko urobiť.

Inteligentný výber

Inteligentný výber sa môže javiť ako jednoduchý nástroj na orezanie snímky obrazovky, ale je to oveľa viac. Iste môžete použiť vybranú oblasť zariadenia a pomocou tohto nástroja vytvoriť jeho snímku obrazovky, ale nie tam, kde sú jeho skutočné silné stránky. Vyberte Inteligentný výber, kliknite na možnosť animácie, zarovnajte okno na čokoľvek, čo chcete zachytiť, a stlačte záznam.

Vytvoríte 15 -sekundový GIF bez toho, aby ste urobili niečo navyše. Animované obrázky môžete ľahko vytvárať aj z vlastných videí. Stačí dostať rámček doprava a stlačiť tlačidlo záznamu, ostatné je na Samsungu Galaxy Poznámka 7 robiť.

Ďalšie triky

Existuje niekoľko ďalších skvelých trikov, ktoré môžete použiť na skutočné zvládnutie pera S Pen. Tu je niekoľko z nich:

galaxy-note7 píše perom

Vymazať chyby

Predstavte si, že sa čmárate vo vyhradenej aplikácii a urobíte chybu. Môžete buď vybrať gumu z panela s nástrojmi, alebo môžete použiť úhľadný malý trik, ktorý do nej vložila spoločnosť Samsung. Jednoducho stlačte a podržte tlačidlo S pera a magicky sa stane gumou. Potrite chybu S perom, pričom na ňom stále podržte tlačidlo a rýchlo ho zdvihnete.

Poznámky mimo obrazovku

Aký zmysel má nosiť smartfón značky Note, keď si nemôžete robiť poznámky, kedykoľvek chcete, že?

Presne to si Samsung myslel a vrátil tak milovanú funkciu Note mimo obrazovky. Keď je váš telefón prihlásený, jednoducho vyberte pero S Pen a začnite naň písať. Aj keď sa môže zdať, že smartfón nie je zapnutý, v skutočnosti sleduje každý váš dotyk na obrazovke.

Je to ako písať kriedou na tabuľu. Po dokončení písania jednoducho vložte pero S Pen späť a poznámka sa automaticky uloží. Je to skvelá funkcia, ak sa ponáhľate a potrebujete si niečo zapísať.

Záver

Kým Samsung Galaxy Poznámka 7 má problémy s batériou, v tomto smartfóne je stále veľa skvelých funkcií. Po odvolaní som si celkom istý, že smartfón oprávnene zaujme svoje miesto na tróne Android. Vybrali sme tiež niekoľko skvelých aplikácií S Pen pre telefóny Note, ak chcete zo svojho smartfónu Note viac, pozrite sa aj na tieto.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa smartfónu alebo sa s nami chcete podeliť o nejaké triky S Pen, napíšte nám to do komentárov nižšie.

Kredity za obrázok