Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Otvorte fotoaparát s Androidom rýchlejšie: stačí stlačiť dve klávesy

V minulosti bolo ľahké sa stratiť fotografovanie Perfektné, je veľmi dôležité priviesť kameru na poschodie a to sa väčšine ľudí nestane. Teraz sme však väčšina, ktorú nosíme kamera fotografie vždy, pretože dnes sú na mobilných telefónoch nevinné. Ale prečo teraz, pretože máme fotoaparát hore, strácame perfektné fotografie? Je to jednoduché, jednoduché a jednoduché na čas, ktorý musíme otvoriť aplikácia fotoaparátu z nášho smartfónu … čo je niekedy neprimerané a najlepšie fotografie zmiznú. K tomu sa už nevrátite, pretože vás naučíme, ako rýchlo otvoriť aplikáciu mobilného fotoaparátu a je to tiež veľmi jednoduché.

Závisí to výrobcu a model terminálu, máme niekoľko klávesových skratiek, ktoré treba podniknúť … Ale Android, v predvolenom nastavení, to znamená, pôvodný, má sériu gesto pre určité akcie alebo vykonávanie aplikácií. To je miesto, kde môžeme nakonfigurovať otváranie rýchlejších kamerových aplikácií zabudovaných do operačného systému. Stačí urobiť dvojité kliknutie vypínač z nášho terminálu. Nie je to jednoduché?

Ako získať účinok Bokeh na Android

Ukážeme vám, ako to funguje vo verzii Android „Pure“ (zásoby), takže toto je veľmi efektívny základný sprievodca, bez ohľadu na to, aký model smartfónu vyvinutý spoločnosťou Google máte, pretože existuje len veľmi málo výrobcov, ktorí to zmenili. Preto možno povedať, že to, čo navrhneme, je jednoduché a univerzálne riešenie.

Fotoaparát otvoríte dvoma klepnutiami.

Toto je funkcia, ktorá bola pôvodne zahrnutá, ako je uvedené vyššie, v „čistom“ systéme Android aj vo vrstve personalizácie ktoré do svojich terminálov zahrnuli niekoľko tovární: tie, ktoré integrovali vidlice, ktoré boli prakticky nezávislými operačnými systémami, to upravili. Ide napríklad o to, že Samsung s používateľským rozhraním Ponúka spôsob, ako vykonať potrebné kroky presne tak, ako sme ukázali. Spôsob, ako otvoriť tento fotoaparát, nefunguje len vtedy, keď zapneme telefón a použijeme ho, aj keď máme terminál zamknuté as vypnutou obrazovkou je preto veľmi užitočná.

Aplikácia sa spustí rýchlo a predvolene sa otvorí v foto režim… Ale odtiaľto môžeme použiť akýkoľvek režim alebo akúkoľvek funkciu ponúkanú aplikáciou, vrátane režimu nahrávanie videa, musíme túto funkciu zvoliť iba na prirodzené použitie. Je dôležité vedieť, že existujú určité obmedzenia, napríklad nemožnosť otvoriť funkciu videa dvojitým stlačením vypínača. Škoda, ale správne.

Aktivujte gestá dvojitého klepnutia

Ak chcete nakonfigurovať túto funkciu, ktorá bola vykonaná natívne, musíte najprv otvoriť aplikáciu konfigurácia, čo môžete urobiť zo zásuvky aplikácie alebo rýchlo, presuňte odkaz z horného okraja obrazovky (vyberte ikonu kruhového ozubeného kolieska, ktorú nájdete). Po otvorení aplikácie musíme pristúpiť k tejto časti Systém, To, čo by sme mali hľadať, je voľba gestá v zozname, ktorý sa zobrazí na obrazovke smartfónu. Potom sa musíme aktivovať Rýchly prístup k fotoaparátu, Po jeho aktivácii môžeme overiť, ako dvakrát stlačte tlačidlo napájania, aby ste otvorili aplikáciu pre fotoaparát. Pravda je, že to zvyšuje rýchlosť prístupu veľmi veľkú, ktorá pri fotografovaní nestratí nič.

Prístup k pohybom v systéme Android

Možno tiež, ak to nechcete funkčnosť nepretržite aktivované, deaktivované. K tomu stačí prístup rovnakým spôsobom a deaktivovať Táto funkcia, pretože túto funkciu nie je možné obnoviť … čo je pre vás vždy pozitívne, aby ste priniesli terminál Android, ktorý je dokonale nakonfigurovaný na to, čo potrebujete zakaždým. Preto týmto jednoduchým spôsobom aktivujete toto gesto, ktoré vám pri otvorení aplikácie ušetrí veľa času, čím sa váš telefón alebo tablet s Androidom stane užitočnejším.