Otter.ai sp├║┼í┼ąa priame a bezpe─Źn├ę interakt├şvne skripty pre platformy spolupr├íce

T├íto nov├í funkcia je k dispoz├şcii pre predplatite─żov spolo─Źnosti Otter for Teams a Zoom s pl├ínovanou ─Ćal┼íou integr├íciou video spolupr├íce.

Spolo─Źnos┼ą audio-prepisu Otter.ai uviedla na trh nov├║ funkciu pre pozn├ímky o stretnutiach so ┼żiv├Żm videom, ktor├í ├║─Źastn├şkom umo┼ż┼łuje otvori┼ą zabezpe─Źen├║, interakt├şvnu, ┼żiv├║ k├│piu priamo z videokonferencie alebo po stretnut├ş pod─ża spolo─Źnosti. Otter.ai povedal, ┼że Live Video Notes Notes umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom pr├şstup k niektor├Żm rovnak├Żm funkci├ím v re├ílnom ─Źase, ak├ę s├║ k dispoz├şcii v Otter Voice Notes Notes, ktor├ę boli spusten├ę priamo z platformy videokonferenci├ş.

Pozn├ímky k videu Otter Live Notes Notes s├║ k dispoz├şcii pre predplatite─żov Otter for Teams a Zoom Pro a vy┼í┼íie a pl├ínuj├║ sa ─Ćal┼íie integr├ície video spolupr├íce. Na podporu vzdialen├Żch pracovn├şkov a ┼ítudentov na dia─żku pon├║ka Otter.ai dva mesiace bezplatn├ęho servisu, ke─Ć sa pou┼ż├şvatelia registruj├║ v t├şmoch Otter.

ÔÇ×Virtu├ílne stretnutia sa dramaticky zv├Ż┼íili po─Źas vypuknutia projektu COVID-19, preto┼że si organiz├ície uvedomuj├║, ┼że vysokokvalitn├ę zvukov├ę z├íznamy o stretnut├ş s├║ kritick├Żm n├ístrojom produktivity zamestnancov pri spolupr├íci v kancel├írii alebo na akomko─żvek virtu├ílnom stretnut├ş,ÔÇť povedal Sam Liang, gener├ílny riadite─ż a zakladate─ż Otter.ai. , V s├║─Źasnom stave.

Spolo─Źnos┼ą uviedla, ┼że pozn├ímky k stretnutiu na┼żivo s├║ ur─Źen├ę pre podnikov├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş pracuj├║ z domu, a ┼ítudentov, ktor├ş nav┼ítevuj├║ online hodiny, ktor├ş chc├║ zv├Żrazni┼ą, zdie─ża┼ą, vyh─żad├íva┼ą a prehodnocova┼ą svoje pozn├ímky. Otter povedal, ┼że ─Źlenovia t├şmu m├┤┼żu vytv├íra┼ą a zdie─ża┼ą bezpe─Źn├ę bezpe─Źn├ę pozn├ímky, aby mohli r├Żchlo z├şska┼ą inform├ície, ktor├ę potrebuj├║, ke─Ć zme┼ík├í stretnutie.

Spolo─Źnos┼ą Otter uviedla, ┼że cie─żom spolo─Źnosti je poskytn├║┼ą n├ístroj na zv├Ż┼íenie produktivity pre podnikov├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş riadia po sebe id├║ce videohovory a mo┼żno sa k sch├┤dzkam nebud├║ m├┤c┼ą pripoji┼ą, alebo sa bud├║ chcie┼ą nesk├┤r odvola┼ą na pozn├ímky zo sch├┤dz├ş.

pozri: 5 Skop├şrujte aplik├ície, aby ste si u─żah─Źili pr├ícu (TechRepublic)

Liang dodal, ┼że pou┼ż├şvanie vydier v aplik├ícii Zoom Meetings sa za posledn├Żch nieko─żko t├Ż┼żd┼łov zv├Ż┼íilo viac ako p├Ą┼ąkr├ít. ÔÇ×Vydra zdokumentovala viac ako 25 mili├│nov stretnut├ş, ─Źo predstavuje viac ako 750 mili├│nov z├ípisn├şc zo sch├┤dz├ş,ÔÇť uviedol.
Integr├ícia pozn├ímok k stretnutiu s videom Otter.ai Live Zoom zah┼Ľ┼ła:

  • ┼Żiv├í k├│pia: V┼íetci ├║─Źastn├şci sch├┤dzky m├┤┼żu otvori┼ą ┼żiv├ę vysielanie Otter.ai v ponuke LIVE v hornej ─Źasti okna Zoom. Prihl├íste sa na str├ínke Otter.ai a ozna─Źte, komentujte a prid├ívajte koment├íre k ┼żiv├ęmu stretnutiu. Hostia, ktor├ş sa stret├ívaj├║ na stretnut├ş, si na odber vy┼żaduj├║ predplatn├ę vydier.

  • Kop├şrova┼ą po stretnut├ş: Otter.ai automaticky stiahne z├íznamy Cloud Cloud na kop├şrovanie. K dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom Otter.ai.

  • Podpora sl├║chadiel: Pozn├ímky k ┼żiv├ęmu videu Otter.ai Pozn├ímky m├┤┼żu zachyti┼ą strany rozhovoru pri pou┼ż├şvan├ş sl├║chadiel.

ÔÇ×Ako analytik, ktor├Ż sa z├║─Źast┼łuje a┼ż 15 stretnut├ş denne, osobne a fakticky, bol Otter.ai jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş,ÔÇť uviedol v predn├í┼íke Zeus Kerravala, hlavn├Ż analytik ZK Research. Vyhl├ísenie. ÔÇ×V─Ćaka novej funkcii Pozn├ímky k stretnutiu na┼żivo na videu m├┤┼żu ─żudia teraz pristupova┼ą k pozn├ímkam v re├ílnom ─Źase a komentova┼ą ich po─Źas stretnut├ş s Zoomom. A ke─Ć┼że slu┼żbu Otter.ai m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aj v in├Żch syst├ęmoch videokonferenci├ş, v┼íetky va┼íe pozn├ímky s├║ na jednom mieste.ÔÇť

Otter for Teams je webov├í a mobiln├í aplik├ícia pripraven├í pre podniky, ktor├í poskytuje ─Ćal┼íie mo┼żnosti spolupr├íce, administrat├şvy a zabezpe─Źenia, vr├ítane:

  • Zdie─żate─żn├ę textov├ę koment├íre v re├ílnom ─Źase s pozn├ímkami o stretnutiach s videom v re├ílnom ─Źase

  • Slovn├şk na ├║rovni t├şmu na zv├Ż┼íenie presnosti jedine─Źn├Żch mien, v├Żrazov ┼ípecifick├Żch pre dan├ę odvetvie, skratiek a v├Żrazov

  • Be┼żn├ę odtla─Źky prstov hlasit├ęho telef├│nu

  • Centr├ílna faktur├ícia

  • Spr├íva pou┼ż├şvate─żov

  • Nahl├ísi┼ą ┼ítatistiku pou┼ż├şvania

  • Dvojfaktorov├í dokument├ícia

ÔÇ×K├│pie str├ínky Otter.ai poskytuj├║ na┼íim ┼ítudentom slu┼żby p├şsania bud├║cich pozorovan├ş vo svete, v ktorom s├║ rozpt├Żlen├ę rozpt├Żlenia,ÔÇť povedal Joshua Horie, technologick├Ż analytik na Kalifornskej univerzite v Davise. ÔÇ×Ke─Ć┼że are├íl pracuje na implement├ícii celkov├ęho dizajnu, urobili sme Otter.ai ove─ża bli┼ż┼íie pri poskytovan├ş pr├şstupu v┼íetk├Żm ┼ítudentom av pr├şpade potreby n├ím umo┼ż┼łuj├║ s├║stredi┼ą zdroje simult├ínneho prekladu.ÔÇť

Spolo─Źnos┼ą uviedla, ┼że spolo─Źnos┼ą Otter.ai generuje inteligentn├ę pozn├ímky, ktor├ę synchronizuj├║ hlas, text a obr├ízky. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą, prehr├íva┼ą, upravova┼ą, organizova┼ą a zdie─ża┼ą pozn├ímky zo sch├┤dzky z ─żubovo─żn├ęho zariadenia prostredn├şctvom aplik├ície Otter Voice Meeting Notes.

Pozri tie┼ż

V slu┼żbe vydra uvid├şte rozhovor tak, ako sa to stane, a na za─Źiatok prid├íte k─ż├║─Źov├ę slov├í, tak┼że sekcie rozhovoru n├íjdete nesk├┤r.

Foto: sn├şmka obrazovky od Lisy Hornung