Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Oto─Źte svoje vide├í z vertik├ílneho na horizont├ílne a naopak pomocou funkcie Oto─Źi┼ą video

Ke─Ć zaznamen├ívame vide├í zo smartf├│nu, aj ke─Ć je nahr├ívanie ve─żmi dobr├ę, nebude to v┼żdy dokonal├ę a zasl├║┼żi si ur─Źit├ę zmeny. Dobrou spr├ívou je, ┼że v┼íetky zmeny, ktor├ę chcete na videu pou┼żi┼ą, s├║ mo┼żn├ę pr├íve teraz pomocou tuctu n├ístrojov dostupn├Żch na tieto ├║─Źely. Naj─Źastej┼íou zmenou, ktor├║ v na┼íich nahr├ívkach zvy─Źajne rob├şme, je rot├ícia, to znamen├í zmena ich orient├ície z horizont├ílnej na vertik├ílnu alebo naopak.

Tento proces je skuto─Źne jednoduch├Ż a za t├Żmto ├║─Źelom v├ím predstav├şme online n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş zmeni┼ą orient├íciu v┼íetk├Żch vide├ş zadarmo a r├Żchlo. Jeho n├ízov je: Oto─Źi┼ą video.

Zme┼łte smer svojich vide├ş

Oto─Źte svoje vide├í z vertik├ílneho na horizont├ílne a naopak pomocou funkcie Oto─Źi┼ą video 1

Pri pou┼ż├şvan├ş smartf├│nu na nahr├ívanie vide├ş je prv├Żm impulzom pravdepodobne za─Źa┼ą to robi┼ą vertik├ílne. Probl├ęm s touto modalitou je potreba zmeni┼ą smer, ak ho chceme nahra┼ą na platformy, ktor├ę to maj├║ YouTube, aby bolo zobrazenie spr├ívne. Dosiahnutie tohto cie─ża nebude ┼ąa┼żk├ę, ak sa obr├ítime na Rotate Video, ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├║ webov├║ str├ínku, kde m├┤┼żete zmeni┼ą orient├íciu svojho materi├ílu v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Najlep┼íie na tomto n├ístroji je, ┼że okrem toho, ┼że je bezplatn├Ż, nevy┼żaduje in┼ítal├íciu ani registr├íciu. V tomto zmysle v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je pr├şstup na web z odkazu na konci tohto ─Źl├ínku a na hlavnej obrazovke dostanete pole, do ktor├ęho budete chcie┼ą s├║bory presun├║┼ą my┼íou. M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą nahra┼ą svoj obsah z Disku Google, Dropbox alebo OneDrive.

Po na─Ź├ştan├ş sa video zobraz├ş v strede obrazovky spolu s dostupn├Żmi mo┼żnos┼ąami rot├ície. Pou┼żite ten, ktor├Ż najlep┼íie vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím, jedin├Żm kliknut├şm a to je v┼íetko, zvy┼íok je len ot├ízkou stiahnutia v├Żsledku. M├┤┼żete to urobi┼ą s ktor├Żmko─żvek filmom, ktor├Ż chcete, a jeho zmena smeru trv├í dlh┼íie ako min├║tu.

Dok├íza┼ą to, kliknite na tento odkaz,