Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Otestujte rýchlosť a výkon vášho počítača pomocou UserBenchmark

Rýchly a výkonný. Toto sú dve prídavné mená, ktoré by sme si všetci želali, aby sme sa mohli venovať nášmu počítaču. A skontrolovať to, čo je lepšie ako test alebo meradlo.

Všetci to chceme náš počítač je najlepší, najrýchlejší. Niekedy sa spokojujeme s tým, že sme dostatočne výkonní na to, aby sme spustili hru, ktorú chcete hrať. Alebo to jednoducho nehrozí, keď začnete upravovať video.

Najlepším spôsobom, ako zistiť, či je váš počítač výkonný alebo nie, je konzultovať ho technické špecifikácie, to znamená, jeho komponenty. CPU, GPU, kapacita disku, RAM, rozlíšenie obrazovky … A ak si ich nepamätáte, môžete skontrolovať Windows alebo vyskúšajte nástroje ako užívateľ Benchmark,

Zvláštnosť tohto nástroja, ktorý môžete stiahnuť zadarmo, je to, že vám povie, ktoré súčasti váš počítač obsahuje, a umožňuje získať porovnanie s inými podobnými komponentmi.

Otestujte rýchlosť a výkon vášho počítača pomocou UserBenchmark 1

Ste vhodný pre servis?

Okrem toho, či viete, či sú komponenty vášho počítača aktuálne alebo či by ste ich mali zmeniť, užívateľ Benchmark Umožní vám zistiť, či váš počítač môže dobre fungovať za osobitných podmienok, ktoré vyžadujú výkonný počítač. Najmä keď hráme videohry,

Vďaka tomuto nástroju bol pridaný Windows Analyzovalo sa viac ako 25 miliónov počítačov. Vaše výsledky testov alebo mierka Pomôžu vám vedieť, či budete môcť pracovať s počítačom alebo vykonávať náročnejšie úlohy, ako napríklad spúšťanie hier tak populárnych ako Overwatch, Fortnite alebo PUBG,

A to znamená, že okrem poskytovania technických informácií získate aj skóre komponentov pomocou jedného farebné semafor, Takže ak sa komponenty zobrazujú zelenou farbou, znamená to, že počítač je ako nové, Žltá nie je tak dobrá a pri červenej by ste mali zvážiť prechod cez jamy.

Zostavte si svoj vlastný počítač

Ďalší aspekt, kde vyniká užívateľ Benchmark Je to z toho dôvodu, že uľahčuje inštaláciu vlastného počítača na kusy. Alebo aspoň vytvorte zoznam komponentov, o ktorých uvažujete perfektný stroj,

Najskôr vyskúšajte porovnajte komponenty poznať tých, ktorí vám vyhovujú podľa vášho rozpočtu a účelu dosiahnutia. Konkrétne je možné zvoliť medzi dvoma CPU, GPU, SSD alebo HDD, RAM a USB. karty pre každý komponent Sú veľmi úplné a vďaka štatistikám ponúkajú štatistiku, hodnotenie a ďalšie technické informácie mierka všetkými používateľmi.

A s časťou build z UserBenchmark budete môcť pripojiť PC častí z komponentov s najlepšími bodmi alebo s jedným kvalita / cena podľa vrecka.

A konečne, pretože pripojenie počítača doma nie je ľahká úloha, UserBenchmark ponúka odpovede často kladené otázky že sa môžete opýtať sami seba. Okrem toho je to vhodné vyzbrojte sa trpezlivosťou a nezabudnite, že potrebujeme pár hodín, aby všetko fungovalo dobre.