Otázka: 46% už nakúpilo falšovaný produkt

Ak sú výrobky atraktívne a priťahujú pozornosť spotrebiteľov, je prirodzené mať lacnejšie kópie, ktoré niekedy dokážu oklamať aj tých najnáročnejších.

V našej poslednej týždennej otázke sme sa opýtali našich čitateľov, či už nakúpili falšovaný produkt, či už o tom vedia alebo nie. Pozrime sa na výsledky.

Otázka: 46% už nakúpilo falšovaný produkt 1

Zakúpili ste si niekedy falšovaný produkt, či už máte alebo nemáte vedomosti?

Po dokončení otázky za posledný týždeň sa výsledky zverejňujú.

Dostali sme celkom 10,631 hlasov a výsledky sú rozdelené. Ale väčšina, niečo s väčším počtom hlasov, z celkového počtu 54% tvrdí, že falšovaný výrobok nikdy nekúpili (877 hlasov).

Ale na druhej strane, Významných 46% čitateľov tvrdí, že už kúpili falšovaný produkt, bez ohľadu na to, či o tom vedeli (754 hlasov).

Výsledky grafu

Otázka: 46% už nakúpilo falšovaný produkt 2

Aj keď sú výrobky v súčasnosti za dostupnejšie ceny a ponúkajú vysoko kvalitné prvky, stále existuje niekoľko kópií, najmä technického vybavenia od obľúbených značiek.

Nové vybavenie a / alebo s cenami nad úrovňou toho, čo môže väčšina napríklad podporiť smartphones vrcholy, podporujú tvorbu falšovaných klonov. Ľudia často získavajú tieto kópie, aby vyzerali, že majú drahý produkt, ale existujú aj situácie, keď je používateľ oklamaný pri kúpe produktu a myslí si, že je originálny.

Otázka: 46% už nakúpilo falšovaný produkt 3

Je dôležité, aby spotrebiteľ venoval pozornosť, skontroloval všetky funkcie, či existuje hardvér a softvér a konzultoval s tými, ktorí predmetu rozumejú. Falošné výrobky sa väčšinou predávajú v internetových obchodoch na rýchle nákupy.

Ak ste na túto otázku neodpovedali, povedzte nám, či ste už zakúpili falšovaný produkt, či už viete alebo nie.

Pripojte sa k našej otázke tento týždeň

Otázka týždňa:

Načítava ... Načítava …

V tejto časti sa pýtame na relevantné, aktuálne a užitočné témy, aby sme poznali názory a trendy našich čitateľov vo svete technológie, najmä v našej krajine.

Ak teda chcete vidieť tému, o ktorej sa hlasovalo v našich týždenných otázkach, jednoducho k tomu zanechajte komentár alebo ho pošlite na adresu [email protected]