Otázka: 46% už nakúpilo falošný produkt

Ak sú výrobky atraktívne a priťahujú pozornosť spotrebiteľov, je prirodzené, že majú lacnejšie kópie, ktoré niekedy oklamú aj tých najnáročnejších.

V našej poslednej týždennej otázke sme sa opýtali našich čitateľov, či už nakúpili falšovaný produkt bez ohľadu na to, či to vedeli. Pozrime sa na výsledky.

Otázka: 46% už nakúpilo falošný produkt 1

Kúpili ste si falošný produkt bez ohľadu na vaše vedomosti?

Po vyplnení otázky z minulého týždňa boli výsledky zverejnené.

Dostali sme celkom 1631 hlasov a výsledky sú rozdelené. Väčšina však o niečo viac hlasov, ako je celkový počet hlasov 54% uviedlo, že nikdy nekúpili falšovaný produkt (877 hlasov).

Ale na druhej strane, 46% čitateľov uviedlo, že si už zakúpili falšovaný produkt, bez ohľadu na to, či to vedia (754 hlasov).

Výsledky grafu

Otázka: 46% už nakúpilo falošný produkt 2

Aj keď sú výrobky teraz prístupnejšie a ponúkajú vysoko kvalitné prvky, stále existuje niekoľko kópií, najmä technologických zariadení od obľúbených značiek.

Napríklad najnovšie vybavenie a / alebo ceny nad rámec toho, čo si väčšina môže dovoliť smartphones vrcholy, podporujú tvorbu falošných klonov. Ľudia si často kupujú kópie, ktoré sa zdajú byť drahé, ale existujú aj situácie, keď je používateľ nútený produkt kúpiť, pretože si myslí, že je originálny.

Otázka: 46% už nakúpilo falošný produkt 3

Je dôležité, aby bol spotrebiteľ pozorný, skontroloval všetky funkcie, či už hardvér a softvér, a konzultoval s tými, ktorí tejto téme rozumejú. Vo väčšine prípadov sa falšované výrobky predávajú v internetových obchodoch za účelom rýchleho nákupu.

Ak ste na túto otázku neodpovedali, dajte nám vedieť, či ste už kúpili falošný produkt, bez ohľadu na vaše vedomosti.

Pripojte sa k našej otázke tento týždeň

Otázka tento týždeň:

Načítava ... Načítava …

V tejto časti kladieme otázky o aktuálnych, aktuálnych a užitočných témach, aby sme sa dozvedeli o názoroch a trendoch našich čitateľov vo svete technológií, najmä v našej krajine.

Takže ak chcete vidieť tému, o ktorej sa hlasovalo v týždenných otázkach, zanechajte komentár a pošlite ho (s ochranou e-mailom)