osud 2: Season of Worthy – Čas začiatku, zmeny podtried, zbraní a ďalšie

Nová sezóna v Destiny 2 je hneď za rohom, takže sa pozrime na to, čo vieme Sezóna hodná.

Sezóna hodných značiek Destiny 2Je to desiata sezóna a v dôsledku toho, že sa spoločenstvo zblížilo a zozbieralo polarizovaný fraktalín, skúšky Osiris sa konečne vracajú. Minulú sezónu sme strávili tým, že sme Osirisovi pomohli obnoviť časovú os a oživiť Saint-14 a nedávny trailer naznačuje, že v sezóne Worthy uvidíme viac Warminda, Rasputina.

Existuje teória fanúšikov, ktorá naznačuje, že prežívame prvé dve osudy 2 DLC na alternatívnej časovej osi. Osirisova kliatba bola osud 2Je prvá DLC, po ktorej nasleduje Warmind, takže je slušné, že sezóna 11 sa zameria na Dreaming City a dúfajme, že sa kliatba zdvihne. Je potrebné zvážiť aj záhadnú pyramídu a váš hrozivý doppelganger zo služby Shadowkeep, takže bude zaujímavé zistiť, kde tento príbeh končí.

Teraz sa pozrime na všetko, čo vieme o Season of the Worthy.

osud 2: Season of Worthy - Čas začiatku, zmeny podtried, zbraní a ďalšie 1

osud 2: Season of Worthy – Start time

Sezóna 10 sa začne 10. marca po týždennom resetovaní. Pravdepodobne dôjde k prestojom približne od 4 pm GMT / 8 PT / 11:00 ET pre aktualizáciu a bude zverejnená približne o 6 pm GMT / 10:00 PT / 1 pm ET.

osud 2: Sezóna hodná – zmeny podtried

Warlock Melee

Ak hráte ako Warlock, váš dosah na blízko sa zvýši o jeden meter, aby sa dosiahol 5,5 metre. Zatiaľ čo škoda je o niečo nižšia v porovnaní s Titan a Hunter melee's, dolet je oveľa väčší, čo znamená, že by ste mohli oslabiť oslabeného Titana a získať víťazstvo v PvP.

Titanové barikády

Titan Barricades ich robí smiešne OP v testoch a budúci rok sa uskutoční niekoľko zmien, aby sa dosiahol rovnováha. V sezóne Worthy budú niektoré pulty na barikády, pričom sa zvýši aj jej zdravotný stav na 600 HP. Mimoriadne poškodia špeciálne zbrane, protiraketové zbrane a niektoré nešpecifikované ťažké zbrane. Nižšie si môžete pozrieť, aké zbrane spôsobia o 30% väčšie poškodenie barikád, aby ste mohli podľa toho plánovať. Keď narazíte na barikádu pomocou zbrane, uvidíte tiež žlté čísla poškodení, takže budete vedieť, že ste spôsobili silné škody.

 • Sniperské pušky
 • Odpaľovače granátov
 • Lineárne fúzne pušky
 • Guľomety
 • Stopové pušky
 • Zbrane proti bariéram
 • Nasledujúce zbrane teraz spôsobujú 60% ďalšie škody na barikádach:
 • brokovnice
 • Fúzne pušky

Jednorázové schopnosti

Titan je Poplatok za tri ramená uhol automatického zacieľovania sa znížil o 50% a vzdialenosť výpadu sa upravila na 5,5 metrov pre cielené aj necielené výpady. Lovec Vážený nôž má výrazne znížené sledovanie a bude existovať nová technológia sledovania, vďaka ktorej bude „viac verná svojej pôvodnej trajektórii hodu“.

Pre Warlocks, Handheld Supernova prechádza významnými zmenami. Súvisí to aj s rukavicami Contraverse Hold Exotic – tieto sa v určitom okamihu tiež prepracujú. Zmeny Handheld Supernova si môžete pozrieť nižšie:

 • Predĺžený čas aktivácie o 0,6 sekundy
 • Znížená doba zdržania od 3,5 sekúnd do 2,5 sekundy
 • Znížený rozsah o 20%
 • Utiahnuté horizontálne rozloženie skrutiek o 25%
 • Výbuch skrutky teraz spôsobuje sebapoškodzovanie
 • Znížený polomer výbuchu skrutky z 3 m na 10 mm 20,5m

Vyrovnávajú sa ďalšie prvky strednej cesty Voidwalker, vrátane Nova Warp Super, ktorá má teraz zvýšenú odolnosť proti poškodeniu, dlhšie trvanie a znížené náklady na blikanie. Horná časť Stormcaller, spodná časť Striker a spodná časť Arcstrider sa tiež upravia tak, aby sa priblížili k stredu balenia. Budúce sezóny sa zlepšia aj cesty ako dno Voidwalker, dno Nightstalker a stred Striker. Hunter Tripmines budú znova lepkavé.

osud 2: Season of Worthy – Trial of Osiris

Pokusy sú späť, zlato! Populárny režim napájania, víkendový režim PvP robí jeho osud 2 debutovať 13. marca, ale v počiatočnom štádiu sa môže vyskytnúť niekoľko problémov týkajúcich sa moci. Počas skúšok bude artefakt deaktivovaný, pretože na hráčov už nie je zavedená prísna maximálna hranica moci. To znamená, že zostatok by sa vždy prikláňal v prospech tých, ktorí mali čas neustále brúsiť, čím by sa vyvážil pre „bežných“ hráčov.

To tiež znamená, že menej kvalifikovaní hráči môžu byť vyradení menej kvalifikovanými hráčmi kvôli nespravodlivej výhode Power, takže môžete vidieť, prečo je komunita trochu rozladená. Bungie odvtedy vrátila tvrdenia, že by ste mohli použiť artefakt, a uviedla, že počas budúcej sezóny bude zakázaná počas skúšok Trial a Iron Banner.

Fanúšikovia osudu radi navštívia známe mapy ako Cauldron, Exodus Blue a Anomaly. Budete mať tiež možnosť získať originálnu súpravu zbrojov pre skúšky z Osudu a mohli by sme vidieť prepracovanie zbraní, ako sú Šperk Osirisa, Ak sa vám podarí bezchybne vyhrať tým, že vyhráte sedem zápasov v rade, získate bezchybné brnenie za týždeň, ktorý bude okamžite rozoznateľný a každý vo veži bude vedieť, aký silný a chladný ste.

osud 2: Season of Worthy - Čas začiatku, zmeny podtried, zbraní a ďalšie 2

osud 2: Season of Worthy – nový artefakt, finišery a ďalšie

Ako je obvyklé v novej sezóne osudu 2, spolu s novými emóciami a finišermi bude existovať úplne nový artefakt, ktorý zvýši vaše schopnosti a úroveň výkonu. Objaví sa aj niekoľko exotických úloh a dúfajme, že sa nám podarí dostať sa do rúk Špicatý luk túto sezónu.

V sezóne Worthy bude tiež menej pevne stanovený sezónny obsah. V nedávnom príspevku Luke Smith uviedol, že dúfal, že v aktuálnej sezóne aj po nej zostanú aktívne questy ako Save A Legend, aby sa hráči mohli vrátiť k úlohám, ktoré zmeškali alebo nemali čas hrať. Stručne povedané, Bungie chce, aby ste sa menej krčili a užívali si hranie Destiny 2 viac.

Pokiaľ ide o zvyšok roka 3, Bungie má niekoľko vznešených ašpirácií. Zbrane dosiahnu maximálnu úroveň výkonu, takže nebudete môcť naďalej používať svoju obľúbenú zbraň Forsaken navždy. Legendárne zbrane sa najprv zmenia, pričom aktualizácia Exotics sa uskutoční neskôr v roku. „Život“ zbrane bude trvať asi deväť až pätnásť mesiacov, kým sa stane zastaranou, aj keď v PvP bude stále rásť. Dúfajme, že hráči budú v budúcnosti experimentovať s novými zbraňami namiesto toho, aby sa držali svojich zbraní.

Zhromaždenia frakcií sú vo vode mŕtve, aj keď niektoré koristi sa môžu vracať v tejto sezóne. V denníku úloh sa zobrazia aj úlohy podľa kategórií, napríklad podľa rozšírenia alebo sezóny. V budúcich sezónach sa prestane predávať aj program Bright Engrams.

Príspevok Destiny 2: Season of Worthy – Začiatočný čas, zmeny na podtriedach, zbraniach a ďalších sa prvýkrát objavili na VG247.