osud 2 Napadnite exotické úniky zo sledovacej pušky Rétorická hra

Niekoľko nových podrobností o budúcom rozšírení Shadowkeep na osud 2 bol odhalený v dôsledku PAX West. Nie všetko, čo bolo odhalené, však pôvodne malo byť také, pretože fanúšikom sa podarilo dať niektoré herné súbory do rúk. Tieto spisy ukázali nielen túto novú pušku pre útok na Záhradu spásy, ale spisy, ktoré naznačovali, že uniknuté brnenie bolo opätovným vydaním Osirisovej kletby Omega Mechanos, vyvolali kontroverziu.

Bungie si rýchlo uvedomila, že toto únikové útočné brnenie bolo v skutočnosti s novou ofenzívou Vex v rámci expanzie Shadowkeep od Destiny. 2 bola zapnutá, ale nová puška zvaná Božstvo bola takmer potvrdená ako legitímna útočná zbraň. Skóre dopadu tejto zbrane je neuveriteľne nízke, pozostáva však z dvoch vecí: z časopisu a jeho schopnosti.

Prejdite na prečítanie Kliknutím na tlačidlo nižšie sa tento článok spustí v Rýchlom zobrazení.

Divinity má časopis 194 kôl, ktorý vystrelí 1 000 kôl za minútu, ale tiež ukazuje jedinečnú zručnosť zvanú úsudok. Táto schopnosť sa aktivuje, keď sa pretrvávajúce poškodenie vyrieši pre božstvo a „obalí cieľ do poľa, ktoré ho oslabuje a vyrušuje“. Inými slovami, veľa osudu 2- Hráči budú chcieť staviť na túto novú exotiku čo najskôr.

osud 2 božstvo

Keď dôjde k útoku na Záhradu vykúpenia, môžu hráči túto zbraň trieť 5, Iba október 4 Dni po začiatku expanzie Shadowkeep končí. Avšak nie je to jediný, na ktorý sa fanúšikovia úniku zbraní teší, pretože si fanúšikovia všimli nový oblúk v pozadí Božstva. V dolnej časti je oblúk smerujúci doľava, čo znamená, že je to cieľ 2 je primárna / kinetická zbraň, ktorá, dúfajme, povedie k presnému kinetickému oblúku s náhodnými údajmi.

V Pax West boli objavené ďalšie dve zbrane, z ktorých jedna bola exotická raketová raketa zobrazená predtým s kryštalizovaným lukom, LMG a nositeľom smrti. Zostáva vidieť, ako tieto zbrane ovplyvňujú expanziu Shadowkeep od Destiny 2 Je zrejmé, že rozšírenie chce zanechať dominantný dojem.

osud 2: Shadowkeep Vydaný v 1, Október 2019 pre PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj: Reddit