osud 2: Kde nájdete sochu Guardian Games

osud 2: Kde nájdete sochu Guardian Games 1

Je na nás, aby sme dokázali, že vaša trieda vládne najvyššou, čo je stála pripomienka, ktorá trieda vyhrá, podiely nikdy neboli vyššie! … Hodnotiaca tabuľka je hore … hodiny tikajú … kto si zaslúži vziať domov zlato … ukáž všetkým ostatným“. Toto sú niektoré frázy – väčšina z nich znie motivujúco a vzrušujúco nadšene od cieľového publika spôsobom, akým sa o týchto dňoch hovorí o videohrách s príbehom (najmä o hrách s prvou osobou), ktoré používajú Bungie (vývojári hry) ) pri vyhlásení svojej inauguračnej udalosti Guardian Games za osud 2 hra. Podujatie sa skončilo a panuje všeobecná zhoda, že socha poskytnutá ako odmena víťaznej triede Titanov je sklamaním. Ak vás to ešte zaujíma, tento článok vám ukáže, kde nájdete osud Guardian Games 2,

osud 2 Hry opatrovníka

Začal sa 21. apríla, Hry opatrovníka bol určený ako prostriedok osudu 2 hráči dali svojich strážcov do práce a súťažili o určenie nadradeného spomedzi troch tried postav: Hunter, Titan a Warlock. Väčšina ľudí už očakávala, že poľovnícka trieda vystúpi z vrcholov, a to na základe veľkého percentuálneho podielu hráčov hry, ktorí túto triedu používajú, a skutočnosti, že poľovníci sa v prvý deň podujatia ujali vedenia.

Titáni však nasledujúci deň vystúpili a koncom dňa, každý nasledujúci deň po ňom, obsadili rebríčky, až kým sa pred niekoľkými dňami nedohodlo na všetko. Bol to celkom neprekonateľný výsledok, ale Titáni boli známi pre náročné podujatia a výzvy, že majú nízku šancu na výhru, najmä ak odmena (odmeny) za takúto udalosť nie sú odhalené vopred, ako sa to urobilo pre hry Guardian. ,

Počas podujatia boli k dispozícii sklady, ktoré jazdili po ceste a exotický výstroj, ako je dedič zrejme, ale Bungie od začiatku oznámil, že vrcholom udalosti bude „trvalá pripomienka toho, ktorá trieda získa do veže po zvyšok roka“. ktorá sa teraz ukázala ako socha zobrazujúca Titanov ako víťazov. Pozrime sa, kde nájdeme túto sochu v hre.

Kde nájdete sochu Guardian Games

Titáni vyhrávajú sochy za ochrannú udalosť - osud 2

Ak chcete nájsť sochu udelenú triede Titans za víťazstvo v hre Guardian Games, jednoducho prejdite k veži a navštívte Zavala; socha sa nachádza hneď vedľa Zavaly, konkrétne v ľavom rohu časti veže, kde obvykle býva Zavala.

Buďte však pripravení, pretože to môže chvíľu trvať, kým uvidíte sochu, alebo ju dokonca môžete vidieť a nepoznávať pomník ako dlho očakávanú odmenu za udalosť Guardian Games. Je to preto, že socha je pomerne malá, omnoho menšia, ako by ktokoľvek mohol očakávať, a nejde o skvelé zobrazenie dobytia na významnej udalosti.

Ako vidno na obrázku vyššie, tieto tri osudy 2 postavy sú zastúpené v soche, pričom lev (alebo pes?) ukazuje titánov pokrytých zlatom. Pozlátenie je pekné, ale bolo by oveľa cennejšie, keby bola socha väčšia a umiestnená na významnom mieste vo veži.

navrhovaný osud 2 ochranná hra socha

Reddit user u / CaptainMaarten zostaviť vyššie uvedená grafika, ktorú mnohí súhlasia, by bola za udalosť vítanejšou odmenou, než akú predstavila Bungie.

V každom prípade by bola socha vo veži po zvyšok roka po zavale vo veži a vy sa môžete kedykoľvek pozrieť. Titáni majú tiež svoje triedy kovov pozlátené na zlato po zvyšok roka, a ak vás neodradí od hrania hry s odmenou Socha odmien od hier Guardian, je tu Feltwinterov Liegungun z osud 1 Tešíme sa na nové “Lie” misie sú pridané do Destiny 2 od posledného vynulovania hry.