osud 2: Farmy Precision Multikills in Growth Quest – Poloha

osud 2: Farmy Precision Multikills in Growth Quest - Poloha 1

Je to už viac ako mesiac do obdobia príchodu do osudu 2, Spolu so zaujímavým novým príbehom táto sezóna priniesla do hry aj niekoľko nových funkcií. Patria medzi ne úplne nové dungeony, štrajky a veľa silných exotických zbraní.

Jednou z najzaujímavejších nových zbraní pridaných v tejto sezóne je Exotická stopovacia puška zvaná Ruinous Effigy. Táto zbraň má niekoľko zaujímavých nových funkcií, napríklad schopnosť premeniť porazených nepriateľov na neplatné gule. Ak chcete odomknúť Ruinous Effigy, musíte dokončiť quest Quest.

Jednou z častí tejto misie, s ktorou sa mnohí hráči stretávajú s problémami, je požiadavka vykonať 25 presných multikills. V tejto príručke vám pomôžeme pochopiť, ako vykonať tento krok v nástroji Quest Quest in Destiny 2,

osud 2: Farmy Precision Multikills in Growth Quest - Poloha 2

Vykonajte precízne multikills for Growth Quest in Destiny 2

Presné poškodenie v Destiny 2 znamená útok, ktorý dopadne na slabinu vášho súpera. Typ nepriateľa, s ktorým sa stretávate, zvyčajne určuje, o aký bod ide. Predstavuje to žlté lézie. Presné zabitie získate neutralizáciou nepriateľa s presným poškodením. Ak sa vám podarí zlikvidovať druhého súpera s poškodením presnosťou do jednej alebo dvoch sekúnd po prvom zabití, nazýva sa to Precision Multikill.

Vykonávanie presných kombinovaných zručností môže mať rôzne ťažkosti v závislosti od typu súpera, ktorému čelíte. Zdá sa, že niekoľko hráčov mylne pocit, že Precision Multikills bude počítať iba v zápasoch PvP. Toto vnímanie je spôsobené skutočnosťou, že iná časť rastovej misie vyžaduje, aby ste sa zúčastnili režimov PvP. To však nie je pravda. Multikills, ako vy v protokole eskalácie a stratené sektory, sa tiež započítavajú do programu Quest Quest. Okrem toho sa oveľa ľahšie implementujú.

Čo je najlepším miestom na pestovanie precíznych viaczložiek v osude 2?

osud 2: Farmy Precision Multikills in Growth Quest - Poloha

V osude 2, Kingship Docks je zďaleka najviac vybraným strateným sektorom pre poľnohospodárstvo Precision Multikills. Budete mať možnosť nájsť úlomky nevyhnutnosti, ktoré sú vždy tam. Túto príležitosť môžete využiť na vyhodnotenie požadovaných bodov Multikills bez príliš veľkého stresu. Okrem toho je Kingship Docks súkromná, takže sa nemusíte starať o súťaženie s ostatnými hráčmi o hlavové strely.

Okrem doku Kingship Docks existuje aj množstvo stratených sektorov, ktoré slúžia ako priaznivé miesta pre poľnohospodárstvo. Napríklad existuje Ma’adim Subterrane – určitá sieť jaskýň na Marse, kde sa nachádza veľké množstvo Červenej légie. Vďaka tomu je ideálnym miestom na brúsenie. Existujú tiež oltáre smútku na Mesiaci a jadrový výraz na Marse. Za predpokladu, že ste vybavili správnu a presnú zbraň, ktorá vám vyhovuje – zbraň, ktorá snáď zabalí úder – nemali by ste mať príliš veľa problémov s vytváraním potrebných 25 presných viaczložiek v uvedených miestach.

To je teraz. Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže úspešne dokončiť vašich 25 precíznych kombinácií a dokončiť rastovú misiu, aby priniesol ničivý efekt osudu. 2, Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá na tipy a triky pre hry a smartfóny. Vďaka.