Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

osud 2: Ako získať Raiju's Harness Exotic Hunter Chest

osud 2: Ako získať Raiju's Harness Exotic Hunter Chest 1

Guides

osud 2Nastala nová aktualizácia sezóny Worthy a verní fanúšikovia sa môžu začať snažiť pomôcť Ana Bray obnoviť plný arzenál Warmindu, aby mohla brániť Posledné mesto pred Všemohúcim. Kedy bude Cabal naznačovať, že mám pravdu? Ak ste tu, pravdepodobne sa čudujete ako získať Raijuov zväzok, nový kúsok exotického hrudníka Hunter pridaný Sezóna hodná, Toto je potrebné vedieť.

Ako získať Raijuov postroj v osude 2

Od Shadowkeep každá ďalšia sezóna od Undying pridala tri nové kúsky exotického brnenia, jeden pre každú triedu. Tentoraz v sezóne Worthy získajú Lovci Raiju's Harness. Na rozdiel od ostatných dvoch tried, ktoré dostali neutrálnu exotiku podtriedy, Raiju's Harness je veľmi špecifický iba pre stredný strom Arcstrider.

Predtým, ako rozbijeme Raiju's Harness a jeho exotický perk, musíte vedieť, ako ho získať ako prvý. Raiju's Harness sa získa náhodným exotickým poklesom sveta. Môžete skúsiť svoju ruku pri pestovaní exotických engramov pomocou vysoko výkonnej úrovne Nightfall: The Ordeal alebo začatím roka 3 nájazdové truhlice. Prípadne môžete počkať, až dostanete bezplatné exotické engramy zo sezónneho sezónneho obdobia.

Mobius Conduit Exotic Perk

Raijuov zväzok a jeho exotický pochod Mobius Conduit, ako sme spomínali vyššie, je užitočný iba pre arcstridre prostredných stromov; takže to je určite výklenok exotický. Je to docela užitočné, ak si užijete používanie stredného stromu Arcstrider v PvP alebo PvE.

Robí to tak, že pri strážení zníži množstvo, ktoré sa vyteká zo superbaru, čo vám umožní strážiť oveľa dlhšie, ako je obvyklé. Tiež vám umožňuje kedykoľvek zrušiť super super opätovným stlačením tlačidla super aktivácie a získať späť časť svojej super energie podobnej strednému stromu Stormcaller.

Určite to nie je hra lámajúca exotický kúsok hrudníka Hunter a väčšina lovcov si pravdepodobne vyberie niečo iné pre činnosti vyššej kategórie PvE. Avšak, ak ste fanúšikom v PvP, alebo ak sa chcete nejako sústrediť na niečo ako Gambit alebo Strikes, určite stojí za to.

To je všetko, čo potrebujete vedieť ako sa dostať do Raijuovho postroja osud 2: Sezóna hodných, Ďalšie tipy, triky a časté otázky odpovedali na sezónu 10 osudu 2, hľadajte ďalšie príručky na stránkach Twinfinite.