Origin, Easy Workout, TV Forecast a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend

Aplikácie tohto týždňa

V tomto týždňovom vydaní našich aplikácií týždňa máme grafického editora, ktorý sa špecializuje na parallačné obrázky, ľahko použiteľného školiaceho asistenta a aplikácie na sledovanie a objavovanie nových televíznych relácií. A ako vždy, pre výber sme vybrali dve nové skvelé hry.

vzniknúť

Origin, Easy Workout, TV Forecast a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 1

Už ste niekedy chceli robiť paralaxy? Originate to uľahčuje pomocou krásneho rozhrania, intuitívnych gest, podpory AR a PencilKit a oveľa viac. Vytvorte až 5 umeleckých vrstiev a sledujte, ako to oživí, keď zariadenie nakláňate a posúvate. Potom zdieľajte svoju tvorbu s ostatnými.

Stiahnite si zadarmo

Jednoduché školenie: Core

Origin, Easy Workout, TV Forecast a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 2

Cvičenie je ťažké! S programom Easy Workout: Core to urobte trochu ťažším. Aplikácia je navrhnutá pre školenie doma a ponúka niekoľko jednoduchých cvičení, ktoré vám umožnia zapadnúť čo najmenšie 5 minút denne. Má tiež zabudovaný sledovač postupu, inštruktážne videá a rady, ktoré vás motivujú.

Stiahnuť za $4

TV predpoveď

Origin, Easy Workout, TV Forecast a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 3

Teraz je k dispozícii viac obsahu ako kedykoľvek predtým – natoľko, že sa môže snažiť všetko sledovať. Tu prichádza televízna predpoveď. Vďaka krásnemu a intuitívnemu rozhraniu môžete sledovať programy, ktoré ste sledovali a sledovali, ako aj objavovať nové.

Stiahnite si zadarmo

Vysoký vzostup

Origin, Easy Workout, TV Forecast a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 4

High Rise je inovatívna investícia do hry 3 žáner. Uvoľnený uvoľnený zážitok z puzzle. Spárujte farebné kocky a sledujte, ako sa téma spája, rastie a ako rastie vaša 3D logická panoráma. Jednoduché a pútavé hry sa ľahko učí, ale ponechajte dostatok priestoru pre vlastnú taktiku a osobné vylepšenia.

Stiahnite si zadarmo

Rumble Hockey

Origin, Easy Workout, TV Forecast a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 5

Zostavte si svoj epický tím Rumblerov a prebojujte sa ligami tejto akcie nabitej hry PvP v reálnom čase. S Rumble Hockey môžete hrať proti ostatným z celého sveta v hokejových bitkách v reálnom čase s jedinečnými fyzickými hrami, upgradovateľnými hráčmi, hodnotenými rebríčkami a ďalšími.

Stiahnite si zadarmo

Viac správ týkajúcich sa aplikácií