Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ori a Will of Wisps: How to Beat Shriek Final Boss Battle

Ori a Will of Wisps: How to Beat Shriek Final Boss Battle 1

Dosiahli ste teda koniec vašej snahy zachrániť Nibel pred rozpadom. Zostáva iba jedna vec, a to sa postará Ori a Vôla Wispsov‘Posledná šéfová bitka, Shriek,

Shriek je obrovské zviera podobné vtákom, ktoré obťažovalo Ori a spol. od začiatku hry. Je to neuveriteľne tvrdá bitka so šéfom, ale sme tu, aby sme vám prehovorili každú z troch fáz tejto záverečnej bossovej bitky, aby ste sa dostali na vrchol.

Ako poraziť Shriek v Ori a Vôľu vosov

Ako sme už uviedli, v tomto športe sú tri fázy, z ktorých každá predstavuje nové útoky, ktoré musíte poznať. Predtým, ako sa do toho pustíme, sme si mysleli, že by sme zdieľali naše nastavenie Spirit Shard pre tento boj, pretože si vyžaduje trochu žonglovania.

 • Spirit Edge
 • Regenerácia / ľahké zhluky
 • Propel
 • V prípade Shriek sme vždy držali Spirit Edge (váš útok na blízko) a Propel priradených X a B. Vyradili by sme regeneráciu, ktorá lieči časť vášho zdravotného baru pre nejakú energiu, pre Light Burst, čo je váš projektil, ktorý môže spôsobiť vážne škody. Switch medzi nimi, keď a kedy treba liečiť.

  Keď sú vaše duchovné črepy nastavené, poďme na Shriek.

  Shriek Final Boss Battle – Fáza jedna

  Ori a Will of Wisps Shriek šéfová bitka

  V tejto prvej fáze je Shriek pomerne ľahko čitateľný. Na zemi sa objaví biely vzor podobný vetru a vták na tomto mieste padne zo vzduchu. Vyhnite sa tejto oblasti a vyhnete sa poškodeniu. Zostaňte pomerne blízko, aj keď potom peklo sedieť na zemi na chvíľu.

  Potom, čo Shriek urobí svoj pristávací útok, bude sa pozerať na jednu stranu a … vykríkne a spôsobí škodu, ak vás chytia zvukové vlny. Akonáhle uvidíte, že Shriek otočí hlavu jedným smerom, choďte na druhú, Propel smerom nahor a spôsobte škody, zatiaľ čo vy máte dosť času, keď Shriek hľadí opačným smerom.

  Naďalej používajte Propel, aby ste sa vystrelili smerom k Shrieksovej hlave a odrezali, aby spôsobili poškodenie. Váš útok Light Burst môže byť tiež veľmi užitočný, kedykoľvek budete mať energiu na to, aby ste odčerpali jeho masívny bar zdravia o niečo rýchlejšie.

  Shriek má tiež projektilový útok, ktorý môžete na neho zavesiť. Buď to urobí zo samého stredu arény, alebo z jednej strany. Pri zasúvaní ich hlavy nezabudnite namieriť na hlavu, pretože toto je jediná oblasť, ktorú môžete poškodiť.

  Nakoniec Shriek tiež začne používať útok typu swoop. Normálne príde po celej spodnej časti obrazovky, po povrch platformy, na ktorej stojíte, a snaží sa poškodiť. Na mieste, kde sa bude pohybovať, sa objaví čierny vzor vetra, takže sa tomu vyhnite pomocou Propel, dvojitého skoku a pomlčky.

  Po tom, ako ste už dosť zaútočili na Shriekovo zdravie, zničí arénu, v ktorej sa práve nachádzate, a núti vás urobiť trochu platformy pre ďalšiu. Je to veľmi jednoduché, preto by ste nemali mať žiadne problémy.

  Fáza 2

  Ori a Will of Wisps: How to Beat Shriek Final Boss Battle 2

  Po príchode do novej oblasti má Shriek na rukáve pár nových trikov. V tejto fáze dochádza k novému projektilovému útoku, pri ktorom vidí obrovský vták sedieť za platformou Ori, ktorá stojí a dvíha dážď.

  Môžete použiť Sling schopnosť poslať ich v iných smeroch, ale zistili sme, že je najlepšie sa im vyhnúť, keď padajú.

  Shriek tiež začne využívať svoj útok swoop rôznymi smermi. Normálne po vykonaní útoku na tieto nové dažďové strely v tejto fáze zaútočí priamo na plošinu zozadu. Aby ste tomu zabránili, hneď ako uvidíte, že sa vzor objaví, použite Propel, aby ste sa dostali do vzduchu, aby ste tomu zabránili.

  Môže sa tiež uhnúť diagonálne a snaží sa vás chytiť. Dajte si pozor na čierny čierny vzor vetra a mali by ste byť v bezpečí.

  Nakoniec Shriek predstavuje ďalší projektil, pri ktorom sa vznáša na boku arény a okorení vás bielymi projektilmi. Ignorujte projektily a namiesto toho Propel hore a pomlčka na jeho tvár. Môžete získať dobrý 5-10 zasiahne útokom Spirit Edge týmto spôsobom.

  Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že existuje Energy Shard, ktorý bude udržiavať respawning, ktorý môžete použiť na doplnenie úrovne energie. Uistite sa, že to zasiahnete vždy, keď to dýcha, aby ste si udržali svoje zdravie na dobrej úrovni. Potrebujete to pre fázu tri.

  Po tom, čo ste sa o zdravie trochu pokúsili, sa Shriek nakoniec začne rozbiehať v aréne a rozpadne sa, až kým v podstate nezostane žiadna platforma. Je čas na fázu tri.

  Fáza 3 – Bitka šejka šéfa

  Ori a Vôla Wispov, Shriek, posledný šéfov boj

  V tomto bode je Shriek naštvaný. Vymaže celú platformu, na ktorej ste bojovali, a teraz musíte použiť permanentne pršajúce strely, aby ste sa nechali zavesiť vo vzduchu. Nezabudnite použiť Propel Spirit Shard, ktorý vám poskytne ďalšiu podporu, ak omylom alebo omylom posúdite prak.

  Samozrejme, zatiaľ čo sa snažíte udržať seba nažive, Shriek vás okorenuje projektilmi a vrhne sa dovnútra. Musíte sa pomlčať a používať Propel, kedykoľvek uvidíte, ako sa jeho útok na guľu objaví na obrazovke, aby ste tomu zabránili. Keď sa posadí po boku, máte teraz šancu skutočne niečo poškodiť.

  Shriek zaútočí na vás znova. Použite svoju schopnosť viazania na ich vystreľovanie a použite útok Light Burst, ak máte dostatok energie na to, aby ste ju mohli ešte rýchlejšie odštiepiť.

  Nakoniec zredukujete zdravie Shrieks na nulu a porazíte Ori a Will of Wisps konečnú bitku šéfov. Ak chcete získať viac tipov, trikov a sprievodcov, nezabudnite vyhľadať Twinfinite alebo si pozrieť ďalšie z našich príspevkov nižšie.