Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ori a Bude z Pramienkov Recenziu

HRA INFO

Ori a Bude na Obláčiky

11. marec roku 2020

Platforma PC, Xbox Jeden

Vydavateľ Xbox Game Studios

Developer Moon Studios

Je to ťažké nie je k pádu v láske s Ori a Bude z Pramienkov. Dokonca aj názov obrazovky a jeho krásne vista a prenasleduje otvorenie hudby, Ori bude lákať vás. Ale za estetika a srdcervúce/otepľovanie rozprávanie, je tu niečo neočakávané pre tých, ktorí nehrali jeho predchodca; je tu tiež neuveriteľnú cestu hry tak dobre.

Ori a Bude z Pramienkov je pokračovanie 2015 Xbox Jednu hru, Ori a Nevidiacich Lesov, ktoré umožňujú hráčom preskúmať narodenia Ori, malé lesné duch oddelená od svojho duchovného domova. To bola hra, ktorá zámerne, chirurgicky zlomil srdce, na samom začiatku a je to pocit, niektorí ľudia boli umiestnené mimo tým, že otvorené zobrazenie emócií. Ak bol niekto, že vynechali na jednom z najlepších platformers, ktorá sa naše spoločenstvo je Najlepšie Hry Platformu Desaťročia award), a pravdepodobne bude opäť.

Bude z Pramienkov trvá Ori do nového lesa hľadať svoje chýba priateľ a zistí, osud tejto chudobné trápili pôdy. Tam je niečo tragické vložené hlboko v DNA Ori. Za jeho oslnivé farby a cutesy pocit, tam je stará škola rozprávka naplnené smútkom. Ale skôr, než byť len hra, ktorá sa snaží zlomiť srdce, Bude z Pramienkov vlastne rozpráva veľmi zaujímavý príbeh, ktorý robí tragédia ešte viac ovplyvňujú.

Príbeh je oveľa viac rozšírená v Vôli Obláčiky, jeden z mnohých vylepšení vývojári na Moon Studios urobili v pokračovaní. Na vrchole vašej snahe nájsť svojho priateľa, tam sú tiež množstvo vedľajších questov a kolegov dobrodruhov stretnete, ako ste sa preskúmať ostrov. Niektoré z týchto úloh sú jednoducho ukážete cestu do hry rôzne zberateľské predmety, ktorá vám stopy z oblastí na preskúmanie. Iní ponúkame vám možnosť spoznať oblastiach sveta, ktoré nie sú na váš hlavný quest cestu, ktorá je odmena sama o sebe, ale aj vám umožní hovoriť na niektoré znaky. Dialóg je jednoduché, ale to robí skvelú prácu, vyjadriť pocit z postáv a naozaj posilňuje tón okolie.

A úroveň dizajnu Sa z Pramienkov je rovnako dobrý, ak nie lepší, ako Slepý Lesa. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, ako by ste sa, ale nič všeobecnej úrovni šablóny preskúmať: voda zóny, púšť, ľadové zóny, atď., ale Bude z Pramienkov má neuveriteľne jedinečný a krásny dizajn, ktorý robí každý jeden z nich cítiť svieži. Prechod z hustá zeleň lesa na vznešené blues vody je dych berúci a tak dokonale vystihuje, že raj hra chce, aby ste na obrázok. Opak je tiež pravdou, cestovanie do Tichého Lesa a zistí oblasti ” tu je skamenená čižma obrie sovy je prenasleduje a bezútešný, a hra zachytáva že nálada úplne rovnako. Pre každú oblasť je plnená zberateľstvo, ale úprimne povedané, nemusíte dôvod preskúmať ostrov, aj keď možno budete musieť počkať, kým budete môcť ponoriť do každej skulinu.

Ori a Bude z Pramienkov, v jeho srdci, je Metroidvania hra, čo znamená, že nájdete veľa ostrov uzavreté na vás, kým budete odomknúť schopnosti potrebné prechádzať mnohými výzvami. Niektoré hry tohto typu získať vyvažovanie zle, čaká príliš dlho na odomknutie príslušné zručnosti a náhodou, čo umožňuje hráčovi zabudli, kde sú na čele. Bude z Pramienkov nemá problém. V skutočnosti, rovnomerným tempom, na ktoré môžete odomknúť nové schopnosti, každý umožňuje preskúmať predchádzajúcich zóny len trochu viac je perfektný. A kým nechcem začať s niečím, máte dosť času, aby si každý majster schopnosť, aby ste nikdy pocit, ohromený, aj keď hra je náročná, väčšinu z vás.

A niektoré z týchto úrovniach môže byť docela náročné. Svetlé farby sa môže odvolať na mladšie publikum, ale Bude z Pramienkov nie je vždy tak jednoduché. Nie je žiadny reálny vplyv na smrť, ale bez ohľadu na to, niektoré časti sú ťažšie ako ostatné, najmä boss bitky. Boja Sa o Pramienky sa značne zlepšila nad Nevidiacich Lesa, a ste voľný experimentovať s rôznymi kombináciami a upgrade je však budete chcieť. Zatiaľ čo meč a luk sú dobré svorky nájdete nezvyčajné arzenál schopnosti hrať. Ale aj napriek jeho zlepšenie, niektoré boss bitky stále cítiť trochu sa z miesta na Vôli Pramienkov. Zatiaľ čo chase sekvencie sila použiť všetko, čo hra má vás učili, skutočný boss bitky často padajú späť na tlačidlo mixovanie a trochu šťastia. Jeden missable schopnosť umožňuje Ori liečiť sám a ja by som veľmi odporúčame, hľadajú ju pred vstupom do ktorejkoľvek neskoršej boss bitky.

Konečná úroveň v Ori a Bude z Pramienkov bolo niečo sklamanie, hoci. Ktoré získali všetko, čo potrebujete, ak chcete navigovať na ostrove, ste poslali na najnebezpečnejšie miesto. Ale namiesto toho, aby bol feat hrdinských platforming pre vás prekonať, väčšina z úrovne sa zobrazí neplatné a sily, ktoré môžete preskúmať iba prostredníctvom pokusov a omylov, pomaly eking z bezpečnú trasu. Zatiaľ čo zvyšok hra bola tak krásne navrhnuté, aby ste mohli vždy vidieť, čo to bolo, čo musel urobiť, konečné rukavicu cítil nezaujatý.

A bohužiaľ, keď som hral túto hru pre recenzia na Xbox Jeden a PC, tam boli niektoré chyby. Väčšina z nich boli neškodné, niektoré zvukové spätnú väzbu alebo frame rate pád ako hra prvom načítaní, ale ja som tiež narazíte na hru-lámanie chyba ku koncu, ktorý ma donútil opustiť hru a začať znova. Zatiaľ čo vývojári sú sľubné opravy a som si istý, že si prišiel, urobil sa stalo počas tejto recenzii.

Cez to všetko, že ja som ešte úplne v láske s Bude z Pramienkov. To je neuveriteľne uspokojujúci zážitok ako svoje zručnosti a schopnosti rásť stále. Je to pamiatka na umelecké a hudobné nadanie v hernom priemysle, a to je iný emocionálny príbeh z Moon Studios, ktorý vás skutočne empathising s tichým znaky, ako sú boj s beznádej, smútok a klopýtá nádeje. Ori a Bude z Pramienkov sa skvelú hru od začiatku do konca, aj keď to nie je úplne dokonalé.

Preskúmať na Xbox Jeden a PC (kód poskytované vydavateľa).

Vyššie uvedené odkazy sú affiliate odkazy. Ako Amazon Priradiť, Wccftech.com môže získať z kvalifikačné nákupy.