OptinMonster Review

Jedn├Żm z najjednoduch┼í├şch a naj├║─Źinnej┼í├şch sp├┤sobov, ako oslovi┼ą svojich z├íkazn├şkov a pou┼ż├şvate─żov, je e-mail. ┼át├║dia spolo─Źnosti eMarketer zistila, ┼że priemern├í n├ívratnos┼ą invest├şci├ş do e-mailov├ęho marketingu je 122%. To zvy┼íuje ┼ítvorn├ísobok NI in├Żch kan├ílov digit├ílneho marketingu.

Napriek jeho ├║─Źinnosti je e-mailov├Ż marketing ve─żkou v├Żzvou. Predt├Żm, ako m├┤┼żete za─Źa┼ą komunikova┼ą so svojimi potenci├ílnymi z├íkazn├şkmi alebo klientmi prostredn├şctvom e-mailu, mus├şte najprv z├şska┼ą ich e-mailov├ę adresy. A ak chcete, aby bol v├í┼í e-mailov├Ż marketing ├║spe┼ín├Ż, chcete, aby v├ím ─żudia dobrovo─żne poskytli svoje e-mailov├ę adresy, inak v podstate budete posiela┼ą spam a va┼íe e-maily pravdepodobne skon─Źia v nezaregistrovanej schr├ínke. ┼żiaduce.

To je d├┤vod, pre─Źo m├í v├Ą─Ź┼íina dne┼ín├Żch webov├Żch str├ínok registra─Źn├Ż formul├ír, ktor├Ż ┼żiada n├ív┼ítevn├şkov, aby zadali svoju e-mailov├║ adresu. Pravdepodobne m├íte na svojej webovej str├ínke jeden z t├Żchto registra─Źn├Żch formul├írov. Existuje v┼íak probl├ęm. Ak v┼íetko, ─Źo pou┼ż├şvate na zhroma┼ż─Ćovanie e-mailov├Żch adries potenci├ílnych z├íkazn├şkov, je z├íkladn├Ż prihlasovac├ş formul├ír, sotva to p├┤jde ─Ćalej. V najlep┼íom pr├şpade bud├║ potenci├ílni z├íkazn├şci formul├ír ignorova┼ą. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov si ani pravdepodobne nev┼íimn├║ registra─Źn├Ż formul├ír.

Ak chcete, aby sa va┼íe ├║silie v oblasti zbierania e-mailov oplatilo, potrebujete inteligentn├Ż a spr├ívne integrovan├Ż doplnok na generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov, ktor├Ż je optimalizovan├Ż tak, aby z n├ív┼ítevn├şkov va┼íich str├ínok stal potenci├ílnych z├íkazn├şkov a predplatite─żov. Jedn├Żm z t├Żchto doplnkov olovenej gener├ície je OptinMonster.

V tomto ─Źl├ínku vykon├íme h─║bkov├║ kontrolu programu OptinMonster, ktor├í v├ím pom├┤┼że zisti┼ą, ─Źi je to pre v├ís ten spr├ívny doplnok na generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov.

SÚČASNÉ KÓDEXOVÉ KÓDY

OptinMonster je ├║┼żasn├Ż doplnok, m├┤┼żete si pozrie┼ą k├│dy kup├│nov, ktor├ę m├í k dispoz├şcii, a ─Ćal┼íie popul├írne doplnky, ktor├ę n├íjdete ni┼ż┼íie.

─îo je OPTINMONSTER?

OptinMonster je jedn├Żm z najlep┼í├şch doplnkov na generovanie a konverziu potenci├ílnych z├íkazn├şkov, ktor├ę n├íjdete na trhu. OptinMonster vytvorili Thomas Griffin a Syed Balkhi a uveden├Ż na trh v roku 2013. M├┤┼żete sa stavi┼ą, ┼że u┼ż sa stal ve─żmi vyspel├Żm a efekt├şvnym produktom.

OptinMonster v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą kr├ísne formy sn├şmania zvodov bez toho, aby ste museli p├şsa┼ą jedin├Ż riadok k├│du. To znamen├í, ┼że aj ke─Ć nem├íte technick├ę znalosti, m├┤┼żete pre svoje webov├ę str├ínky vytvori┼ą p├┤sobiv├ę registra─Źn├ę formul├íre bez n├íkladov na najatie v├Żvoj├íra.

Od svojho debutu v roku 2013 sa OptinMonster odli┼íuje od konkurencie poskytovan├şm ─Źist├ęho a ─żahko pou┼żite─żn├ęho rozhrania a ┼íirok├ęho v├Żberu p├┤sobiv├Żch n├ívrhov ┼íabl├│n formul├írov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. OptinMonster bol tie┼ż jedn├Żm z prv├Żch doplnkov na zachyt├ívanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov, ktor├Ż pon├║ka funkciu ukon─Źenia, ktor├í aktivuje vyskakovacie formul├íre, ktor├ę sa objavia, ke─Ć sa n├ív┼ítevn├şk chyst├í opusti┼ą va┼íe str├ínky.

OptinMonster prich├ídza so ┼íirokou ┼ík├ílou optin formul├írov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zhroma┼ż─Ćovanie e-mailov od n├ív┼ítevn├şkov va┼íich str├ínok, vr├ítane:

 • Lightbox popup formul├íre
 • Tvary bo─Źn├ęho panelu optin
 • Pl├ívaj├║ce ty─Źe tvary optin
 • Zasu┼łte do optin tvarov
 • Formy optin na celej obrazovke
 • Pod─ża formul├írov optin content
 • Formul├íre vhodn├ę pre mobiln├ę zariadenia

Tieto intuit├şvne gener├ítory Drag & Drop od spolo─Źnosti OptinMonster si navy┼íe m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą tieto formul├íre pod─ża svojich predst├ív. M├┤┼żete zmeni┼ą text, obr├ízky, p├şsma, farby at─Ć. Okrem toho v├ím program OptinMonster umo┼ż┼łuje vklada┼ą formul├íre na str├ínky a pr├şspevky pomocou kr├ítkych k├│dov.

VLASTNOSTI OPTINMONSTER

Jednou z vec├ş, v─Ćaka ktorej je OptinMonster jedn├Żm z najlep┼í├şch doplnkov na zachyt├ívanie olov, je jeho ├║┼żasn├í sada funkci├ş, ktor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby mali jeden cie─ż: pom├┤c┼ą v├ím previes┼ą n├ív┼ítevn├şkov str├ínok na potenci├ílnych z├íkazn├şkov a predplatite─żov. Ni┼ż┼íie je uveden├Ż zoznam niektor├Żch vynikaj├║cich funkci├ş OptinMonster.

Uv├ştacie dvere na cel├║ obrazovku

V├Żzva na akciu na celej obrazovke je jedn├Żm z naj├║─Źinnej┼í├şch sp├┤sobov, ako up├║ta┼ą pozornos┼ą pou┼ż├şvate─żov a prin├║ti┼ą ich, aby konali. OptinMonster m├í jednu z najlep┼í├şch implement├íci├ş v├Żzvy na akciu na cel├║ obrazovku. Preto …

Pokia─ż ide o v├Żzvy na akciu na cel├║ obrazovku, v├Ą─Ź┼íina doplnkov generuj├║cich potenci├ílnych z├íkazn├şkov pou┼ż├şva in├║ str├ínku, ─Źo znamen├í, ┼że va┼íi pou┼ż├şvatelia s├║ presmerovan├ş z va┼íich str├ínok. Spolo─Źnos┼ą Google, ┼żia─ż, toto spr├ívanie nep├í─Źi, ─Źo znamen├í, ┼że existuje mo┼żnos┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą Google m├┤┼że sankcionova┼ą va┼íe str├ínky.

OptinMonster na druhej strane umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą v├Żzvu na akciu na cel├║ obrazovku bez presmerovania n├ív┼ítevn├şkov na va┼íe str├ínky. To znamen├í, ┼że si m├┤┼żete vychutna┼ą v├Żhody uv├ştac├şch br├ín na celej obrazovke bez toho, aby ste sa museli ob├íva┼ą mo┼żnosti sankcionovania svojich str├ínok.

MonsterLinks Ôäó

MonsterLinks Ôäó je ─Ćal┼íia skvel├í vlastnos┼ą, ktor├║ n├íjdete iba na OptinMonster. T├íto funkcia v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą mo┼żnos┼ą 2 kroky k obr├ízkom a odkazom na va┼íom webe. Chytr├í vec MonsterLinks Ôäó spo─Ź├şva v tom, ┼że je navrhnut├í tak, aby vyu┼ż├şvala Zeigarnikov efekt, psychologick├Ż princ├şp, ┼że ─żudia, ktor├ş u┼ż nie─Źo za─Źali, s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou ho dokon─Źia.

Pri MonsterLinks Ôäó sa formul├ír vo─żby aktivuje, ke─Ć pou┼ż├şvate─ż klikne na obr├ízok alebo odkaz. Kliknut├şm na odkaz alebo obr├ízok u┼ż pou┼ż├şvate─ż za─Źal akciu, a preto je pravdepodobnej┼íie, ┼że ju dokon─Ź├ş (prihl├ísi). V─Ćaka tomu je MonsterLinks Ôäó ve─żmi efekt├şvny n├ístroj na zachytenie olova.

funkcia optinmonster

MonsterEffects Ôäó

Toto je ─Ćal┼íia skvel├í funkcia, ktor├í je exkluz├şvna pre spolo─Źnos┼ą OptinMonster. T├íto funkcia poskytuje sadu vizu├ílnych efektov a anim├íci├ş, v─Ćaka ktor├Żm s├║ va┼íe registra─Źn├ę formul├íre interakt├şvne a p├║tav├ę. V─Ćaka t├Żmto vizu├ílom va┼íe optick├ę tvary pravdepodobne pri┼ąahuj├║ pozornos┼ą va┼íich n├ív┼ítevn├şkov. Pam├Ątajte, ┼że som spomenul, ┼że n├ív┼ítevn├şci ─Źasto nav┼ítevuj├║ va┼íe str├ínky bez toho, aby videli z├íkladn├Ż registra─Źn├Ż formul├ír skryt├Ż na bo─Źnom paneli alebo v dolnej ─Źasti str├ínky. S MonsterEffects Ôäó si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że si va┼íi n├ív┼ítevn├şci okam┼żite v┼íimn├║ jeho optim├ílny tvar.

Vlastn├Ż obsah pl├ítna

U┼ż som spom├şnal, ┼że OptinMonster prich├ídza s p├┤sobivou zbierkou ├║┼żasn├Żch a prisp├┤sobite─żn├Żch ┼íabl├│n, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą ako z├íklad na vytvorenie svojich vlastn├Żch formul├írov. ─îo ak chcete vytvori┼ą svoj vlastn├Ż tvar ├║plne od nuly?

Ak je to tak, formul├ír Canvas Plugin v├ím poskytne pr├ízdnu tabu─żu, z ktorej m├┤┼żete za─Źa┼ą vytv├íra┼ą svoj vlastn├Ż formul├ír. Pomocou formul├íra Canvas m├┤┼żete jednoducho prida┼ą ─żubovo─żn├Ż typ vlastn├ęho obsahu zadan├şm po┼żadovan├ęho CSS a HTML.

Vo formul├íri Canvas nie je nijak├ę obmedzenie toho, ─Źo m├┤┼żete so svojimi formul├írmi optin urobi┼ą. ─îi u┼ż chcete zobrazova┼ą produkty z v├í┼ího obchodu, odkazy na zauj├şmav├Ż obsah na va┼íom webe, tla─Źidl├í soci├ílnych m├ędi├ş alebo ak├Żko─żvek in├Ż typ obsahu, jednoducho to urobte.

Po vytvoren├ş vlastn├ęho vlastn├ęho formul├íra s touto funkciou m├┤┼żete pou┼żi┼ą ktor├Żko─żvek z mnoh├Żch anima─Źn├Żch a zvukov├Żch efektov OptinMonster, aby sa va┼íe kontextov├ę okn├í e┼íte zv├Żraznili.

Technológia detekcie správania

Technol├│gia detekcie spr├ívania OptinMonster v├ím umo┼ż┼łuje zobrazova┼ą kampane n├ív┼ítevn├şkom na z├íklade ich spr├ívania na va┼íich str├ínkach. To v├ím umo┼żn├ş uk├íza┼ą va┼íe formul├íre optin spr├ívnym n├ív┼ítevn├şkom, ke─Ć sa s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou prihl├ísia na odber v├í┼ího zoznamu e-mailov.

Napr├şklad, ak bol v├í┼í web pokryt├Ż kvalitn├Żm medi├ílnym serverom a chcete prev├ídza┼ą n├ív┼ítevnos┼ą tohto pokrytia na predplatite─żov, m├┤┼żete vytvori┼ą ┼ípecifick├║ kampa┼ł pre prenos prich├ídzaj├║ci z tohto medi├ílneho webu. T├Żmto sp├┤sobom sa tejto ┼ípecifickej forme optin zobraz├ş iba ─żu─Ćom, ktor├ş poch├ídzaj├║ z tohto sprostredkovacieho servera.

Podobne m├┤┼żete vytvori┼ą ─Ćal┼íie kampane, ktor├ę s├║ vyvolan├ę in├Żmi aspektmi spr├ívania pou┼ż├şvate─żov, ako napr├şklad str├ínka na va┼íom webe, ktor├║ prehliadaj├║, po─Źet str├ínok, ktor├ę videli na va┼íom webe, ak interagovali s in├Żmi kontextov├Żmi oknami na va┼íom webe. , ak s├║ nov├Żmi alebo opakuj├║cimi sa n├ív┼ítevn├şkmi, ak pou┼ż├şvaj├║ n├ístroje na blokovanie rekl├ím, ako ─Ćaleko na str├ínke sa pos├║vali at─Ć. Kampane m├┤┼żete tie┼ż zacieli┼ą na pou┼ż├şvate─żov na z├íklade ich polohy, zariadenia, z ktor├ęho prehliadaj├║ at─Ć.

Ukon─Źite technol├│giu z├ímeru

V─Ćaka tejto funkcii s├║ registra─Źn├ę formul├íre aktivovan├ę iba vtedy, ke─Ć sa pou┼ż├şvate─ż chyst├í opusti┼ą va┼íe str├ínky. To v├ím zabr├íni bombardova┼ą n├ív┼ítevn├şkov pomocou rozba─żovac├şch formul├írov pri ka┼żdom na─Ź├ştan├ş str├ínky. T├║to funkciu mo┼żno navy┼íe pou┼żi┼ą aj na zn├ş┼żenie opustenia voz├şka pre osoby s webov├Żmi str├ínkami elektronick├ęho obchodu. M├┤┼żete vytv├íra┼ą kampane, ktor├ę povzbudzuj├║ n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş u┼ż nalo┼żili svoje voz├şky, aby uskuto─Źnili n├íkup, napr├şklad zobrazen├şm kontextov├Żch okien, ktor├ę im poskytuj├║ ┼ípeci├ílne z─żavy na podporu n├íkupu, zobrazen├şm pozv├ínky na rozhovor s agentom podpory alebo jednoducho zadan├şm Prim├írny magnet v├Żmenou za svoju e-mailov├║ adresu, ktor├║ potom m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zmenu platiacich z├íkazn├şkov.

Integr├ícia s e-mailov├Żmi marketingov├Żmi slu┼żbami

─Äal┼íou skvelou vecou pre spolo─Źnos┼ą OptinMonster je, ┼że podporuje p├┤sobiv├Ż po─Źet poskytovate─żov e-mailov├Żch marketingov├Żch slu┼żieb, ako s├║ MailChimp, Aweber, InfusionSoft a Aweber. Okrem toho spolo─Źnos┼ą OptinMonster pri ka┼żdej aktualiz├ícii poskytuje podporu ─Ćal┼í├şm poskytovate─żom slu┼żieb e-mailov├ęho marketingu.

Proces integr├ície formul├íra OptinMonster s poskytovate─żom e-mailov├ęho marketingu pod─ża v├í┼ího v├Żberu je tie┼ż pomerne jednoduch├Ż. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je jednoducho vybra┼ą poskytovate─ża e-mailov├ęho marketingu, ktor├ęho ste si vybrali, zo zoznamu podporovan├Żch poskytovate─żov a potom autorizova┼ą svoj ├║─Źet. OptinMonster v├ím tie┼ż poskytuje dokument├íciu, ktor├í v├ím pom├┤┼że nastavi┼ą formul├ír pre zvolen├ęho poskytovate─ża e-mailov├ęho marketingu.

Hos┼ąovan├í platforma

Ke─Ć bol OptinMonster prv├Żkr├ít vydan├Ż v roku 2013, bol jednoducho doplnkom WordPress. Odvtedy v┼íak pre┼íiel na hos┼ąovan├║ platformu. To m├í mno┼żstvo v├Żhod.

Po prv├ę, ako hostovan├í platforma, spotrebuje menej serverov├Żch prostriedkov v porovnan├ş s in├Żmi rozv├şjaj├║cimi sa doplnkami WordPress. To znamen├í, ┼że si m├┤┼żete vychutna┼ą v├Żhody vysoko optimalizovan├ęho doplnku na zachyt├ívanie olovov bez toho, aby ste spomalili v├Żkon svojich str├ínok. Po druh├ę, skuto─Źnos┼ą, ┼że OptinMonster je teraz hos┼ąovanou platformou, znamen├í, ┼że ka┼żd├Ż vlastn├şk webov├Żch str├ínok m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą OptinMonster na prid├ívanie formul├írov optin na svoje str├ínky, aj ke─Ć nepou┼ż├şvaj├║ WordPress.

By┼ą hos┼ąovanou platformou tie┼ż znamen├í, ┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu teraz vytv├íra┼ą svoje formul├íre a v┼íetok obsah prostredn├şctvom svojho dashboardu ├║─Źtu na webovej str├ínke OptinMonster, a nie prostredn├şctvom svojho dashboardu WordPress. To v├ím umo┼żn├ş spravova┼ą v┼íetky va┼íe formul├íre z jedn├ęho centr├ílneho umiestnenia a umo┼żnilo spolo─Źnosti OptinMonster poskytova┼ą lep┼íie a menej preplnen├ę rozhranie, z ktor├ęho m├┤┼żete spravova┼ą svoje formul├íre a obsah. Aj ke─Ć st├íle potrebujete prepoji┼ą svoje konto OptinMonster s webom WordPress pomocou doplnku, tento doplnok je ove─ża ─żah┼í├ş v porovnan├ş so spusten├şm v┼íetk├Żch funkci├ş OptinMonster ako doplnku.

Medzi ─Ćal┼íie skvel├ę funkcie OptinMonster patr├ş:

 • ─Żahk├Ż A / B test: OptinMonster umo┼ż┼łuje s├║─Źasne spusti┼ą r├┤zne verzie tej istej kampane a zisti┼ą, ktor├í z nich poskytuje najlep┼íie konverzie.
 • Vstavan├í analytika: OptinMonster prich├ídza s integrovanou anal├Żzou, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą v├Żkonnos┼ą va┼íich kampan├ş, ─Źo v├ím umo┼żn├ş optimalizova┼ą svoju strat├ęgiu na dosiahnutie najlep┼í├şch v├Żsledkov.
 • Sn├şma─Ź vo─żnobehu: Toto umo┼ż┼łuje vlastn├şkom webov├Żch str├ínok zacieli┼ą na neakt├şvnych pou┼ż├şvate─żov.
 • N├ístroj na vytv├íranie a pres├║vanie my┼íou: Drag-and-drop gener├ítor OptinMonster ÔÇ×─Źo vid├şte, je to, ─Źo z├şskateÔÇť umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom ─żahko vytv├íra┼ą kr├ísne tvary aj v priebehu nieko─żk├Żch min├║t, aj ke─Ć nemaj├║ technick├ę znalosti.
t├ęmy optinmonster

CENY OPTINMONSTER

OptinMonster pon├║ka ┼ítyri cenov├ę bal├ş─Źky. Z├íkladn├Ż bal├şk stoj├ş $ 9 za mesiac a poskytuje v├ím pr├şstup k v┼íetk├Żm z├íkladn├Żm n├ístrojom a d├í sa pou┼żi┼ą naraz na jednej str├ínke a┼ż pre tri kampane.

Bal├şk Plus za─Ź├şna na 19 dol├írov mesa─Źne a umo┼ż┼łuje v├ím pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím bal├şka Basic, plus roz┼í├şren├ę funkcie, ako je vstavan├ę testovanie A / B, zacielenie na zariadenie, MonsterEffects, MonsterSounds, Inactivity Sensor at─Ć. Tento bal├şk pon├║ka neobmedzen├ę kampane a m├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż na dvoch str├ínkach.

Bal├şk Pro, ktor├Ż je jeho najob─ż├║benej┼í├şm bal├şkom, stoj├ş 29 dol├írov mesa─Źne a umo┼ż┼łuje v├ím pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím bal├şka Plus, ako aj k ─Ćal┼í├şm funkci├ím, ako s├║ technol├│gia ukon─Źenia z├ímeru, prekrytia na celej obrazovke, MonsterLinks, ─Źasova─Źe ├║─Źtov. regres├şvne, vyvol├ívaj├║ce pozornos┼ą at─Ć. To mo┼żno pou┼żi┼ą a┼ż do 5 lokal├şt.

Posledn├Żm bal├şkom je bal├şk Rast, ktor├Ż stoj├ş 49 dol├írov mesa─Źne. Poskytuje v├ím pr├şstup ku v┼íetk├ęmu v bal├şku Pro, plus k funkci├ím, ako je presmerovanie na webe, sledovanie kampan├ş, geografick├ę zacielenie, detekcia AdBlock, vlastn├ę zna─Źky at─Ć. Tento bal├şk je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą a┼ż do 5 lokal├şt.

MO┼ŻNOSTI PODPORY OPTINMONSTER

OptinMonster poskytuje podporu na b├íze chatu a l├şstkov. Podporu poskytuje intern├Ż t├şm odborn├şkov, ktor├ş s├║ celkom obozn├ímen├ş s prev├ídzkou produktu, ako aj s optimaliz├íciou konverzie. Jeho ─Źas odozvy je pomerne r├Żchly.

Okrem podporn├ęho t├şmu poskytuje OptinMonster aj rozsiahlu dokument├íciu vr├ítane n├ívodov, vide├ş a n├ívodov, na ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia odk├íza┼ą, aby zistili, ako robi┼ą veci samy. Maj├║ tie┼ż blog, na ktorom pravidelne uverej┼łuj├║ ─Źl├ínky o optimaliz├ícii konverzi├ş.

ENDING

V─Ćaka svojej ├║┼żasnej sade funkci├ş je OptinMonster jedn├Żm z najlep┼í├şch doplnkov na vytv├íranie a optimaliz├íciu potenci├ílnych z├íkazn├şkov na trhu. Jeho pou┼żitie je pomerne ─żahk├ę, dokonca aj pre za─Źiato─Źn├şkov, a je kompatibiln├ę s v├Ą─Ź┼íinou e-mailov├Żch marketingov├Żch slu┼żieb. V─Ćaka mo┼żnosti spravova┼ą v┼íetky svoje kampane a str├ínky z jedn├ęho centr├ílneho miesta je tie┼ż ide├ílna vo─żba pre spr├ívcov webov├Żch str├ínok, ktor├ş prev├ídzkuj├║ viacero webov├Żch str├ínok.

Aj ke─Ć je to trochu drah├ę, je to ve─żmi siln├ę a flexibiln├ę, a ak na to m├íte rozpo─Źet, odpor├║─Źam v├ím, aby ste to urobili.