Opravy spolo─Źnosti Samsung Galaxy Buds + probl├ęmy so zvukom a pripojen├şm v najnov┼íej aktualiz├ícii

Spolo─Źnos┼ą Samsung chce tak zle preda┼ą nov├ę Galaxy S20, ┼że d├íva ve─ża zadarmo pre t├Żch, ktor├ş si ju predobjednaj├║. Jeden z freebies, ktor├Ż prich├ídza s Galaxy Predobjedn├ívky S20 s├║ Galaxy Buds +, nov├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Samsung.

U┼ín├ę klapky teraz dost├ívaj├║ svoju prv├║ aktualiz├íciu firmv├ęru, ktor├í rie┼íi niektor├ę probl├ęmy, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ celkov├Ż zvukov├Ż z├í┼żitok. T├íto aktualiz├ícia, ktor├║ si v┼íimol TizenHelp, sa teraz objavuje v Ju┼żnej K├│rei a Nemecku, ale je mo┼żn├ę predpoklada┼ą, ┼że bude k dispoz├şcii po celom svete.

Po prv├ę, aktualiz├ícia rie┼íi probl├ęm s bielym ┼íumom na pozad├ş a opravuje oneskorenie v p├írovan├ş, ako aj mnoh├ę z probl├ęmov s odpojen├şm, ktor├ę uv├ídza Galaxy Buds + pou┼ż├şvatelia. Changelog tie┼ż uv├ídza, ┼że aktualiz├ícia prin├í┼ía ÔÇ×vylep┼íen├║ stabilitu a spo─żahlivos┼ą syst├ęmuÔÇť, ale neexistuje sp├┤sob, ako zisti┼ą, ─Źo to je.

Toto nie je ve─żk├í aktualiz├ícia (1.2MB), ale zmeny s├║ viac ne┼ż v├ştan├ę, preto┼że sa t├Żkaj├║ niektor├Żch d├┤le┼żit├Żch probl├ęmov so zvukom a pripojen├şm, ve─żmi d├┤le┼żit├Żch aspektov t├Żkaj├║cich sa sl├║chadiel.