Opravy spoločnosti Huawei: To umožňuje Mate 30 odomknúť bootovací zavádzač

Bol to deň po uvedení najkontroverznejších telefónov, ktoré majú: Huawei Mate 30, A nie sú kontroverzné, pokiaľ ide o kvalitu samotných zariadení alebo ich výhody, viete, že problém sledoval značku už mesiace. Nakoniec sa tak stalo: pre tých, ktorí si kúpia Huawei Mate 30, nebudú k dispozícii ani aplikácie ani služby Google.

Aké riešenia existujú pre každého, kto si ho chce kúpiť? Huawei Mate 30 a chcem to Google Play Store a aplikácie ako Gmail, YouTube alebo google mapy? Môžeme si myslieť, že to stačí upload apks, ale nie je to také jednoduché, pretože telefón potrebuje aktívne služby Google. Vzhľadom na tento problém Richard Yu, Generálny riaditeľ spoločnosti Huawei, potvrdil, že spoločnosť zmení svoju politiku zmeny softvéru.

Majitelia spoločnosti Mate 30 by mohli nainštalovať službu Google Apps: Huawei by umožnil odomknutie zavádzača

Trend v systéme Android bol založený na prípustnosti výrobcov, aby každý užívateľ mohol so svojím mobilným telefónom robiť to, čo chceli zablokovať extrémnu modifikáciu základne firmvéru. Určite všetci vlastníci a Huaweia fanúšikovia ROM si budú pamätať okamih, keď sa spoločnosť rozhodla Uzamknite mobilný zavádzač; Najskôr musíte dokončiť inštaláciu vlastného programu na obnovenie, ktorý sa zvyčajne používa na inštaláciu ROM alebo Google Apps.

Podľa médií ako Android Authority a Anandtech, generálny riaditeľ spoločnosti Huawei, potvrdil túto spoločnosť Povoliť odomknutie zavádzača na Mate 30, Slovami: Richard Yu:

„Obmedzujeme (odomkneme zavádzač), pretože chceme zákazníkom zaručiť väčšiu bezpečnosť. Tentoraz im však poskytneme viac slobody, aby mohli robiť viac úprav. To je dôvod, prečo plánujeme presvedčiť spotrebiteľov, aby to urobili (odomknite zavádzač) ».

Vo vnútri zla sme radi, že Huawei prehodnocuje, aj keď je to obmedzené okolnosťami. Odomknutie zavádzacieho zavádzača a inštalácia služby Google Apps predstavuje určité ťažkosti, ale prinajmenšom existujú možnosti pre používateľov, ktorí si chcú prispôsobiť svoj telefón svojim potrebám. Dúfam, že Huawei to rozšíri Odomknite zavádzač pre mobilné telefóny iné ako Mate 30.