Opravte stav ├║padku 2 ot├ízky: Ako m├┤┼żem upgradova┼ą na verziu Juggernaut

Opravte stav ├║padku 2 ot├ízky: Ako m├┤┼żem upgradova┼ą na verziu Juggernaut 1

Stav ├║padku 2 je jednou z popul├írnych hier na pre┼żitie zombie v otvorenom svete, ktor├ę vyvinuli Undead Labs a publikoval Microsoft Studios. Je to priame pokra─Źovanie vydania ┼át├ítny rozpad (2013). Hra bola spusten├í 22. m├íja 2018 pre Windows a platformy Xbox One. Novo pridan├í ed├şcia Juggernaut poskytuje nov├ę grafick├ę vylep┼íenia, vylep┼íenia kvality osvetlenia, pridan├║ Daybreak a ─Ćal┼íie. Niektor├ş hr├í─Źi nemusia pochopi┼ą, ako inovujem na verziu Juggernaut Edition v ┼ít├íte Decay 2,

Undead Labs ned├ívno ozn├ímila stav rozkladu 2: Ed├şcia Juggernaut, ktor├í obsahuje aj bal├şk Independence Pack a DLC pre Heartland roz┼íirovanie. Okrem toho existuje nov├í mapa s n├ízvom Providence Ridge s nov├Żmi soundtracky, ┼ąa┼żk├Żmi zbrane na bl├şzko. Tak┼że ak ste si u┼ż zak├║pili ┼ít├ít Decay 2 hry na va┼íom Windows 10 PC alebo Xbox One platforma, potom si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą t├║to nov├║ ed├şciu. ale Windows Desa┼ą pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu nevie, ako inovova┼ą na nov├ę vydanie.

Opravte stav ├║padku 2 ot├ízky: Ako m├┤┼żem upgradova┼ą na verziu Juggernaut

Opravte stav ├║padku 2 ot├ízky: Ako m├┤┼żem upgradova┼ą na verziu Juggernaut

Tu sme zdie─żali postupn├Ż postup na inov├íciu v├í┼ího nov├ęho vydania Windows 10 PC celkom jednoduch├ę. Uistite sa, ┼że vydanie Juggernaut to vy┼żaduje Windows Aktualiz├ícia funkcie 10. m├íja 2019. Viac inform├íci├ş o Windows 10 aktualiz├íci├ş funkci├ş, pozri na toto, Tie┼ż sa uistite, ┼że je nain┼ítalovan├Ż Decay State 2 verzia hry sa aktualizuje na najnov┼íiu verziu. Tak┼że bez toho, aby ste str├ícali ─Źas, po─Ćme na to.

Najsk├┤r zavrite d├ítum splatnosti 2 hry na va┼íom po─Ź├şta─Źi spr├ívne. Spustite hru znova a uvid├şte nie─Źo ako ÔÇ×Pokra─Źujte stla─Źen├şm ─żubovo─żn├ęho tla─ŹidlaÔÇť. Teraz cho─Ćte do hry a ke─Ć je k dispoz├şcii ed├şcia Juggernaut, mali by ste vidie┼ą obrazovku NASTAVENIE VA┼áICH APOCALYPSOV. Kliknite na Pokra─Źova┼ą a ukon─Źite hru znova. Uistite sa, ┼że je tie┼ż zatvoren├í aplik├ícia Microsoft Store.

Teraz vykonajte kontrolu pod─ża nasleduj├║cich krokov Windows 10 verzia.

lis Windows k─ż├║─Ź > Vyberte nastavenie menu.Open Syst├ęmov├ę nastavenia > Prejdite nadol do─żava a vyberte oPotom mus├şte prejs┼ą nadol na Windows Technick├ę ├║daje. Skontrolujte, ─Źi je ─Ź├şslo verzie 1903 alebo vy┼í┼íie. Ak je ni┼ż┼í├ş ako 1903, skontrolujte znova Windows 10 aktualiz├íci├ş.

Kedy Windows Verzia 10 je skontrolovan├í alebo aktualizovan├í, mus├şte odin┼ítalova┼ą stav Decay 2 Hrajte ├║plne a inovujte na najnov┼íiu verziu Juggernaut Edition pod─ża nasleduj├║cich krokov:

lis Windows a vyh─żadajte ovl├ídac├ş panel. Kliknite na v├Żsledok vyh─żad├ívania, ktor├Ż zobrazuje nastavenia na ovl├ídacom paneli. Teraz kliknite na polo┼żku Odin┼ítalova┼ą program> Kliknite na polo┼żku Stav ├║padku 2 a vyberte Odin┼ítalova┼ą. Ak chcete hru ├║plne odstr├íni┼ą, postupujte pod─ża pokynov na obrazovke. Po dokon─Źen├ş ukon─Źite rozhranie nastaven├ş ovl├ídacieho panela. lis Windows Znova stla─Źte tla─Źidlo> Typ wsreset a stla─Źte kl├íves enter. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź> Re┼ítartujte Windows Vyh─żadajte povolenia 2 hry> Vyberte a nain┼ítalujte. Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície spustite stav Rozpad 2 game.Finally, bude hra spusten├í v ed├şcii Juggernaut a uvid├şte obrazovku ako Pokra─Źujte stla─Źen├şm ─żubovo─żn├ęho tla─Źidla,

To je v┼íetko, chlapci. D├║fame, ┼że v├ím t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í. Nev├íhajte a op├Żtajte sa v koment├íroch ni┼ż┼íie na ot├ízky.