Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Ak to neviete, dovo─żte mi objasni┼ą, ┼że Google Pixel 4A je jedn├Żm z najnov┼í├şch smartphones z technologick├ęho gigantu Google, ktor├Ż pon├║ka zauj├şmav├ę vlastnosti, ktor├ę maj├║ odoln├Ż dizajn a ohromuj├║cu kvalitu. Existuje v┼íak nieko─żko probl├ęmov s kl├ívesnicou. Nieko─żko pou┼ż├şvate─żov tie┼ż uviedlo, ┼że v aplik├ícii Google Pixel 4A existuje probl├ęm s kl├ívesnicou, s ktor├Żm sa denne stret├ívaj├║. ├üno, v podstate tu v tomto ─Źl├ínku uk├í┼żeme, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A s nastaveniami.

Ako sme u┼ż spomenuli, Google Pixel 4A je jedn├Żm z najpozoruhodnej┼í├şch smartphones ┼że v┼íetci pou┼ż├şvatelia chc├║ pou┼ż├şva┼ą a potrebova┼ą ho. Nov├ş pou┼ż├şvatelia slu┼żby Google Pixel 4A v┼íak prehliadaj├║ probl├ęmy s kl├ívesnicou. Aj ke─Ć ├║silie v roku 2007 smartphones teraz zarastaj├║ a doch├ídza k obmedzeniam v d├┤sledku stoviek charakterist├şk a nieko─żk├Żch aplik├íci├ş sponzorovan├Żch v├Żrobcami.

Po─Źetn├ş pou┼ż├şvatelia aplik├ície Google Pixel 4A vyhl├ísili, ┼że pri p├şsan├ş nie─Źoho na kl├ívesnici sa Google Pixel 4A vyp├şna. Nielen to, smartphone sa po ur─Źitom ─Źase vypne ako kl├ívesnica syst├ęmu Android smartphones sa zobrazuje s r├┤znymi ikonami emod┼żi, gifmi a r├┤znymi gestami, ktor├ę sa niekedy do zariadenia pridali. Po zapo─Ź├ştan├ş v┼íetk├Żch t├Żchto funkci├ş je pre v├ís u┼żito─Źn├ę vytvori┼ą text alebo ak├ęko─żvek in├ę spr├ívy atrakt├şvnej┼íie a elegantnej┼íie.

R├┤zni pou┼ż├şvatelia sa domnievaj├║, ┼że zariadenia so syst├ęmom Android s├║ ve─żmi zlo┼żit├ę. Cel├í vec je v┼íak trochu komplikovan├í, preto┼że zariadenia so syst├ęmom Android sa daj├║ ─żahko spravova┼ą a ─żahko pracova┼ą. Jedin├Żm probl├ęmom je v┼íak to, ┼że nov├í funkcia, ktor├║ poskytuj├║ v├Żrobcovia, niekedy o─Źak├íva ur─Źit├ę irelevantn├ę probl├ęmy.

Tak┼że teraz, najnepr├şjemnej┼íia ot├ízka t├Żkaj├║ca sa smartphones je probl├ęm s kl├ívesnicou, tak┼że ak sa s t├Żmto probl├ęmom stretnete, nebudete m├┤c┼ą svoj smartphone spr├ívne spravova┼ą. Ako vieme, ┼że r├┤zni pou┼ż├şvatelia ─Źelia tomuto probl├ęmu a tr├ívili svoj drahocenn├Ż ─Źas pri ur─Źovan├ş tohto irelevantn├ęho probl├ęmu, tj ÔÇ×probl├ęm kl├ívesnice nefunguje.

Tak┼że nem├íte paniku, preto┼że teraz m├┤┼żete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą doma navonok a bez n├ímahy po┼żiada┼ą niekoho o pomoc. Ke─Ć┼że sme teraz pripravili zoznam prevent├şvnych opatren├ş, ktor├ę odporu─Źia, aby k tomuto probl├ęmu zvy─Źajne do┼ílo v d├┤sledku softv├ęrovej chyby alebo men┼í├şch z├ívad, tento pr├şspevok v├ím preto poskytne cel├Ż vzorec spolu s pru┼żn├Żmi a jednoduch├Żmi krokmi na ur─Źenie pixla Google Pixel. 4A Probl├ęmy s kl├ívesnicou.

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Probl├ęmy s kl├ívesnicou s├║ jedn├Żm z ─Źast├Żch probl├ęmov; preto ho najprv presk├║mame. Na─Źrtli sme najz├íkladnej┼íiu met├│du na ur─Źenie tohto probl├ęmu, ktor├Ż m├í prin├║ti┼ą zastavi┼ą sa. T├íto vo─żba v├ím preto pom├┤┼że re┼ítartova┼ą aplik├íciu na va┼íom smartf├│ne Google Pixel 4A Android. Okrem toho si pohodln├í kl├ívesnica spolo─Źnosti Google vy┼żaduje re┼ítart, ale mnoh├ş z v├ís si teraz musia predstavi┼ą, ┼że ÔÇ×pre─Źo mus├şme re┼ítartova┼ąÔÇť? Ak pou┼ż├şvate kl├ívesnicu Google dlh┼íiu dobu, niekedy to vy┼żaduje re┼ítart. Preto sme v├ím predstavili kroky na dokon─Źenie zastavenia sily.

N├║tene zastavenie

Prejdite na str├ínku nastavenie segmentu. Klikni na Zoznam aplik├íci├ş vo─żba. Vyber Spr├ívca aplik├íci├ş a karta V┼íetky. H─żada┼ą v Aplik├ícia Kl├ívesnica Android a vyberte ju. Nakoniec klepnite na ikonu Mo┼żnos┼ą Force Stop dr┼żte kl├ívesnicu a za─Źnite znova.

WhatsApp Klávesnica sa nezobrazuje Android

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Kl├ívesnica WhatsApp, ktor├í sa nezobrazuje Android, je ─Ćal┼í├şm probl├ęmom pri rie┼íen├ş probl├ęmov, preto┼że v┼íetci vieme, ┼że Whatsapp je najzn├ímej┼íou aplik├íciou na okam┼żit├ę zasielanie spr├ív na svete. WhatsApp prev├ídzkuje spolo─Źensk├ę stvorenie Facebook, T├íto aplik├ícia sa sklad├í z r├┤znych funkci├ş, ktor├ę poskytuj├║ mno┼żstvo komponentov na pr├ícu, napr├şklad, textov├ę spr├ívy, hlasov├ę spr├ívy, hlasov├ę hovory, zdie─żanie audia, videohovory, zdie─żanie obr├ízkov, zdie─żanie vide├ş a zdie─żanie pr├şbehov a d├┤le┼żit├Żch s├║borov.

Okrem tejto funkcie je v┼íak najcitlivej┼íou ─Źas┼ąou skuto─Źnos┼ą, ┼że niektor├ş pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android uviedli, ┼że pri pou┼ż├şvan├ş WhatsApp na svojom zariaden├ş nedok├í┼żu spr├ívne spracova┼ą svoju aplik├íciu kl├ívesnice. Ak teda s asistentom tohto probl├ęmu kliknete na segment kl├ívesnice, na displeji telef├│nu sa zobraz├ş chybov├ę hl├ísenie ÔÇ×Kl├ívesnica bohu┼żia─ż prestala fungova┼ąÔÇť. Ak chcete ur─Źi┼ą tento nepr├şjemn├Ż probl├ęm, mus├şte vyu┼żi┼ą mo┼żnos┼ą Force Stop. ─Äalej mus├şte aktualizova┼ą Whatsapp. Preto postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov.

N├║tene zastavenie

Najprv cho─Ćte na internet nastavenie segmentu. Klikni na Zoznam aplik├íci├ş vo─żba. Vyber Spr├ívca aplik├íci├ş a mo┼żnos┼ą V┼íetky karty. Teraz vyh─żadajte WhatsApp a vyberte ju. Potom vyberte N├║tene zastavenie mo┼żnos┼ą zastavi┼ą aplik├íciu. Po dokon─Źen├ş vy┼í┼íie uveden├Żch krokov teraz re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź Telef├│n s Androidom,

Aktualizujte aplikáciu

Pretiahnite do Google Play Store, Pozri to na ─żavej strane; mus├şte si vybra┼ą tri vodorovn├ę ─Źiary, Po vykonan├ş vy┼í┼íie uveden├ęho kroku kliknite na Moje aplik├ície a hry vo─żba. Nakoniec lovte WhatsApp app a potom kliknite na mo┼żnos┼ą aktualiz├ície.

Gboard sa nezobrazuje Android

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Gboard nezobrazuje syst├ęm Android, ako by ste sa stretli s t├Żmto probl├ęmom a na va┼íom zariaden├ş s Androidom sa zobrazuje chybov├ę hl├ísenie ÔÇ×Bohu┼żia─ż, kl├ívesnica prestala fungova┼ąÔÇť? Ak ├íno, ur─Źite ste si z internetu mohli stiahnu┼ą ak├║ko─żvek ┼íkodliv├║ aplik├íciu Google Play Store, Ak chcete skontrolova┼ą alebo ┼ítudova┼ą, mus├şte telef├│n pracova┼ą v bezpe─Źnom re┼żime a potom m├┤┼żete okam┼żite skontrolova┼ą, ─Źi niektor├í aplik├ícia tret├şch str├ín nedr┼ż├ş dokon─Źenie telef├│nu alebo nie.

Ak teda ─Źel├şte probl├ęmu v bezpe─Źnom re┼żime, potom mus├şte vyradi┼ą iba aplik├íciu, ktor├║ ste si do svojho zariadenia Android stiahli novo. Po odstr├ínen├ş tejto aplik├ície teda uvid├şte, ┼że va┼íe zariadenie bude fungova┼ą rovnako ako predt├Żm. Preto dokon─Źite ├║lohu pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Najprv stla─Źte kl├íves Vyp├şna─Ź v├í┼ího smartf├│nu. Stla─Źte kl├íves Mo┼żnos┼ą vypnutia po ur─Źit├║ dobu. Kliknut├şm na tla─Źidlo OK re┼ítartujte telef├│n Bezpe─Źnostn├Ż m├│d, Teraz chv├ş─żu po─Źkajte, k├Żm sa v├í┼í smartphone re┼ítartuje. Po dokon─Źen├ş vy┼í┼íie uveden├ęho kroku teraz ozna─Ź├şte n├ílepku (bezpe─Źnostn├Ż m├│d) v dolnej ─Źasti displeja zariadenia. Teraz otvorte WhatsApp, Cho─Ćte do Google Play Store, kliknite na ponuku a potom vyberte mo┼żnos┼ą Karta Moje aplik├ície, Teraz vyberte aplik├íciu, ktor├║ potrebujete uninstall z v├í┼ího zariadenia. Po dokon─Źen├ş vy┼í┼íie uveden├ęho kroku mus├şte vybra┼ą tla─Źidlo odin┼ítalova┼ą a potom kliknite na tla─Źidlo ok overi┼ą. teraz, re┼ítartujte svoj smartphone prejs┼ą z n├║dzov├ęho re┼żimu.

Klávesnica Google sa nezobrazuje

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Kl├ívesnica Google sa nezobrazuje. V┼íetky aplik├ície spr├ívcu zariadenia s├║ najlep┼íie hodnoten├ę. V┼íetci pou┼ż├şvatelia teda in┼ítaluj├║ tieto aplik├ície do svojich telef├│nov iba na spr├ívu s├║borov, mal├ę s├║bory vymazali nevy┼żiadan├ę s├║bory a nieko─żko ─Ćal┼í├şch. V┼íetky tieto veci zaberaj├║ vo va┼íom zariaden├ş iba ─Ćal┼í├ş priestor, ktor├Ż r├Żchlo zni┼żuje v├Żkon v├í┼ího telef├│nu.

Po odstr├ínen├ş t├Żchto dodato─Źn├Żch ├║dajov, vymazania nevy┼żiadan├Żch s├║borov a do─Źasn├Żch s├║borov z telef├│nu sa tak okam┼żite zlep┼í├ş r├Żchlos┼ą vzh─żadu v├í┼ího smartf├│nu s Androidom. Poskytli sme v├ím preto spr├ívne kroky na uvo─żnenie syst├ęmovej vyrovn├ívacej pam├Ąte na ─żahk├ę vyrie┼íenie probl├ęmu s aplik├íciou kl├ívesnice.

Prostredn├şctvom nastaven├ş

Pretiahnite do nastavenie Ponuka. Klikni na Spr├ívca aplik├íci├ş pod aplik├íciami. Vyber Zoznam v┼íetk├Żch aplik├íci├ş vo─żba. Hunt kl├ívesov├í aplik├ícia a potom na┼ł kliknite. Teraz si vyberte Zru┼íte vo─żbu vyrovn├ívacej pam├Ąte a potom Zru┼íte vo─żbu ├║dajov, Nakoniec kliknite na ok na overenie procesu.

Vymaza┼ą medzipam├Ą┼ą

Dr┼żte vyp├şna─Ź na p├ír min├║t vypnite smartphone. Potom podr┼żte Zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą jednotne s Vyp├şna─Źe, uvo─żnenie obe tla─Źidl├í, R├Żchlo cho─Ćte na internet re┼żim obnovenia, mus├şte si vybra┼ąVymaza┼ą medzipam├Ą┼ąÔÇť, Ktor├í vyu┼ż├şva okrem in├ęho vyp├şna─Ź nap├íjania. Po vykonan├ş vy┼í┼íie uveden├Żch krokov nakoniec zariadenie re┼ítartujte, aby ste pre┼íli z re┼żimu obnovenia do re┼żimu Windows norm├ílny re┼żim,

Gboard nefunguje v syst├ęme Android

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş 1

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Gboard teda nefunguje android; je to ─Ćal┼í├ş problematick├Ż probl├ęm aplik├ície Google Pixel 4A, preto┼że v┼íetci m├íme predstavu, ┼że aplik├ícia slovn├şka je automaticky spojen├í s aplik├íciou kl├ívesnice. Ak teda neust├íle dost├ívate nespr├ívne odkazy na slov├í, potom si v┼íimnite kroky, ktor├ę sme op├şsali ni┼ż┼íie, preto┼że tieto kroky v├ím pom├┤┼żu znova odstr├íni┼ą medzipam├Ą┼ą; ale tentoraz to urob├şme pomocou slovn├şkovej aplik├ície.

Vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├ície Slovn├şk

Pretiahnite do Nastavenie ponuky, Vyber Spr├ívca aplik├íci├ş, Potom vyberte V┼íetky aplik├ície Zoznam. Hunt na aplik├ícia slovn├şka na va┼íom zariaden├ş s Androidom. Nakoniec vyberte Zru┼íte vo─żbu vyrovn├ívacej pam├Ąte na telef├│ne a potom kliknut├şm na tla─Źidlo OK proces potvr─Ćte.

Gboard Glide nefunguje

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş 2

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Potom nech├íme Gboard k─║za┼ą. zvy─Źajne, ke─Ć hovor├şme o probl├ęme Gboard s k─║zan├şm, dovo─żte mi najsk├┤r vysvetli┼ą, ┼że ide o probl├ęm so softv├ęrom, a oprava je ├║plne zlo┼żit├í. Ako viete, mnoh├ş z v├ís si dok├í┼żu predstavi┼ą, ako tento probl├ęm ur─Źi┼ą? Ak chcete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, mus├şte najprv aktualizova┼ą svoj smartf├│n s pokynmi na aktualiz├íciu aplik├ície danou spolo─Źnos┼ąou.

Okrem toho mus├şte aktualizova┼ą verziu softv├ęru svojho zariadenia, preto┼że zist├ş r├┤zne ─Ćal┼íie probl├ęmy, ktor├ę sa vyskytuj├║ na va┼íom zariaden├ş Android s├║─Źasne s t├Żmto probl├ęmom. Preto, ak sa na va┼íom zariaden├ş vyskytuje rovnak├Ż probl├ęm a ak ste zanedbali ak├ęko─żvek aktualiz├ície, ktor├ę spolo─Źnos┼ą poskytla na za─Źiatku. Potom by ste mali zariadenie r├Żchlo aktualizova┼ą smerom von a strati┼ą ─Źas, preto┼że obnovenie alebo aktualiz├ícia firmv├ęru zariadenia v├ím pom├┤┼że pri ur─Źovan├ş probl├ęmu Gboard Glide nefunguje na va┼íom smartf├│ne Google Pixel 4A.

aktualizova┼ą

Najprv cho─Ćte na nastavenie segmentu. Vyber Pokro─Źil├ę dole ikona ┼í├şpky. Preto si vyberte Aktualiz├ície syst├ęmu, Skontrolujte aktualiz├ície, Takto je pripraven├í ak├íko─żvek aktualiz├ícia, potom kliknite na ikonu OK na stiahnutie a nain┼ítalujte aktualiz├íciu v telef├│ne. Nakoniec po stiahnut├ş mus├şte nejak├Ż ─Źas odpo─Ź├şva┼ą, aby sa aktualiz├ícia dokon─Źila nain┼ítalova┼ą, teda po in┼ítal├ícii re┼ítartujte zariadenie.

Gboard nepracuje

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Teraz m├íme v├Żpadok Gboar nefunguj├║ci. V s├║─Źasnosti ve─ża pou┼ż├şvate─żov uprednost┼łuje p├şsanie v r├┤znych jazykoch a je to jedna z najzauj├şmavej┼í├şch funkci├ş slu┼żby Google Gboard. Ak v┼íak ─Źel├şte probl├ęmu, ktor├Ż nefunguje, prejdite prstom Gboard, mus├şte znova skontrolova┼ą alebo upravi┼ą jazyk. Ak sa v├ím tento probl├ęm st├íle podar├ş vyrie┼íi┼ą, mus├şte dr┼ża┼ą z├ílohu svojho smartf├│nu s Androidom a potom resetova┼ą zariadenie pod─ża mo┼żnosti nastavenia telef├│nu.

Pretiahnite do nastavenie segmentu. Teraz stiahnite a vyberte ÔÇ×Jazyk a vstupÔÇťZ mo┼żnosti. Vyberte podobn├║ kl├ívesnicu Kl├ívesnica Android alebo Kl├ívesnica Swift, pod─ża toho, ─Źo ste potrebovali. Nakoniec vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×┼ítandardn├ęÔÇťA vyberteÔÇ×Angli─ŹtinaÔÇťAko jazyk kl├ívesnice.

Zmena jazyka klávesnice Google Pixel 4A

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Opravte probl├ęmy s kl├ívesnicou Google Pixel 4A pomocou nastaven├ş

Nakoniec m├íme probl├ęm s jazykovou zmenou kl├ívesnice, preto┼że v┼íetci dobre vieme, ┼że existuje ve─ża pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş jednoducho miluj├║ p├şsa┼ą v r├┤znych jazykoch, a okrem toho je to jedna z najzauj├şmavej┼í├şch funkci├ş slu┼żby Google Gboard. Ak sa v├ím nedar├ş zmeni┼ą jazyk kl├ívesnice Android, nemus├şte sa ob├íva┼ą, preto┼że tu v├ím uk├í┼żeme spr├ívne rie┼íenie tohto probl├ęmu na smartf├│noch alebo tabletoch s Androidom.

Reset

Najprv cho─Ćte na nastavenie segmentu. Vyber 'v┼íeobecn├ŻÔÇť. Teraz si vyberte Re┼ítartujte a resetujte mo┼żnos┼ą, Preto si vyberte Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít vo─żba. Overte heslo ktor├ę bude va┼íe zariadenie prezentova┼ą. Po overen├ş pr├şstupov├ęho k├│du vyberte polo┼żku Obnovte mo┼żnos┼ą telef├│nu, Potom vyberte Odstr├íni┼ą v┼íetky mo┼żnosti, Nakoniec vyberte Obnovi┼ą mo┼żnos┼ą,

Kone─Źn├ę rozhodnutie

Prostredn├şctvom tohto ─Źl├ínku sme v├ím preto poskytli kompletn├ęho sprievodcu v┼íetk├Żmi nepr├şjemn├Żmi probl├ęmami s kl├ívesnicou v aplik├ícii Google Pixel 4A s nastaven├şm, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ jeho spr├ívne rie┼íenia krok za krokom. Tak┼że ak m├íte rovnak├Ż probl├ęm so smartf├│nom Google Pixel 4A, odpor├║─Źam v├ím sledova┼ą cel├Ż tento ─Źl├ínok, aby ste zistili, ak├ę probl├ęmy m├íte navonok a po┼żiadali niekoho o pomoc. V tomto ─Źl├ínku sme preto presk├║mali naj├║─Źinnej┼íie a naj├║─Źinnej┼íie techniky na ur─Źenie probl├ęmu s kl├ívesnicou smartf├│nu Google Pixel 4A spolu s nastaveniami.

Preto, ak ste tento pr├şspevok uznali a bolo pre v├ís pr├şnosom pri ur─Źovan├ş probl├ęmu na va┼íom smartf├│ne Google Pixel 4A, urobte tento sprievodca s va┼íimi rodinami a priate─żmi, ktor├ş sa stret├ívaj├║ s rovnak├Żm probl├ęmom so smartf├│nom Google Pixel 4A.

Table of Contents