Opravi┼ą probl├ęm so slu┼żbou Hamachi zastaven├Ż i Windows 10 /8/7

Pou┼ż├şvate na svojom serveri VPN slu┼żby LogMeIn Hamachi VPN Windows PC? Prestala slu┼żba Hamachi pracova┼ą na v├ís? Windows Syst├ęm? V┼íeobecne, Windows m├┤┼żu podporova┼ą program LogMeIn Hamachi, ale niekedy sa pou┼ż├şvatelia stretn├║ s niektor├Żmi chybami a chybami, ktor├ę im br├ínia v pou┼ż├şvan├ş tejto slu┼żby. R├┤zne probl├ęmy m├┤┼żu by┼ą vyvolan├ę z r├┤znych d├┤vodov.

M├┤┼żete vidie┼ą r├┤zne typy chybov├Żch spr├ív, ako napr├şklad ÔÇ×Stav slu┼żby Hamachi sa zastavil Windows 10, ÔÇť alebo “Hamachiho slu┼żba sa zastavila,” at─Ć.

V tejto lekcii sa teda pozrieme na pr├ş─Źiny chyby ÔÇ×Hamachi service zastavilÔÇť a n├ísledne sa dozvieme o r├┤znych rie┼íeniach, ako ju vyrie┼íi┼ą.

─îo sp├┤sobuje chybu ÔÇ×Slu┼żba Hamachi zastaven├íÔÇť Windows Syst├ęmy?

LogMeIn Hamachi, centr├ílne riaden├Ż VPN slu┼żba pre Windows u┼ż├şvate─ż Pom├┤c┼ą im bezpe─Źne roz┼í├şri┼ą siete podobn├ę LAN na distribuovan├ę t├şmy, hr├í─Źov, mobiln├Żch pracovn├şkov at─Ć. Ide o platformov├║ slu┼żbu, ktor├í m├┤┼że vytv├íra┼ą priame spojenia medzi syst├ęmami za br├ínami NAT.

Hlavn├ę probl├ęmy sp├┤sobuj├║ce chybu zo strany slu┼żby Hamachi s├║:

  • Kedy WMI (Windows N├ístroje riadenia) slu┼żba bola zak├ízan├í.
  • Ke─Ć aplik├ícii Hamachi ch├Żbaj├║ administrat├şvne opr├ívnenia.
  • Antiv├şrus tretej strany m├┤┼że sp├┤sobi┼ą tunel Hamachi.
  • Ak tunelov├Ż motor LogMeIn Hamachi nie je spr├ívne nakonfigurovan├Ż na automatick├ę spustenie.

Techniky na rie┼íenie ch├Żb ÔÇ×Hamachi Service StoppedÔÇť:

Chyba ÔÇ×Slu┼żba Hamachi zastaven├íÔÇť m├┤┼żete opravi┼ą pomocou nasleduj├║cich techn├şk. Pozrime sa podrobne na ka┼żd├║ z nich.

met├│da 1: Skontrolujte, ─Źi je slu┼żba WMI zak├ízan├í

Mus├şte skontrolova┼ą, ─Źi WMI (Windows Slu┼żba Instrument├ícia riadenia je deaktivovan├í, preto┼że ak je, slu┼żba Hamachi by sa zastavila nespr├ívne. Zapnutie slu┼żby WMI na Windows M├┤┼żete pou┼żi┼ą nasleduj├║ce kroky:

krok 1: Prejdite do okna Slu┼żby zadan├şm “Services.msc” v dial├│govom okne Spusti┼ą a potom stla─Źte tla─Źidlo Enter.

krok 2: Prejdite nadol, k├Żm nen├íjdete Windows Spravujte slu┼żbu pr├şstrojov a potom dvojit├Żm kliknut├şm otvorte okno Vlastnosti.

Windows    Slu┼żba riadenia pr├şstrojov

krok 3: Skontrolujte, ─Źi je typ spustenia automatick├Ż na karte V┼íeobecn├ę v okne Vlastnosti.

Skontrolujte, ─Źi je slu┼żba WMI zak├ízan├í

krok 4: Ak nie, potom z rozba─żovacej ponuky vyberte mo┼żnos┼ą Automaticky.

krok 5: Porazi┼ą “Pou┼żi┼ą” a potom kliknite na “OK.”

Teraz skontrolujte, ─Źi m├┤┼żete re┼ítartova┼ą slu┼żbu Hamachi. Ak nie, nebu─Ćte stato─Źn├ş, preto┼że existuj├║ aj in├ę sp├┤soby, ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ako opravi┼ą s┼ąahovanie Steam pomaly [Solved]

met├│da 2: Na spustenie slu┼żby Hamachi pou┼żite opr├ívnenia spr├ívcu

Ak chcete probl├ęm so serverom LogMeIn Hamachi presta┼ą fungova┼ą, spustite servisn├║ aplik├íciu Hamachi s opr├ívneniami spr├ívcu.

krok 1: Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na s├║bor Hamachi.exe a vyberte po┼żadovan├║ mo┼żnos┼ą Msgstr “Spusti┼ą ako spr├ívca.”

krok 2: M├┤┼żete tie┼ż prejs┼ą do okna Vlastnosti a prejs┼ą na kartu Kompatibilita.

krok 3: Tu uvid├şte pole ved─ża Msgstr “Spusti┼ą tento program ako administr├ítor.”

Na spustenie slu┼żby Hamachi pou┼ż├şvajte opr├ívnenia spr├ívcu

krok 4: Ak za─Źiarknete toto pol├ş─Źko, aplik├ícia Hamachi sa v┼żdy spust├ş ako spr├ívca.

krok 5: M├┤┼żete klikn├║┼ą “Pou┼żi┼ą” a potom “OK” aby ste t├║to zmenu vykonali, tak┼że ju nemus├şte opakova┼ą opakovane.

met├│da 3: Vypnite antiv├şrusov├Ż n├ístroj tretej strany

Ak st├íle trp├şte ÔÇťHamachi service zastavilÔÇŁ chyba, potom sk├║ste zak├íza┼ą tretiu stranu Antivirusov├Ż softv├ęr na chv├ş─żu zisti┼ą, ─Źi to pom├┤┼że. Antiv├şrusov├Ż n├ístroj m├┤┼że niekedy zablokova┼ą slu┼żbu VPN, tak┼że jej deaktiv├ícia na ur─Źit├║ dobu m├┤┼że pom├┤c┼ą ur─Źi┼ą, ─Źi ide o chybu antiv├şrusov├ęho n├ístroja alebo nie.

Preto, ak slu┼żba Hamachi za─Źne fungova┼ą potom, m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą aktu├ílny antiv├şrusov├Ż program a nain┼ítalova┼ą nov├Ż antiv├şrusov├Ż n├ístroj do svojho syst├ęmu.

met├│da 4: Prein┼ítalujte slu┼żbu LogMeIn Hamachi

Ak slu┼żba Hamachi nie je spr├ívne nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju znova nain┼ítalova┼ą, aby ste sa uistili, ┼że probl├ęm so slu┼żbou Hamachi bol natrvalo zastaven├Ż. Ako prein┼ítalova┼ą slu┼żbu Hamachi?

Postupujte takto:

krok 1: Prejdite na Ovl├ídac├ş panel a potom na ÔÇ×Odin┼ítalova┼ą programÔÇť v ─Źasti Programy a funkcie.

krok 2: Vyh─żadajte slu┼żbu Hamachi a odin┼ítalujte ju.

Znovu nain┼ítalujte slu┼żbu LogMeIn Hamachi

krok 3: Po dokon─Źen├ş odin┼ítalovania nav┼ít├şvte ofici├ílnu str├ínku LogMeIn Hamachi stiahnite program a potom ho znova nain┼ítalujte do svojho syst├ęmu.

Nakoniec skontrolujte, ─Źi program Hamachi teraz funguje spr├ívne.

─î├ştaj viac: VAC nedok├ízal overi┼ą hern├║ rel├íciu: Probl├ęm bol vyrie┼íen├Ż

metóda 5: Správne nakonfigurujte tunel Hamachi

Nakonfigurujte tunelov├Ż motor Hamachi, aby ste sa zbavili servera Hamachi, ktor├Ż prestal pracova┼ą nasledovne:

krok 1: Spustite dial├│gov├ę okno Spusti┼ą a nap├şsa┼ą “Services.msc” a kliknite na tla─Źidlo OK “OK.”

krok 2: Na table Slu┼żby vyh─żadajte Tunachi Tunneling Engine a potom kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi, aby ste pre┼íli na Vlastnosti.

krok 3: V okne Vlastnosti na karte V┼íeobecn├ę sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą s n├ízvom “Za─Źiatok” ktor├ę m├┤┼żete nastavi┼ą na Automaticky.

krok 4: Potom prejdite na kartu Prihl├ísenie a pomocou tejto vo─żby skontrolujte, ─Źi je povolen├Ż miestny syst├ęmov├Ż ├║─Źet ÔÇ×Nechajte slu┼żbu interagova┼ą s pracovnou plochouÔÇť je zv├Żraznen├ę.

Nakonfigurujte tunelov├Ż motor Hamachi spr├ívne

krok 5: Potom na to kliknite “OK.”

krok 6: Teraz prejdite na miesto z Prieskumn├şka s├║borov. “C: Program Files (x86) LogMeIn Hamachi”

krok 7: Potom mus├şte klikn├║┼ą na otvoren├ę vlastnosti pre hamachi-2-ui.exe pomocou akcie kliknutia prav├Żm tla─Źidlom.

krok 8: Na karte Zabezpe─Źenie upravte povolenia skupiny povolen├ş, ktor├ę chcete nastavi┼ą ÔÇ×─î├ştanie a jazdaÔÇť.

krok 9: Kliknut├şm na tla─Źidlo OK ulo┼żte zmeny.

met├│da 6: Aktualizujte ovl├ída─Źe zariaden├ş automaticky

Posledn├í akcia pre ÔÇťHamachi service zastavilÔÇŁ Bolo by chybou aktualizova┼ą ovl├ída─Źe sie┼ąov├Żch adapt├ęrov, aby sa zabezpe─Źilo, ┼że sie┼ą VPN bude fungova┼ą bezchybne a hladko. Preto┼że proces manu├ílnej aktualiz├ície sie┼ąov├Żch ovl├ída─Źov m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żkop├ídny, kritick├Ż a ─Źasovo n├íro─Źn├Ż, odpor├║─Źame v├ím postup automatickej aktualiz├ície.

Mus├şte len nain┼ítalova┼ą najlep┼í├ş softv├ęr na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov na va┼íom syst├ęme a pomocou neho naskenujte syst├ęm, aby ste zistili chybn├Ż ovl├ída─Ź sie┼ąov├ęho adapt├ęra. Po zisten├ş ho m├┤┼żete ─żahko aktualizova┼ą pomocou tla─Źidla aktualiz├ície ved─ża n├ízvu nespr├ívneho ovl├ída─Źa. N├ístroj na aktualiz├íciu ovl├ída─Źa je dod├ívan├Ż Stiahnite a nain┼ítalujte aktualizovan├║ verziu adapt├ęra sie┼ąov├ęho ovl├ída─Źa vo va┼íom syst├ęme.

Windows    Stiahnite si tla─Źidlo

Ak existuj├║ ─Ćal┼íie probl├ęmy s├║visiace s ovl├ída─Źom, bude sa tie┼ż rie┼íi┼ą pomocou n├ístroja na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov pre v├í┼í syst├ęm a nakoniec m├┤┼żete syst├ęm efekt├şvne pou┼ż├şva┼ą bez ak├Żchko─żvek probl├ęmov a ┼ąa┼żkost├ş.

Slu┼żba Hamachi zastavila opravu chyby

I┼ílo o chybu ÔÇ×slu┼żba Hamachi zastaven├íÔÇť a jej mo┼żn├ę rie┼íenia. ─îoko─żvek, ─Źo sp├┤sobuje poruchu v slu┼żbe VPN, sa d├í ─żahko vyrie┼íi┼ą jedn├Żm z vy┼í┼íie uveden├Żch rie┼íen├ş.