Oprava v─żavo 4 ├║mrtia 2 Chyba klienta bola preru┼íen├í

Oprava v─żavo 4 ├║mrtia 2 Chyba klienta bola preru┼íen├í 1

Left 4 ├║mrtia 2 je jedna z hororov├Żch ┼ż├ínrov pre┼żitie videohier, ktor├í bola vyvinut├í a publikovan├í spolo─Źnos┼ąou Valve Corporation u┼ż v novembri 2009 a odvtedy bola hra vydan├í pre nieko─żko platforiem za nieko─żko rokov. Teraz je to jedno z popul├írnych vide├ş na pre┼żitie hr├┤zy na trhu a najm├Ą pre spolo─Źnos┼ą Microsoft Windows U┼ż├şvate─ż. Ale rovnako ako ostatn├ş Windows hry, t├íto hra m├í aj niektor├ę probl├ęmy a probl├ęm ÔÇ×Climate InterruptionÔÇť je jedn├Żm z nich. Tu sme poskytli nieko─żko rie┼íen├ş pre slu┼żbu Fix Left 4 ├║mrtia 2 Chyba klienta bola preru┼íen├í.

Pod─ża ve─ża spr├ívy o Reddit, Windows hr├í─Źi nem├┤┼żu hra┼ą v ┼żiadnom serveri v tejto hre. Najzauj├şmavej┼íie je, ┼że niektor├ş hr├í─Źi narazili na tento probl├ęm iba raz a niektor├ş z nich sa pri pokuse o vstup do hry st├íle zhodovali s rovnakou chybou. Hovor├ş ÔÇ×Klient zastavilÔÇť zaka┼żd├Żm zle. Na┼í┼ąastie existuje jeden nieko─żko krokov na rie┼íenie probl├ęmov pod ktor├Żm m├┤┼żete postupova┼ą pri jeho opravovan├ş.

Oprava v─żavo 4 ├║mrtia 2 Chyba klienta bola preru┼íen├í

Oprava v─żavo 4 ├║mrtia 2 Chyba klienta bola preru┼íen├í

Prejdime bez toho, aby sme sa vzdali krokov ni┼ż┼íie.

1, Overte hern├ę s├║bory

Spustite klienta Steam> Prejs┼ą do kni┼żnice. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi v─żavo 4 ├║mrtia 2 gameSelect Properties> Kliknite na Local Files. Vyberte overenie integrity s├║boru hry. Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu. Po dokon─Źen├ş re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a spustite hru.

2, Nain┼ítalujte slu┼żbu Steam

Pod─ża mnoh├Żch f├│r a zainteresovan├Żch hr├í─Źov t├íto met├│da funguje pre v├Ą─Ź┼íinu z nich. T├║to met├│du preto m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą aj raz.

Spustite klienta Steam> Cho─Ćte na Nastavenia. Kliknite na polo┼żky Stiahnutie> Zmeni┼ą oblas┼ą s┼ąahovania. Re┼ítartujte klienta Steam. ─Äalej prejdite znova do sekcie s┼ąahovania a zme┼łte regi├│n sp├Ą┼ą na predch├ídzaj├║ci stav. Op├Ą┼ą re┼ítartujte paru. Prejdite do sekcie Stiahnutie> Kliknite na polo┼żku Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą na stiahnutie. M├┤┼że sa zobrazi┼ą spr├íva ÔÇ×Chyba slu┼żby SteamÔÇť, v ktorej sa uv├ídza, ┼że s├║─Źas┼ą slu┼żby Steam v tomto po─Ź├şta─Źi nefunguje spr├ívne. Prein┼ítalovanie slu┼żby Steam vy┼żaduje opr├ívnenia spr├ívcu. Potom mus├şte klikn├║┼ą na ÔÇ×In┼ítalova┼ą slu┼żbuÔÇť a ─Źaka┼ą na dokon─Źenie procesu. M├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą, alebo nemus├ş fungova┼ą na prvom mieste. Tak┼że m├┤┼żete vyn├║ti┼ą vypnutie Steam a sk├║ste to znova. Nakoniec za─Źnite v─żavo 4 ├║mrtia 2 a budete si m├┤c┼ą zahra┼ą t├║to hru.

3, Znova nain┼ítalujte do─żava 4 ├║mrtia 2

Prejdite na klienta slu┼żby Steam a cho─Ćte do kni┼żnice. Potom kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi v─żavo 4 ├║mrtia 2 kliknite na tla─Źidlo Spravova┼ą a vyberte mo┼żnos┼ą Odin┼ítalova┼ą. Po dokon─Źen├ş re┼ítartujte klienta Steam. Vyh─żadajte v─żavo 4 ├║mrtia 2 a nain┼ítalujte ju znova.

To je v┼íetko, chlapci. Predpoklad├íme, ┼że ste t├║to pr├şru─Źku pova┼żovali za ve─żmi u┼żito─Źn├║ a probl├ęm vyrie┼íili ─żavou stranou 4 ├║mrtia 2 hru ├║plne. Ni┼ż┼íie m├┤┼żete komentova┼ą ─Ćal┼íie ot├ízky.