Oprava vľavo 4 úmrtia 2 Chyba klienta bola prerušená

Oprava vľavo 4 úmrtia 2 Chyba klienta bola prerušená 1

Left 4 úmrtia 2 je jedna z hororových žánrov prežitie videohier, ktorá bola vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Valve Corporation už v novembri 2009 a odvtedy bola hra vydaná pre niekoľko platforiem za niekoľko rokov. Teraz je to jedno z populárnych videí na prežitie hrôzy na trhu a najmä pre spoločnosť Microsoft Windows Užívateľ. Ale rovnako ako ostatní Windows hry, táto hra má aj niektoré problémy a problém „Climate Interruption“ je jedným z nich. Tu sme poskytli niekoľko riešení pre službu Fix Left 4 úmrtia 2 Chyba klienta bola prerušená.

Podľa veľa správy o Reddit, Windows hráči nemôžu hrať v žiadnom serveri v tejto hre. Najzaujímavejšie je, že niektorí hráči narazili na tento problém iba raz a niektorí z nich sa pri pokuse o vstup do hry stále zhodovali s rovnakou chybou. Hovorí „Klient zastavil“ zakaždým zle. Našťastie existuje jeden niekoľko krokov na riešenie problémov pod ktorým môžete postupovať pri jeho opravovaní.

Oprava vľavo 4 úmrtia 2 Chyba klienta bola prerušená

Oprava vľavo 4 úmrtia 2 Chyba klienta bola prerušená

Prejdime bez toho, aby sme sa vzdali krokov nižšie.

1, Overte herné súbory

Spustite klienta Steam> Prejsť do knižnice. Pravým tlačidlom myši vľavo 4 úmrtia 2 gameSelect Properties> Kliknite na Local Files. Vyberte overenie integrity súboru hry. Počkajte na dokončenie procesu. Po dokončení reštartujte počítač a spustite hru.

2, Nainštalujte službu Steam

Podľa mnohých fór a zainteresovaných hráčov táto metóda funguje pre väčšinu z nich. Túto metódu preto môžete vyskúšať aj raz.

Spustite klienta Steam> Choďte na Nastavenia. Kliknite na položky Stiahnutie> Zmeniť oblasť sťahovania. Reštartujte klienta Steam. Ďalej prejdite znova do sekcie sťahovania a zmeňte región späť na predchádzajúci stav. Opäť reštartujte paru. Prejdite do sekcie Stiahnutie> Kliknite na položku Vymazať vyrovnávaciu pamäť na stiahnutie. Môže sa zobraziť správa „Chyba služby Steam“, v ktorej sa uvádza, že súčasť služby Steam v tomto počítači nefunguje správne. Preinštalovanie služby Steam vyžaduje oprávnenia správcu. Potom musíte kliknúť na „Inštalovať službu“ a čakať na dokončenie procesu. Môže to chvíľu trvať, alebo nemusí fungovať na prvom mieste. Takže môžete vynútiť vypnutie Steam a skúste to znova. Nakoniec začnite vľavo 4 úmrtia 2 a budete si môcť zahrať túto hru.

3, Znova nainštalujte doľava 4 úmrtia 2

Prejdite na klienta služby Steam a choďte do knižnice. Potom kliknite pravým tlačidlom myši vľavo 4 úmrtia 2 kliknite na tlačidlo Spravovať a vyberte možnosť Odinštalovať. Po dokončení reštartujte klienta Steam. Vyhľadajte vľavo 4 úmrtia 2 a nainštalujte ju znova.

To je všetko, chlapci. Predpokladáme, že ste túto príručku považovali za veľmi užitočnú a problém vyriešili ľavou stranou 4 úmrtia 2 hru úplne. Nižšie môžete komentovať ďalšie otázky.