Oprava: Tinder nem├┤┼że aktualizova┼ą v├í┼í profil V├í┼í profil sa nepodarilo aktualizova┼ą

Oprava: Tinder nem├┤┼że aktualizova┼ą v├í┼í profil  V├í┼í profil sa nepodarilo aktualizova┼ą 1

Tinder vzr├ístol ve─ża z h─żadiska popularity v─Ćaka ─żahkosti, s ktorou umo┼ż┼łuje ─żu─Ćom stretn├║┼ą sa a spozna┼ą sa. Bohu┼żia─ż, prich├ídza aj so svoj├şm podielom technick├Żch probl├ęmov. Mnoho pou┼ż├şvate─żov uviedlo, ┼że pri pokuse o aktualiz├íciu profilu narazili na chybu. Hovor├ş: ÔÇ×Pri aktualiz├ícii v├í┼ího profilu sa vyskytla chyba.ÔÇť

Ak ste jedn├Żm z t├Żch, ktor├ş ─Źelia tomuto nepr├şjemn├ęmu probl├ęmu, nebojte sa. V tejto pr├şru─Źke v├ím starostlivo pom├┤┼żeme s mno┼żstvom potenci├ílnych rie┼íen├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu opravi┼ą t├║to chybu v programe Tinder.

Oprava: Tinder nem├┤┼że aktualizova┼ą v├í┼í profil  V├í┼í profil sa nepodarilo aktualizova┼ą

Ako vyrie┼íi┼ą probl├ęm ÔÇ×Chyba pri aktualiz├ícii profiluÔÇť v programe Tinder

Tu budeme diskutova┼ą o naj├║─Źinnej┼í├şch oprav├ích, ktor├ę v├ím ur─Źite pom├┤┼żu vyrie┼íi┼ą probl├ęm ÔÇ×aktualiz├ície profiluÔÇť v programe Tinder. Okrem toho sa odpor├║─Źa vysk├║┼ía┼ą ka┼żd├║ opravu, preto┼że jeden alebo druh├Ż ur─Źite zaist├ş trik.

Pok├║ste sa aktualizova┼ą profilov├Ż obr├ízok spr├ívne

Jednoduch├í kontrola spr├ívneho postupu v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą opravi┼ą t├║to chybu v programe Tinder.

Otvorte na svojom mobile aplik├íciu Tinder. V ─żavom hornom rohu obrazovky vyberte polo┼żku ÔÇ×NastaveniaÔÇť. Teraz vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Upravi┼ą inform├ícieÔÇť v hornej ─Źasti obrazovky, tesne pod va┼í├şm pou┼ż├şvate─żsk├Żm menom a aktu├ílnym profilov├Żm obr├ízkom. Dostanete sa k oknu so ┼íiestimi tabu─żami, z ktor├Żch ka┼żd├í obsahuje mal├ę ─Źerven├ę znamienko + vpravo dole. Klepnut├şm na tento znak m├┤┼żete nahra┼ą v┼íetky obr├ízky zo svojho zariadenia. Po─Źkajte, k├Żm sa na Tinder nezobraz├ş obr├ízok. Potom okno zatvorte.

V├í┼í profilov├Ż obr├ízok by sa mal teraz aktualizova┼ą. Ak odovzd├íte viac ako jeden obr├ízok, mus├şte presun├║┼ą obr├ízok, ktor├Ż chcete nastavi┼ą ako profilov├Ż obr├ízok, na prv├Ż ┼ítvorec. To umo┼ż┼łuje programu Tinder rozpozna┼ą a nastavi┼ą ho ako prv├Ż obr├ízok v profile Tinder.

Ak toto rie┼íenie nefunguje, pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş ni┼ż┼íie, kde n├íjdete ─Ćal┼íie mo┼żn├ę opravy.

Sk├║ste re┼ítartova┼ą zariadenie

Toto je ─Ćal┼íie relat├şvne jednoduch├ę rie┼íenie, ktor├ę v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą opravi┼ą chybu profilu v programe Tinder.

Stla─Źte vyp├şna─Ź telef├│nu, a┼ż k├Żm sa nezobrazia mo┼żnosti vypnutia a re┼ítartovania. Vyberte mo┼żnos┼ą Re┼ítartova┼ą a trpezlivo po─Źkajte, k├Żm v├í┼í mobil vykon├í postihnut├Ż proces. Teraz spustite aplik├íciu Tinder, prihl├íste sa pomocou svojho pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla a dokon─Źite vy┼í┼íie uveden├Ż postup aktualiz├ície profilov├ęho obr├ízka.

Ak tento proces chybu neodstr├íni, m├┤┼żeme sk├║si┼ą aktualizova┼ą va┼íu aplik├íciu Tinder pomocou nasleduj├║cej met├│dy.

Aktualizujte aplikáciu Tinder

Otvoren├ę Google Play Store, otvorte ponuku a vyberte polo┼żku Moje aplik├ície a hry. V zobrazenom zozname vyh─żadajte aplik├íciu Tinder a stla─Źte tla─Źidlo Obnovi┼ą.

V syst├ęme iOS m├┤┼żete Tinder aktualizova┼ą pod─ża nasleduj├║cich krokov:

Otvorte na svojom zariaden├ş AppStore a do vyh─żad├ívacieho po─ża tam zadajte ÔÇ×TinderÔÇť. V zozname zobrazen├Żch n├ívrhov vyberte aplik├íciu Tinder. Stla─Źen├şm modr├ęho tla─Źidla aktualiz├ície spustite proces aktualiz├ície. Ak naraz├şte na zoznam po┼żadovan├Żch povolen├ş, stla─Źte tla─Źidlo Prija┼ą / Prij├şmam. Ak chcete spusti┼ą ned├ívno aktualizovan├║ verziu programu Tinder, vyberte mo┼żnos┼ą Otvori┼ą. Pod─ża pokynov v prvej met├│de vy┼í┼íie aktualizujte svoj profil Tinder.

Ak t├íto met├│da chybu nedok├í┼że opravi┼ą, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą ─Ćal┼íie mo┼żn├ę rie┼íenie.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje na va┼íom zariaden├ş

Je zn├íme, ┼że to funguje pre mnoho pou┼ż├şvate─żov, tak┼że stoj├ş za vysk├║┼íanie.

Prejdite do ─Źasti Nastavenia svojho zariadenia a prejdite do okna aplik├ície. Prejdite zoznam nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş, k├Żm nenaraz├şte na aplik├íciu Tinder. Klepnite na ikonu a v zobrazenom okne klepnite na polo┼żku Vymaza┼ą. Tla─Źidlo vyrovn├ívacej pam├Ąte, potom tla─Źidlo ÔÇ×Vymaza┼ą ├║dajeÔÇť. Teraz otvorte aplik├íciu Tinder. Prihl├íste sa pomocou referencie a pok├║ste sa aktualizova┼ą svoj profilov├Ż obr├ízok pomocou krokov v prvej met├│de.

Ak ┼żiadna z vy┼í┼íie uveden├Żch opr├ív nepom├┤┼że vyrie┼íi┼ą chybu profilu Tinder, mus├şte kontaktova┼ą z├íkazn├şcky servis spolo─Źnosti Tinder. Po┼ílite im e-mail [email┬áprotected]a vysvetlte probl├ęm spr├ívne v pr├şspevku. D├║fajme, ┼że v├ís ─Źoskoro bud├║ kontaktova┼ą a pom├┤┼żu s odstr├ínen├şm chyby.

To je teraz. D├║fame, ┼że v├ím n├í┼í sprievodca pom├┤┼że ├║spe┼íne opravi┼ą chybu profilu v programe Tinder. Ak sa v├ím tento sprievodca p├í─Źil, nezabudnite sa pozrie┼ą na n├í┼ího druh├ęho Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, sprievodcovia soci├ílnymi m├ędiami, sprievodcovia iPhone a n├ívody pre Android, kde n├íjdete viac. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. Tie┼ż sa prihl├íste k odberu n├í┼ího YouTube channel pozera┼ą ├║┼żasn├ę vide├í s tipmi a trikmi pre hry a smartf├│ny. V─Ćaka.