Oprava spoločná Galaxy Problémy S8

Najnovšia vlajková loď od spoločnosti Samsung bola uvedená na trh pred malou chvíľou a ako všetky ostatné vlajkové lode, aj smartfóny majú svoj podiel na menších problémoch. Tento článok je o oprave bežných Galaxy S8 má problémy s ľahkosťou bez toho, aby ste museli smartfón odosielať späť spoločnosti Samsung. Vaše skúsenosti sa môžu líšiť, pretože nie každé elektronické zariadenie je dokonale vyrobené, takže v tomto článku nebudeme diskutovať o závažných poruchách hardvéru, ale zameriame sa na bežné problémy, ktoré je možné ľahko vyriešiť.

O tom, že Samsung nie je pochýb Galaxy S8 je jedným z najkrajších smartphones okolo. Samsung sa najnovším vlajkovým zariadením a oboma skutočne predčil Galaxy S8 a jeho väčší súrodenec S8 Plus vyzerajú úplne úžasne. A tentoraz neexistujú žiadne väčšie problémy ako Galaxy Poznámka 7 fiasku, s ktorým sa Samsung v minulom roku stretol, čo je veľká úľava. Začnime opravovať bežné Galaxy S8 má problémy a robí váš smartphone ešte lepším.

1. Galaxy Teplota obrazovky S8

Oprava spoločná Galaxy Problémy S8 2

Toto je jeden z prvých problémov, ktoré sa objavili na internete. Používatelia v zásade uviedli, že farba obrazovky alebo teplota smartfónu sú trochu mimo. Obrazovka sa väčšinou nakláňala k červenkastým odtieňom. Spoločnosť Samsung rýchlo vydala opravu teploty farieb, ale niektorí používatelia stále nie sú spokojní.

Riešenie:

Zamierte do Nastavenia> Displej> Režim obrazovky.Pozrite sa na 4 k dispozícii sú predvoľby a zistíte, či niektorý z nich vyzerá prirodzene alebo lepšie pre vaše oči. Ak žiadny z nich neposkytuje požadované farby, klepnite na Vyváženie farieb tlačidlo na manuálne nastavenie farieb obrazovky. Uvidíte posuvníky červenej, zelenej a modrej farby a hodnoty môžete ľahko meniť. Nerobte si starosti v prípade, že všetko pokazíte, klepnutím na Tlačidlo Obnoviť vráti farby na ich predvolené hodnoty.

2. Galaxy Životnosť batérie S8

Oprava spoločná Galaxy Problémy S8 3

Samsung Galaxy S8 je dodávaný s batériou 3000 mAh, zatiaľ čo väčšia verzia je s batériou 3500 mAh, ale niektorí používatelia uviedli, že majú skutočne zlé načasovanie batérie. Príčin môže byť niekoľko a v skutočnosti je celkom neobvyklé, že sa to deje na novom zariadení s takou úctyhodnou kapacitou batérií.

Riešenie:

The Úsporný režim na Galaxy S8 smartphones je to skvelý spôsob, ako dočasne zvýšiť načasovanie batérie. V skutočnosti dôrazne odporúčam, aby ste ho zapli, keď sa telefón nepoužíva, aby vám zostala tona batérie na dôležité chvíle. Keď idem na výlet, zapnem režim úspory energie, pretože na cestách s priateľmi nepotrebujem smartphone, takže mi zostáva veľa výdrže batérie na vytváranie skvelých fotografií. Všetko, čo môžete urobiť, je pozrieť sa na Použitie batérie v Údržba zariadenia Zistite, či na pozadí vidíte aplikáciu, ktorá nadmerne vybíja batériu. Obvykle sa používajú aplikácie sociálnych médií ako Facebook a twitter sú hlavnými vinníkmi, pretože veľa pingujú tam a späť. Aj keď to vyzerá úplne úžasne, Vždy na displeji môže mať negatívny vplyv na životnosť batérie. Samsung tvrdí, že režim trvá len asi 5%, ale je to oveľa viac v každodennom používaní. Potvrdil som to priateľovi, ktorý nedávno upgradoval, a povedali mi, že je to asi 11% na jedno nabitie. Tak choďte do Nastavenia> Uzamknutá obrazovka a zabezpečenie> Vždy na displeji a vypnite ho. V krajnom prípade odstráňte všetky aplikácie, ktoré pravidelne nepoužívate. Softvér Samsung automaticky zatvára aplikácie, ktoré pravidelne nepoužívate, a uvádza ich do režimu spánku, ale je oveľa jednoduchšie jednoducho odstrániť aplikácie, ktoré už nepotrebujete.

3. Galaxy S8 Problém s odomykaním

Oprava spoločná Galaxy Problémy S8 4

Samsung Galaxy S8 ponúka niekoľko spôsobov, ako odomknúť smartphone. Sú to tradičné dotykové a zámkové a číselné zámky, ktoré sú k dispozícii, rovnako ako o niečo modernejší snímač odtlačkov prstov. Avšak Samsung Galaxy S8 predstavil obľúbeného fanúšika z dnes už neexistujúceho Galaxy Poznámka 7; skener clony. Niektorí používatelia uviedli, že majú problémy s odomykaním svojho smartfónu pomocou skenera Iris alebo skenera odtlačkov prstov.

Riešenie:

Skener Iris je síce vynikajúci, ale stále nie je dokonalý. Osobne som to vyskúšal v tmavej miestnosti a funguje to väčšinu času, ale ak si v tmavej miestnosti odtiahnete smartphone od tváre ďalej, má problémy so skenovaním očí. Odporúčam vám preto, aby ste smartphone držali v optimálnej vzdialenosti a vôbec ho nenahýbali. Nemusíte to robiť stále, len keď máte problémy s odomknutím smartfónu, pretože 9 z 10 -krát skener Iris funguje bezchybne. Tiež som si všimol, že keď mám nasadené okuliare, skeneru trvá chvíľu, kým vlečiem smartfón. Viem, že je to trochu nepohodlné, ale svoje špecifikácie zvyčajne odstránim, keď skener Iris nezaregistruje moje oči. Je to pravdepodobne preto, že moje okuliare sú zvyčajne znečistené odtlačkami prstov. Našťastie existuje mnoho ďalších spôsobov, ako odomknúť smartphone, vrátane snímača odtlačkov prstov. Keď už hovoríme o snímači odtlačkov prstov, mnoho používateľov uviedlo, že je trochu ťažké sa k nemu dostať. Zvlášť ľudia sú zmätení medzi snímačom odtlačkov prstov a fotoaparátom, a to viedlo k veľmi rozmazanému objektívu fotoaparátu. Na Samsung odporúčam nasadiť puzdro alebo kryt Galaxy S8, takže budete mať nielen lepšiu ochranu, ale aj kryt uľahčí lokalizáciu skenera odtlačkov prstov. Ak všetko ostatné zlyhá, odporúčam znova naskenovať vašu Iris aj odtlačky prstov. Všetko sa dá nájsť v Uzamknutá obrazovka a nastavenia zabezpečenia a je ľahko dosiahnuteľný.

4. Galaxy S8 Vypálenie obrazovky

Oprava spoločná Galaxy Problémy S8 5

Niektorí používatelia uviedli, že na svojom novom Samsungu vidia závoje a vypaľovanie obrazovky Galaxy Obrazovky S8. Napálenie obrazovky je bohužiaľ súčasťou LED displeja, ku ktorému dochádza, keď je dlhodobo zobrazovaný konštantný obraz.

Riešenie:

Aj keď tento problém nie je taký rozšírený, jednoduchým riešením je ponechať obrázky v pohybe vo vašom smartfóne. V zriedkavých prípadoch, keď z nejakého dôvodu nevyhnutne potrebujete obrázok zobrazený, odporúčam otáčať medzi rôznymi obrázkami alebo doladiť polohu obrazu. Funkcia vždy na displeji taktiež nepretržite posúva hodiny, aby sa zabránilo popáleniu obrazovky. Toto je veľmi jednoduché riešenie problému, ktorý sa netýka mnohých ľudí.

Záver:

Oprava a Galaxy Problémy s S8 nie sú také ťažké, ako by si niekto mohol myslieť. Smartfón našťastie netrpí vážnymi problémami a je spravidla celkom stabilný, takže sa nemusíte obávať závažných porúch, ktoré nastanú práve vtedy, keď smartfón najviac potrebujete. Samozrejme, toto nie je v žiadnom prípade komplexná akumulácia každého Galaxy 8 problém, ale ak narazíte na niečo, čo tu nie je uvedené, neváhajte nás kontaktovať v nižšie uvedených komentároch a pokúsime sa to spoločne vyriešiť.

Ukážte nám tiež svoj názor na najnovšiu vlajkovú loď Samsung, pretože radi počúvame novinky smartphones v Joy of Android.

Kredity za obrázok