Oprava oneskorenia PS4 Remote Play v systéme Android je…

Riešenie Lag Remote Play PS4 Android

Už vás nebaví meškanie pri hraní hier PS4 na vašom mobile s Remote Play? Ak je vaša odpoveď áno, ste na správnom mieste. Tu vám ukážeme, ako skrátiť oneskorenie v priebehu niekoľkých minút. Všetko, čo potrebujete, je mať nainštalovanú aplikáciu Remote Play a postupovať podľa návodu, ktorý sme pre vás pripravili.

Ako odstrániť oneskorenie pri hraní s Remote Play v systéme Android

Aj keď existuje veľa tipov, ktoré možno použiť na odstránenie oneskorenia v hre PS4 Remote Play v systéme Android, nie vždy fungujú, keď sú aplikované. Z tohto dôvodu vám nižšie ukážeme tutoriál, ktorý je veľmi jednoduchý na vykonanie vám umožní výrazne znížiť oneskorenie pri hraní s diaľkovým ovládaním hrať na svojom mobile.

Riešenie oneskorenia Android Remote Play

  • V rámci aplikácie Remote Play pre Android musíte kliknite na malé ozubené koliesko ktorý sa nachádza v pravej hornej časti obrazovky.
  • Zobrazí sa séria možností, kliknite na tú, ktorá hovorí Kvalita videa pre vzdialené použitie.
  • In Rozhodnutie, vyberte možnosť, ktorá hovorí Nízka (360p).
  • Nakoniec vo vnútri Snímok za sekundu, vyberte možnosť, ktorá hovorí vysoká.

Výberom týchto možností v rámci Remote Play budete môcť znížiť „vstupné oneskorenie„Až o 40 %, áno, všetko bude závisieť od rýchlosti vašej WiFiČím rýchlejšie je vaše pripojenie, tým lepšia je doba odozvy medzi aplikáciou a konzolou PS4.

Dá sa v hre na diaľku ešte viac znížiť oneskorenie?

Znížte oneskorenie vzdialeného prehrávania PS4 Android

Áno, je možné ešte viac znížiť oneskorenie v hre na diaľku, ale na to je potrebné mať terminál, ktorý má nasledujúce vlastnosti:

  • Podpora 5Ghz WiFi.
  • Operačný systém Android 10.

Ak má váš mobil tieto vlastnosti, najmä ten prvý, budete si môcť užiť oveľa rýchlejšie pripojenie pri hraní videohier na PS4 z mobilu. Ak má váš mobil Android 10, môžete tiež pripojiť ovládač Dualshock 4, čo výrazne zníži oneskorenie.

V neposlednom rade je dôležité si to ujasniť Router, ku ktorému sa pripájate, musí mať podporu aj pre 5Ghz WiFi siete. Ak ponúka iba podporu pre WiFi pripojenia z 2.4 GHz, zmeny si nevšimnete.