Oprava Nedá sa predobjednať Red Dead Redemption 2 „Bohužiaľ, vyskytla sa chyba. Skúste neskôr prosím!”

Oprava Nedá sa predobjednať Red Dead Redemption 2 „Bohužiaľ, vyskytla sa chyba.  Skúste neskôr prosím!" 1

Red Dead Redemption 2 od spoločnosti Rockstar sú teraz k dispozícii na predobjednávku. Red Dead Redemption 2 bol obrovský úspech ako akčná hra a ľudia sa tešia na ďalšiu iteráciu. Existuje šanca, že digitálne kópie sa čoskoro vypredajú, a preto hráči z celého sveta sa najprv chcú chytiť nadchádzajúcej liečby zo hry Rockstar.

Ale zatiaľ čo sa snažia kúpiť hru pred mnohými, mnohí majú spoločnú chybu. Zakaždým, keď idú na stránku s platbami a vyberú spôsob platby, zobrazí sa správa „Ľutujeme, vyskytla sa chyba. Skúste neskôr prosím!”. Bez ohľadu na to, koľkokrát sa snažia, znova sa objaví rovnaká chyba. V tomto článku vám preto poskytneme opravu, ak si chcete kúpiť Red Dead Redemption 2 Pro.

Oprava Nedá sa predobjednať Red Dead Redemption 2

Kroky na predobjednávku Red Dead Redemption 2 Bez zavinenia

Pred akýmkoľvek iným spôsobom si založte účet PayPal a potom prepojte svoju debetnú kartu s účtom PayPal. Po dokončení postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

S počítačom používajte akúkoľvek sieť VPN a pripojte ju k USA. Po úspešnom pripojení otvorte spúšťač Rockstar. Toto vás pripojí k herným službám Rockstar. Môže to trvať niekoľko minút, ale keď sa nahrá, na obrazovke sa zobrazia vaše hry. Tu vidíte kartu pre Red Dead Redemption 2 na ľavej strane kliknite na ňu a uvidíte stránku na predpredaj Red Dead Redemption 2, Vyberte edíciu, ktorú chcete kúpiť vopred. Cena sa zobrazí tu. Ako bonus získate pri tomto nákupe aj dve hry zadarmo. Po výbere vydania si vyberte dve hry zadarmo, ktoré chcete. Po výbere dvoch bezplatných hier kliknite na tlačidlo s nápisom pokladňa. Tým sa dostanete na stránku pokladne. Sem zadajte svoje meno a e-mailovú adresu. V časti USA vyberte USA a zadajte platný PSČ v USA. Teraz pre možnosť platby zvoľte PayPal. Súhlaste s podmienkami a zmluvou EULA a kliknite na potvrdenie nákupu. Váš prehliadač by sa teraz mal automaticky otvoriť a dostať vás na PayPal. Prihláste sa na účet PayPal, ktorý ste predtým nastavili. Teraz vyberte spôsob platby a potom zadajte OTP, ktoré ste práve prijali pre transakciu. Teraz chvíľu počkajte a do vášho prehliadača sa načíta stránka úspechu a povedzte, že nákup bol úspešný.

Takže tu to máte, sprievodca nákupom Red Dead Redemption 2 bez akýchkoľvek chýb. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte prosím komentár. Rovnakým spôsobom si môžete prečítať naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC, herný sprievodca a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky.