Oprava nahr├ívania na iCloud pozastaven├í kv├┤li n├şzkej bat├ęrii pri plnom nabit├ş

AppleiCloud pon├║ka ├║┼żasn├Ż sp├┤sob z├ílohovania fotografi├ş, aby ste o ne nepri┼íli, ale niekedy sa proces nahr├ívania neo─Źak├ívane pozastav├ş. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia uv├ídzaj├║, ┼że sa ich nahr├ívanie na iCloud pozastavilo kv├┤li upozorneniu na vybit├║ bat├ęriu, ale v skuto─Źnosti sa bl├ş┼żili k ├║pln├ęmu nabitiu. Na┼í┼ąastie existuje jednoduch├Ż sp├┤sob, ako to napravi┼ą.

Nahr├ívanie na iCloud je pozastaven├ę z d├┤vodu vybitia bat├ęrie

Ve─ża Apple Pou┼ż├şvatelia sa spoliehaj├║ na re┼żim vybitia bat├ęrie svojho iPhonu alebo iPadu, aby mohli so svojou bat├ęriou pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą. Dokonca sa automaticky zapne, ke─Ć bat├ęria dosiahne ur─Źit├║ ├║rove┼ł. Ke─Ć sa to stane, nieko─żko aktiv├şt, ktor├ę be┼żne be┼żia na pozad├ş, je pozastaven├Żch, vr├ítane nahr├ívania na iCloud a ─Ćal┼íej synchroniz├ície a kontroly e -mailov.

V┼íetko sa m├í vr├íti┼ą do norm├ílu, ke─Ć bat├ęria dosiahne aspo┼ł 80% nabitie alebo je vypnut├Ż re┼żim n├şzkej bat├ęrie, ale pod─ża MacWorld sa to v┼żdy nestane, aspo┼ł pokia─ż ide o nahr├ívanie na iCloud.

Ke─Ć k tomu d├┤jde, po otvoren├ş aplik├ície Fotky sa zobraz├ş spr├íva ÔÇ×Aktualiz├ície fotografi├ş iCloud s├║ pozastaven├ę, aby sa ┼íetrila bat├ęria. Chcete obnovi┼ą aktualiz├ície na jednu hodinu? ÔÇť

Jedin├ę dve mo┼żnosti s├║ ÔÇ×Obnovi┼ą aktualiz├ícieÔÇť a ÔÇ×Zru┼íi┼ąÔÇť.

─Żahk├í oprava

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia uv├ídzaj├║, ┼że nahr├ívanie na iCloud je pozastaven├ę, aj ke─Ć je ich zariadenie zapojen├ę do z├ísuvky a nab├şja sa, ke─Ć je ich zariadenie nabit├ę na viac ako 80% a ke─Ć je re┼żim n├şzkej spotreby vypnut├Ż. V niektor├Żch pr├şpadoch pou┼ż├şvatelia hl├ísia, ┼że nahr├ívanie na iCloud je pozastaven├ę, aj ke─Ć maj├║ pln├║ bat├ęriu.

Najjednoduch┼íou opravou je zapn├║┼ą a vypn├║┼ą re┼żim n├şzkej spotreby, aby ste zistili, ─Źi sa t├Żm probl├ęm vyrie┼íil. V├Ą─Ź┼íina postihnut├Żch to v┼íak nepova┼żuje za dobr├ę rie┼íenie. Ak sa to stane s va┼íim zariaden├şm a zap├şnanie a vyp├şnanie re┼żimu n├şzkej spotreby nefunguje, potom existuje ve─żmi jednoduch├í oprava. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ─Źo najsk├┤r re┼ítartova┼ą iPhone alebo iPad a probl├ęm je zvy─Źajne vyrie┼íen├Ż.