Oprava hry Death Stranding zamrzne na filme s chybou 0x887a0005

Oprava hry Death Stranding zamrzne na filme s chybou 0x887a0005 1

Death Stranding spoločnosti Kojima Production ponúka sci-fi akčné žánrové hry, ktoré ponúkajú vyššiu FPS, režim fotografovania, podporu širokouhlej obrazovky, viac úrovní obtiažnosti, tvrdé akčné hry, skvelú grafiku, lepšie misie a niektoré známe veci zo série Half-Life. Mnoho hráčov PC s počítačom Death Stranding však má problémy so zamrznutím hry vo filmovom režime s kódom chyby 0x887a0005. Ak ste tiež jedným z nich, prečítajte si tohto jednoduchého, ale užitočného sprievodcu riešením problémov.

Podľa niektorých ovplyvnil PC prehrávače Death Strandinghra zamrzne vo filme a uvedený chybový kód sa stále zobrazuje. Hovorí „Dx12-ErrorCode: 0x887a0005 NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB 27,21,14,5167“. Niektorí hráči však môžu podľa toho dostať mierne odlišné chybové hlásenie. Ak sa vám táto chyba zobrazí, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Oprava hry Death Stranding zamrzne na filme s chybou 0x887a0005

Oprava hry Death Stranding zamrzne na filme s chybou 0x887a0005

Táto konkrétna chyba naznačuje, že ste odstránili grafickú kartu alebo použili zabudovanú kartu, aby hra nemohla správne fungovať. Prejdite teda na ovládací panel AMD Radeon alebo Nvidia na počítači a nastavte vyhradenú kartu GPU ako primárny alebo vysokovýkonný režim. Skontrolujte, či je ovládač GPU aktualizovaný na najnovšiu opravu. Ak nie, skontrolujte aktualizáciu a nainštalujte ju. Skontrolujte tiež aktualizáciu Windows Olympijské hry a verzia hry. Zastaraná verzia môže väčšinou spôsobiť zlyhania, oneskorenia, poklesy snímok, problémy so zamrznutím a ďalšie. Vypnite G-Sync z grafických nastavení hry. Vypnite V-Sync z nastavení ovládača GPU aj z hry. Vypnite vstavaný obmedzovač FPS spoločnosti Nvidia z aplikácie Nvidia GeForce. Prípadne môžete skúsiť dočasne vypnúť server Riva Statistics Server a skontrolovať problém. Medzitým môžete tiež vypnúť všetky spustené aplikácie na pozadí, ako je aplikácia Nvidia GeForce, Steam Overlay, Discord Overlay, Game Bar atď. Nainštalujte obslužný program MSI Afterburner a skúste vypnúť rýchlosť pretaktovania GPU na predvolenú hodnotu. Na vyriešenie problému môžete tiež znížiť rozlíšenie grafiky v hre. V predvolenom nastavení nastavte limit FPS na 30 a skúste hru znova spustiť. Nakoniec skúste hru správne odinštalovať a znova nainštalovať. Nezabudnite tiež odstrániť uložené údaje o hre pre novú inštaláciu.

To je všetko, chlapci. Dúfame, že ste tohto sprievodcu riešením problémov považovali za veľmi užitočný. V prípade ďalších otázok sa môžete spýtať v komentári nižšie.