Oprava: Gmail v syst├ęme Android st├íle pad├í

Gmail je ─żahko najpou┼ż├şvanej┼í├şm po┼ítov├Żm klientom v syst├ęme Android. V├Ą─Ź┼íinou, preto┼że prich├ídza s OS a skuto─Źnos┼ąou, ┼że kedysi vynikaj├║ci prie─Źinok Doru─Źen├í po┼íta u┼ż nie je. Mnoho ─żud├ş sa mu nep├í─Źi, preto┼że aplik├ícia nie je tak├í intuit├şvna ako niektor├ş in├ş klienti. Ak chcete prida┼ą ur├í┼żku do zranenia, zd├í sa, ┼że Gmail pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android st├íle pad├í.

Obsah:

    Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje z aplik├ície GmailZak├íza┼ą a znova povoli┼ą aplik├íciuOdhl├íste sa zo svojho ├║─Źtu Google a znova sa prihl├ísteZak├íza┼ą tmav├Ż re┼żimAktualizujte aplik├íciu

Pre─Źo moja aplik├ícia Gmail neust├íle zlyh├íva?

Existuje nieko─żko d├┤vodov, pre─Źo m├┤┼że aplik├ícia Gmail v syst├ęme Android opakovane pada┼ą. Najbe┼żnej┼í├şm d├┤vodom je po┼íkodenie lok├ílne ulo┼żenej vyrovn├ívacej pam├Ąte a mno┼żstvo ch├Żb. Jedn├Żm zo spolo─Źn├Żch d├┤vodov je temn├í t├ęma.

Ak to chcete vyrie┼íi┼ą, postupujte pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Rie┼íenie 1 – Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje z aplik├ície Gmail

Prv├Żm krokom na vyrie┼íenie probl├ęmu je vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte a ├║dajov z aplik├ície Gmail. Tento probl├ęm m├┤┼że sp├┤sobi┼ą vyplnenie lok├ílne ulo┼żen├Żch ├║dajov. Najm├Ą ak je aplik├ícia nestabiln├í kv├┤li chybe.

Ak chcete vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje z Gmailu pre Android, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov:

    Prejdite na nastavenie > aplik├ície > V┼íetky aplik├ície > Gmail again.Select skladovanie.Vy─Źistite cache najprv a potom vy─Źisti┼ą d├íta,gmail st├íle pad├íRe┼ítartujte zariadenie.

Rie┼íenie 2 – Zak├íza┼ą a znova povoli┼ą aplik├íciu

Ak aplik├ícia Gmail st├íle zlyh├íva, m├┤┼żete sk├║si┼ą aplik├íciu prein┼ítalova┼ą, alebo ak ide o syst├ęmov├║ aplik├íciu, vypnite ju a znova ju povo─żte. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş narazia na probl├ęmy s Gmailom pre Android, probl├ęm vyrie┼íili t├Żmto sp├┤sobom.

Tu je n├ívod, ako prein┼ítalova┼ą alebo deaktivova┼ą / op├Ątovne povoli┼ą slu┼żbu Gmail pre Android a zabr├íni┼ą ─Ćal┼í├şm zlyhaniam:

    Prejdite na nastavenie > aplik├ície > V┼íetky aplik├ície > Gmail.Toque Uninstall alebo Odin┼ítalujte aktualiz├ície.Teraz otvorte Hra─Źk├írstvo a vyh─żadajte Gmail,Oprava: Gmail v syst├ęme Android st├íle pad├í 1In┼ítal├ícia Gmail a re┼ítartova┼ą va┼íe zariadenie.

Rie┼íenie 3 – Odhl├íste sa zo svojho ├║─Źtu Google a znova sa prihl├íste

Toto rie┼íenie by mohlo vyzera┼ą ako dlh├í strela, ale pre niektor├ę zdanlivo funguje. Mus├şte sa odhl├ísi┼ą z ├║─Źtu Android a potom sa znova prihl├ísi┼ą. Toto by malo spolu s predch├ídzaj├║cimi krokmi na rie┼íenie probl├ęmov vyrie┼íi┼ą tento probl├ęm.

Ak sa chcete odhl├ísi┼ą a potom sa prihl├ísi┼ą do svojho ├║─Źtu Google v syst├ęme Android, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov:

    Otvoren├ę nastavenie.Select ├Ü─Źty a synchroniz├ícia.Select Google.Kliknite na ponuku dole a odstr├íni┼ą ├║─Źet,gmail st├íle pad├íRe┼ítartujte zariadenie, prida┼ą ├║─Źet a pozrite si vylep┼íenia pomocou upozornen├ş slu┼żby Gmail.

Rie┼íenie 4 – Vypn├║┼ą tmav├Ż re┼żim

Jedn├Żm ─Źast├Żm a dobre zdokumentovan├Żm d├┤vodom tohto v├Żskytu je tmav├Ż re┼żim pre Gmail v syst├ęme Android. Konkr├ętne, po zaveden├ş syst├ęmu Android 10 sa spolo─Źnos┼ą Google uistila, ┼że temn├║ t├ęmu bude obsahova┼ą v├Ą─Ź┼íina jej aplik├íci├ş pre syst├ęm Android. Ke─Ć sa predstavili dlho o─Źak├ívan├ę tmy pre Gmail, mnoho pou┼ż├şvate─żov hl├ísilo zlyhania.

Spolo─Źnos┼ą Google teraz do─Źasne odstr├ínila temn├║ t├ęmu a po jej odstr├ínen├ş ju znova pridala, nem├┤┼żeme v┼íak s istotou poveda┼ą, ─Źi je t├íto funkcia na v┼íetk├Żch t├Żchto zariadeniach s Androidom ur─Źite stabiln├í. Moment├ílne je k dispoz├şcii v├Żlu─Źne v syst├ęme Android 10.

Preto odpor├║─Źame vypn├║┼ą temn├║ t├ęmu a h─żada┼ą vylep┼íenia:

    Otvoren├ę Gmail.Kliknite na ponuku hamburger a potom otvorte nastavenie.Choose v┼íeobecn├Ż settings.Toque on t├ęma a vyberte Svetlo.Zabudnite zariadenie a skontrolujte vylep┼íenia.

Rie┼íenie 5 – Aktualizujte aplik├íciu

Nakoniec ide sk├┤r o pripomenutie a pokra─Źovanie predch├ídzaj├║ceho kroku. Svoje aplik├ície v┼żdy aktualizujte. M├┤┼żete otvori┼ą Obchod Play> hamburger menu> Moje aplik├ície a hry. Ke─Ć tam budete, aktualizujte v┼íetky ─Źakaj├║ce aplik├ície.

A v tejto pozn├ímke m├┤┼żeme uzavrie┼ą tento ─Źl├ínok. ─Äakujeme v├ím za pre─Ź├ştanie a ur─Źite d├║fame, ┼że v├ím uveden├ę kroky pomohli vyrie┼íi┼ą probl├ęm. Ak v├í┼í Gmail st├íle zlyh├íva, informujte n├ís o tom v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.